Kako je Mojsije prošao kroz Crveno more?

Taj deo gde je prosao obala nije daleko od susedne obale. Zatim morsko tlo je na visem nivou. Ostali deo price su odradili plima i oseka za koje je Mojsije znao jer je u tom kraju cuvao ovce cesto pa je veoma dobro poznavao teren. Znaci voda se nije razdvojila vec povukla i oni su presli preko dok je bio plicak! Tako su barem objasnili u jednoj interesantnoj emisiji na History-u.
 
:rumenko: Alo bre braco komsije?
Sto se obrukaste s znanjem - mogli ste barem fighter vs 9/11 da priustite neki zalogajic od informacija iz Biblije na ovu temu - cisto da se ne brukamo! :think:
Ak se najavi jopet - javnite mi da ga ja mawkice suredim i s njegovim kamencetom po tintawu :zper:
Ocu reci - "njegovi" znanjem :zper:
Obnovite ovu temu el sllicne na nju :ok:
Pozdlavcic :bye:
 
"A za nase vrijeme je Knjiga koja se ne moze izmijeniti i koja je za sva vremena."
Priupitajte ga u medjuvremenu:think: Koja mu je to Knjiga u nasem vremenu koja je " Savrsena" - jerbo da se je Savrseno Znanje spustilo preko Muhameda jos pre vise od 14 vekova = dosad bi svi bili savrseni - ako nista drugo muslimani bi bili savrseni u svemu pa cak i u znanju a ne da ne znaju da objasne recenice iz Kurana!!!
Nek dovede i malo prijatelja muslimana ak oce i one konvertite srbe porodice - el kako vec oce- da se mawkice "sporazumemo" oko tog znanj da vidimo sta vise imaju da ponude od tog " Savrsenog znanja" o Bogu - kad znaju koliko i mi = NISTA!!!
Cime se to busaju u grudi - da mi je da znam?
:think:
Tudjim znanjem - objavljeno nekome iz ranijih vremena - zavisno od toga ko se za kakvo znanje udostojio - i mi sad treba da prihvatimo to kao APSOLUTNA ISTINA!
Ne razumeju cak ni ajete koji su im objavljeni - jer su bila druga vremena i ne znaju kako da ih rastumace!
Pitajte ga uzgred - jer se samo sihr i madjija u Mojsijevo vreme praktikovala i pitajte ga dal to bilo i u Muhamedovo vreme i koji su njemu ayeti objavljeni :zper:
Recite mu da cemo mu razbucamo sve sehjovske vesvese s kojima obmanjuju narod i drze u neznanju - sem onih koji to znanje razumeju - a malo ih je takvih!
Zovite braco "znalce" awbance el muslimane- da se malkice ovde sukobimo al verbalno = DOK SE NISMO YOPET ISPOBILI = daleko bilo a da ne znamo zasto!!!
Ako je jedna vera= Jedan Bog!:dontunderstand:
Sto se koljemo ki stoka? Recite mu nek ponovi suru STOKA BR 6 pre nego sto dodje na duelcic :zper:
I nek ponese Kuran sa sobom da nam ga rastumaci :zper: pomoc od sejhova sa svoh strana mu je dozvoljena :zper:
Ima ih oduvajmo ki povetarcic! :zper::bye:
p.s "Pre toga malo regrupacije i da niko ne izlice s nedolicnim komentarima - el ima ga i kod nas neznanje ko i kod njih = al se malo udostojavamo da svatimo DA NISTA NE ZNAMO! :sad2:
Zovnite me ak dodje do takve sukobacije :zper: al ozbilne i s iskrenom namerom da se nesto nauci :klap:
Istrazujemo svi i svako svoje misljenje - pa da vidimo sta smo naucili i od islam i od krscanstvo i od judaizam :zper:
:cao:
 
Pošto zbog mnogih pametnjakovića jedna slična tema bi zatvorena,morao sam da otvorim ovu i da malo popričamo.
Svoje komentare ,u smislu da vi sve znate,a da drugi ne znaju,zadržite za kafanu,a ovde dajte obrazloženje.

1495.godine pre Hrista se desio čuveni Mojsijev prolaz kroz Crveno more.
Po mojim saznanjima ,a i istraživanjima ,tada je Venera došla u naš sunčev sistem i ona je izazvala pojavu otvaranja Crvenog mora.
Venera je u to vreme,sve do VII veka pre Hrista,svake pedesete godine pravila haos na zemlji,tako da je kod Judejaca ostalo zapisano da je svaka 50 godina bila oprostna godina.

Није јер је и Мојсије измишљени лик као и Исус.
 

Back
Top