Zeitgeist, najveca internet prevara ikada!

Demister

Domaćin
Poruka
3.290
Lazni dokumentarac koji je objavljen na istoimenom sajtu kao i na google-u, pogledalo je preko 100.000.000. (samo na google-u, a skinulo jos ko zna koliko). Autor koji se navodno bori protiv NWO-a navodi u prvom delu Isusove slicnosti sa bogovima antickih civilizacija. Pre svega se napominje Horus. Sve slicnosti izmedju Horusa i Isusa su izmisljene! Kako se navodi, Horus je rodjen takodje 25. decembra od strane device Mary (ili Izis Mary kako je navedeno valjda), bezgresnom oplodnjom, kako je ziveo do 33. godine zivota kada je razapet a nakon 3 dana je vaskrsao. Naravno jos mnogo toga.

Sve ovo je naravno LAZ!!! Nikada nije navedeno da je rodjen 25. decembra, Horusov otac je bio Oziris, i Izida tj Izis (ali nikada Mary!) je zatrudnela sa Horusom posle sexualnog odnosa sa Ozirisom i to je jasno navedeno!!! Nigde, ali nigde se ne spominje da je razapet, a kamoli da je vaskrsao posle 3 dana!!!

Ovako, kako cete najlakse videti da li je Zeitgeist ispravan da ne bih tipkao mnogo ovde? Lako! Pokusajte da nadjete te slicnosti i uvericete se! Ja sam igrom slucaja ne vezano za to istrazivao Zep Tepi pa znam, ali milioni ljudi to ne zna!!!

Ovaj dokumentarac je postavljen da bi ga progutala needukovana masa koja sve prima zadravo za gotovo i nista ne istrazuje pa danas imamo minimum 200.000.000. ljudi sirom sveta koji veruju da je to istina!!! Cak je i osnovan Zeitgeist pokret! Ljudi se bore protiv te mracne strane a ne znaju ni sami da ih je ona u to uvukla!

Nisam neki dogmatican branilac hriscanstva, naprotiv, cak imam veoma ostar stav prema religiji, samo ne trpim da ljude lazu i da ljudi veruju u to!

Alex Jones koji je najveci borac na svetu protiv NWO-a je odmah reagovao nakon sto je odgledao film i rekao da je cista glupost. Cista NWO propaganda!
__________________________________________________________________________

Ko je raspolozan za razgovor, tu sam!

P.S. Ako me neko ubedi da je Isus kopija Horusa ja brisem profil sa krste.
 
isismarie.jpg
 
ha ha , bravo,
vec sam negde spomenuo da je net keva za guranje tripova,ubedjenja,ideja,sizofrenija ali i istine...
takodje sam i spomenuo da danas covek treba da bude mudar ukoliko sakuplja informacije sa neta
i na kraju to je problem ,vecina odma zagrize bez ikakvih provera

zato danas imamo, sve moguce zavere, smakove sveta, vanzemaljce, iluminate ,masone, evoluirane dino, kvazi doktore,teletabise...

sticem utisak da najvise stradaju mladji zbog neiskustva a i zeljom (sto je i normalno) za znanjem i novim informacijama

kada je u pitanju net trebalo bi da vazi pravilo 2 puta meri 1 seci, malo proveri, ukljuci zdrav razum, pitaj jos nekoga za misljenje.....
 
Ovo je ozbiljna diskusija na temu ko nas odavno hebe.Naime moj i tvoj tata naprasno napustishe svoje ognjishte u nekom selu i svi se ne svojom voljom obresmo u gradovima .I tu je Maxi diskont ali avaj ako ne shljakash nigde a nemash ni svoju aleju krompira.Shto znachi kontrolu nad populacijom u apsolutnom smislu.I svi danas kazemo joj teshko je da se zivi ali sami smo krivi jer smo poverovali u tu veshtachku situaciju lipshi magarche do zelene trave .Joj ovo je suvishe teshka tema za obichne i proste ljude.:think::think::think:
 
Alex Jones koji je najveci borac na svetu protiv NWO-a je odmah reagovao nakon sto je odgledao film i rekao da je cista glupost. Cista NWO propaganda!
Odkud ti to da je Alex Jones "najveci borac na svetu protiv NWO". Kako mozes tako nesto da izjavis. Pa ja koji znam dosta o tim sto se bore portiv NWO nikad tako nesto ne bih rekao za njega. Po cemu je on najveci borac na svetu????
 
Odkud ti to da je Alex Jones "najveci borac na svetu protiv NWO". Kako mozes tako nesto da izjavis. Pa ja koji znam dosta o tim sto se bore portiv NWO nikad tako nesto ne bih rekao za njega. Po cemu je on najveci borac na svetu????

Recimo da sam se lose izrazio, jedan od najvecih. Odgledaj The Obama Deception.

Nego niko od vas da mi dokaze nesto. Vrlo cudno.
 
Recimo da sam se lose izrazio, jedan od najvecih. Odgledaj The Obama Deception.

Jedan od najvecih mozda samo po medijskoj promociji jer je njihov agent.


Evo sta kazu pravi borci protiv NWO o Alexu Jonesu:

Alex Jones je faaaaaaarsa.
He's a bullshit artist.
Bas sam juce citao o njemu.
Ne zeli da ima nikakva posla sa Stewartom a trebao je da bude valjda intervju ili tako nesto.Tako da znate,i oni koji se predstavljaju kao veliki heroji protiv Novog Svetskog Poretka,to su samo vrlo dobro obuceni
agenti.Vukovi u jagnjecoj kozi :P
Neki na ovaj nacin sakupljaju i podatke ko se protivi protiv NWO.

Ma,radi se o tome da u Bohemian Grove se radi mnogo vise nego sto on prikazuje,tako da je vrlo neobicno da toga nema.I drugo,obezbedjenje
je do zuba,tako da je malo cudno da je on "kobajagi" usao.Alex Jones,sluzi za neki cilj,koji tesko da ce neko posumljati u to,kad vidi da je on "borac za slobodu",to jest,lazni.Ja znam da Illum i zele da se zna o nekim stvarima,tako mal te ne da mogu da ti stave ispred nosa,a da nista ne mozes da uradis.

Evo malo prljavstine o Alex Jones,koji je ispao veliki heroj kad je dao reportazu o Bohemian Grove da izgleda kao da je on protiv Illuminata i da ih otkriva.
Bilo je cudno onda sto nije hteo da pusti Stewarta da bude na njegov program koji on vodi: http://www.spirituallysmart.com/Jones-CIA.htm
http://forum.superzona.org/index.php
 
Ako te je neko slagao, zasto da mu i dalje verujes?! I to svesno slagao! I sam si rekao, nemas dokaze, CAO, DOVIDJENJA!

Kome da verujem?
Ko je slagao?
Neki anonimni autori nekog filma?
Sto se tice zavere u II svetskom ratu, to verujem jer sam procitao knjige o tome i proverio i to pre nego sto je izasao Zeitgeist.

Rekao sam da nemam dokaze za religijski deo, a za Zaveru imas dokaza iz istorijski knjiga, cak i na wikipediji, jer su to sve samo iskopirali i stavili u film.
 
Poslednja izmena:

Back
Top