Rešio sam da se ženim!

Poruka
22.606
‚‚..rešio sam da se ženim, sebi život da promenim..‚‚:p

Ajde sad da mi kažete da li se čovek mora promeniti kada uđe u brak?

Ja bih se jako razočarala kada bi se moj X budući muž, promenio kada se udam za njega, jer bi mi to bilo kao da sam se udala za potpuno nepoznatu osobu:sad2:...i da me je lagao sve vreme...:(
 
‚‚..rešio sam da se ženim, sebi život da promenim..‚‚:p

Ajde sad da mi kažete da li se čovek mora promeniti kada uđe u brak?

Ja bih se jako razočarala kada bi se moj X budući muž, promenio kada se udam za njega, jer bi mi to bilo kao da sam se udala za potpuno nepoznatu osobu:sad2:...i da me je lagao sve vreme...:(

Pa on ce sebi zivot da promeni,a tvoj ce mozda da unisti :mrgreen: ...Mozda su mu njegovi jasno stavili do znanja da mu je doslo vreme da se zeni...A o zelji da im podarite unucice koje tolikoooo silno zele.... :hahaha: .O tome necu govoriti .Ne znam sta da ti kazem..Dobro razmisli pre nego sto to uradis..Sve je na tebi .. :) :heart:

:bye:
 
Pa on ce sebi zivot da promeni,a tvoj ce mozda da unisti :mrgreen: ...Mozda su mu njegovi jasno stavili do znanja da mu je doslo vreme da se zeni...A o zelji da im podarite unucice koje tolikoooo silno zele.... :hahaha: .O tome necu govoriti .Ne znam sta da ti kazem..Dobro razmisli pre nego sto to uradis..Sve je na tebi .. :) :heart:

:bye:

što bi se iko ženijo, ako je unapred svestan da će sebi život da upropasti...
...misim...tako razmišljaju plejbojevi...znaš oni mamgupi iz američkijeh filmova 60ih...:lol:
 
Pa on ce sebi zivot da promeni,a tvoj ce mozda da unisti :mrgreen: ...Mozda su mu njegovi jasno stavili do znanja da mu je doslo vreme da se zeni...A o zelji da im podarite unucice koje tolikoooo silno zele.... :hahaha: .O tome necu govoriti .Ne znam sta da ti kazem..Dobro razmisli pre nego sto to uradis..Sve je na tebi .. :) :heart:

:bye:

Pa ne može on meni da uništi život jer ja takav transformers ne bih trpela....jer ako je neko prema meni pažljiv i fin pre braka a u braku počne da se otkriva pravo lice, onda je taj čovek običan lažljivac i prevrtljivac.
 
Pa ne može on meni da uništi život jer ja takav transformers ne bih trpela....jer ako je neko prema meni pažljiv i fin pre braka a u braku počne da se otkriva pravo lice, onda je taj čovek običan lažljivac i prevrtljivac.

zato postoji zajednički život pre braka, bez obaveza i sve to...nekakav da kaemo probni rad...a u narodu se zove "veridba"...
...ako ide ide, super...ako ne, kud koji...
...
 
Ja sam ti ono napisao jer znam par devojaka koje su se udale,rodile decu a onda su njihovi muzevi pokazali pravo lice...A pre braka su bili fini momci..Momci za primer...Ne vidim stvarno razlog zasto na ovom forumu sve mora da se svodi na neko vredjanje i podjebavanje.... Ukidam pracenje ovoj temi...Pozzz :)
 
Ja sam ti ono napisao jer znam par devojaka koje su se udale,rodile decu a onda su njihovi muzevi pokazali pravo lice...A pre braka su bili fini momci..Momci za primer...Ne vidim stvarno razlog zasto na ovom forumu sve mora da se svodi na neko vredjanje i podjebavanje.... Ukidam pracenje ovoj temi...Pozzz :)

