„Српски Путин“

Vintage

Iskusan
Banovan
Poruka
5.196
Kао сваки прави комуниста, Верољуб Недељковић, председник КПС, утопистички верује у православно руско-српско братство, у револуционарне идеје Моамера ел Гадафија, па чак и у Ивицу Дачића.

У једним новинама недавно су му дали надимак „Српски Путин“.
Да ли сте поносни на тај надимак?
Након благослова патријарха Павла и Светог Синода, то је највећа част која ми је додељена.

Комунистичка партија Србије има пола милиона чланова, најојађенијег слоја друштва. Актуелна власт је доказала да води бригу искључиво о личним интересима појединаца који се налазе на позицијама моћи, а не мари за потребе народа. Наравно, и у овом режиму има изузетака.

Ко су позитивци у опозицији?
– Изузетно ценим господина Вељу Илића који све своје ресурсе користи да би заштитио интересе српског народа.

http://www.pravda.rs/dogadjaji/13307/a-sam-srpski-putin
_______________________________________________

1/2 mil. clanova Komunisticke partije Srbije impozantna brojka, znacili ovo da komunizam kao ideologija ponovno ozivljava u Srbiji ?
 
И ја се ишчуђавам шта написах. :mrgreen:
Јбг. када си цео дан за књигом а вилениш од 12 до 3 на рачунару, поткраду ти се овакве крупне грешке. :mrgreen::roll:

Ma idi, ne znam kako si uopshte u stanju da gledash u monitor... :roll: Ja sam ceo dan problejao, kakvo uchenje crno daleko bilo, pa o5 zabadam sada i trokiram... :roll: :mrgreen:
 
Значи НОПО.
Ниједан од понуђених одговора- Никола Тулимировић. :mrgreen:
Шалим се, наравно, нећеш ми замерити. :)

LOL secam se tih pacera... :hahaha: Znachi samo preko mene mrtvog. :mrgreen: Ma ja sam kao simpatizer DS-a, mada i nisam neki glasach i tako... :lol: Mislim realno taj jedan glas nishta ne menja a josh sam lenj i mrzi me da se cimam... :rumenko:
 

Back
Top