Baikal puska doradjena u Zastavi!!!

Jel to vredi kupovati?Ova puska koju sam video je najverovatnije IZ-12 i mozda bih kupio jednu takvu,jedan od razloga je cena,ali kad se setim kakve bokerice su izlazile iz Zastave pocnem da sumnjam u njen kvalitet iako je izvorno ruska.

Ne znam šta da ti kažem , ja lovim zastavinom bokericom preko dvadeset godina i ekstra sam zadovoljan.Nešto nisam pristalica kupovine polovnih sačmara, to treba kupiti novo.
 
Ne znam šta da ti kažem , ja lovim zastavinom bokericom preko dvadeset godina i ekstra sam zadovoljan.Nešto nisam pristalica kupovine polovnih sačmara, to treba kupiti novo.


Jel ti se desilo nekad da zaglavi ili da ne izadje igla dovoljno da okine kapislu ? Mogu da nabavim jednu extra povoljno ali sam cuo od nekoliko bivsih vlasnika zastavine bokerice da su pored puske u lov morali da nose srafciger i klesta :think: . Trenutno u lov nosim TOZ-63, 16-icu sa petlicima i odlicna je ali mi je iskreno zao da je vucem cele zime kroz blato, kisu i sneg u lovu na divlju svinju. Ne daje mi se mnogo para za bilo koju novu iz istih razloga, zastavina 12-ica bi odlicno posluzila.
 
Jel ti se desilo nekad da zaglavi ili da ne izadje igla dovoljno da okine kapislu ? Mogu da nabavim jednu extra povoljno ali sam cuo od nekoliko bivsih vlasnika zastavine bokerice da su pored puske u lov morali da nose srafciger i klesta :think: . Trenutno u lov nosim TOZ-63, 16-icu sa petlicima i odlicna je ali mi je iskreno zao da je vucem cele zime kroz blato, kisu i sneg u lovu na divlju svinju. Ne daje mi se mnogo para za bilo koju novu iz istih razloga, zastavina 12-ica bi odlicno posluzila.

Ja o zastavinoj bokerici sve najbolje. Jedino sam sa njom mao problema teško se kao nova otvarala, ali sam je odneo u zastavin servis i to su sredili, slučajno opaljivanje, lomljenje igala, to mi se nije dešavalo niti slična sranja. A obarao sam sve što se kod nas može oboriti sa njom i na nekim distancama koje se mogu svrstati u ekstremne. Lisicu sam obarao i na 70-80 m krušikovom dvojkom iz gornje cevi. Zeca isto.
 
Jedino sam sa njom mao problema teško se kao nova otvarala, ali sam je odneo u zastavin servis i to su sredili,

Da, to sam zaboravio, ovaj sto se zalio na pusku je imao i taj problem, zato je u lov nosio i neku jednocevu kao rezervu.


kolega goniclija bice da si srece da si naleteo na prvu seriju bokerica-radjeno je nesto sa italijanima cini mi se beretom

To sam isto i ja cuo, znaci da ima necega u tome...definitivno je samo prva serija bila dobra.
 

Back
Top