Detinjstvo je gotovo=Ujedno i nasi zivoti su manje vise gotovi

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Samo jedno pitanje... Ti si ( po nicku zakljuceno ) 90 godiste, zar ne?

Sa 19- 20 ( zavisi od meseca u kom si rodjen ) mi pricas kako nema nista posle Teen doba ( Teen doba traje do 19. godine) ?

Zar ne treba da prozivis jos par godinica pa da onda govoris o tome?

Trenutno se razočarao.

Čovek je kao piramida. Svake godine ulaže u sebe i gradi se, te je sve viši. Kad prestane da se gradi, a vidi oko sebe više piramide, onda se seti dobrog starog vremena kad se i on gradio.
 
Nije tacno, yebo sam i u beogradu.
Ali nije vise isto, oscam u sebi draga hator. Remember imam 19 godina
Nista vise nije onako lepo
Osecam da ova moja sada devojka je nesto najsladje sto ce biti, bas zatos to je tako mlada i slatka sva. Posle toga vise nece biti isto. Sto sam vise stariji to mi sve vise odlazi zlatno doba od 15-18 godina
A ti ljudi seru samo, pokusavaju da te utese

ajoj, koliko ti nemas pojma ni o cemu...
kakvi odlazi zlatno doba, tek treba da ti pocne, kad si klinac opterecujes se takvim nebulozama i glupostima, i ne znas da uzivas stvarno...
tek te ceka uzivancija ako imas mozga. ;)
 
Sto bre kraj zivota?Sad me podsecas na oni likovi iz Ujka Vanju, sto su nacisto razjebali svaku dodirnu tacku sa zivotom.Svako doba je lepo ako umes da ga iskoristis na pravi nacin.

Bem li ga sto, ali jedva cekam da izadjem iz teen doba...

Uh sto volim tu njigu!:) Ma braco bobijas samo jos obaveza i na kraju te uguse,slazem se sa tobom delimicno!;)
 
Nema nista vise posle teen doba. necu da vas lazem teen detzo. te godine u kojima ste vi su najbolje, za sex,za veze, ma apsolutno za sve. Sve posle toga sto dolazi uopste nije ni blizu slatko kao to doba. Sve posle toga je samo bedna imitacija.
Dakle deco budite uvereni da zavrsetkom vaseg detinjstva manje vise mozete da racunate i na kraj vasih zivota z:(

Deda ne seri , kad prozhivim malo , pa cu da vidim da li su teen godine bile najbolje .
 
Poslednja izmena:
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top