A izvini ko te je podhebavao na ovoj temi?!:eek:
Pa zato i kažem..... ne mora da znači da će se promeniti, možda bude i bolji nego pre braka... ali uvek se nekako ispostavi drugačije...pih....:p
 
meni tatko rekao da se nikada ne udam a da pre toga nisam živela sa nekim odredjeno vreme
a drugo, tužno mi je kad se neko ženi samo da bi se oženio
ono - faks - posao - brak - porodica - penzija
damn, roboti-biljke!
a treće, isto mi je retardirano kada neko smatra da mora da se menja
što za razliku od te odvratne misli ne bi bio sa nekim ko će iz njega izvlačiti najbolje i ako već mora da se menja, da se menja na bolje, u svom maniru?
ili da se nikad ne ženi, bolje i to nego psiho robijanje
 
A izvini ko te je podhebavao na ovoj temi?!:eek:
Pa zato i kažem..... ne mora da znači da će se promeniti, možda bude i bolji nego pre braka... ali uvek se nekako ispostavi drugačije...pih....:p

Ma.... :hahaha: ..Niko,sve je u savrsenom redu.. :hahaha:


Ne mora u svakom slucaju da se ispostavi drugacije..Prvo ga dobro upoznaj pa tek onda se upusti u sve to.. :))) .A mozda nema potrebe za tim..Ne znam ga licno pa da mogu da ti kazem.. Srecno.. :)


I da ovaj covek ima 16 godina da se zna.. :hahaha:


:bye:
 
e, da, nema to POKAZAO PRAVO LICE.
ljudi nemaju pravo i jedno lice, to je tako glupo razmišljanje.
lica imaš milion i svaki dan biraš i nosiš drugo,a ni nemaš pojma da je tako
svako je u početku dobar je zaljubljen, idealizuje, pravi planove, itd
a posle kada se oladi, ili se vraća kakav je bio ili postane gori, niko tu nikoga nije hteo NAMERNO da zajebe
zato što je svrha odnosa sa nekim napredovati i konstantno napredovati
nego na gore, neko na bolje.
tu je uvek i druga strana bitna.
 
  • Podržavam
Reactions: V
meni tatko rekao da se nikada ne udam a da pre toga nisam živela sa nekim odredjeno vreme
a drugo, tužno mi je kad se neko ženi samo da bi se oženio
ono - faks - posao - brak - porodica - penzija
damn, roboti-biljke!
a treće, isto mi je retardirano kada neko smatra da mora da se menja
što za razliku od te odvratne misli ne bi bio sa nekim ko će iz njega izvlačiti najbolje i ako već mora da se menja, da se menja na bolje, u svom maniru?
ili da se nikad ne ženi, bolje i to nego psiho robijanje

lepo ti reko tatko...probni rad...a sad...dal će ima prsten il ne, dal će ga zovemo veridba il kako god, nebitno...
 
‚‚..rešio sam da se ženim, sebi život da promenim..‚‚:p

Ajde sad da mi kažete da li se čovek mora promeniti kada uđe u brak?

Ja bih se jako razočarala kada bi se moj X budući muž, promenio kada se udam za njega, jer bi mi to bilo kao da sam se udala za potpuno nepoznatu osobu:sad2:...i da me je lagao sve vreme...:(

Dok se mi tako nadamo konstanti u nasim zivotima on nam nudi samo promenjive..
Samo.. tako sporo dolaze po nas..
 
e, da, nema to POKAZAO PRAVO LICE.
ljudi nemaju pravo i jedno lice, to je tako glupo razmišljanje.
lica imaš milion i svaki dan biraš i nosiš drugo,a ni nemaš pojma da je tako
svako je u početku dobar je zaljubljen, idealizuje, pravi planove, itd
a posle kada se oladi, ili se vraća kakav je bio ili postane gori, niko tu nikoga nije hteo NAMERNO da zajebe
zato što je svrha odnosa sa nekim napredovati i konstantno napredovati
nego na gore, neko na bolje.
tu je uvek i druga strana bitna.

Ne bih se složila sa tobom, čovek ima samo jedno lice, koje, ma kakvo da je- to je on....ostalo je sve gluma da bi se ostvarili kojekakvi ciljevi ali vuk nikada neće biti ovca.Može se samo obući u jagnjeću kožu da zavara trag ali će je skinuti kad -tad, kad mu više ne bude bila potrebna.;)
 

Back
Top