Problem pri gubljenju nevinosti!?

Ako ima zaista enormne bolove neka se javi ginekologu koji to moze olaksati najednostavnijim rezom za manje od deset sekundi.Problem je resen.
U drugom slucaju mozda je problem u obimu tvog penisa.Ako je deblji od prosecnog mozes pokusati sa da ga podmazes.Ali iskljucivo sa vaginalnom mascu npr.Nustatin koji imada se kupi u svakoj apoteci bez recepta.
Nece skoditi ni najmanje ni tebi a ni njoj.A moze olaksati ulazak.
Drugo,nemoj pokusavati najednostavnije gurati.Pokusaj da je blagim ali kontinuiranim trzajima opustis.Prislonis glavic na sam ulaz.I polako simuliras odnos iako nisi u njoj.Ali naravno vrlo plitki trzaji,tada moze doci do opustanja misica i omoguciti laksi ulaz.
Inace problöem moze biti ako ima zapalenje koje nemora uvek siptomatski da se odrazava.Tako da je mozda otecena a da nije ni svesna toga.
Budi nezan samo pokusavaj ali nenavaljuj.I njoj stalno govori kako si vec unutra tada ce se opustiti i kada bude opustena dovoljan je jedan jaci trzaj i sve ce se namestiti na svoje mesto.
Puno srece.
 
Drugo,nemoj pokusavati najednostavnije gurati.Pokusaj da je blagim ali kontinuiranim trzajima opustis.Prislonis glavic na sam ulaz.I polako simuliras odnos iako nisi u njoj.Ali naravno vrlo plitki trzaji,tada moze doci do opustanja misica i omoguciti laksi ulaz.
Budi nezan samo pokusavaj ali nenavaljuj.

i molim te predigra, da se opusti, pa malo jezik, malo prsti, i nek bude vlazno i da klizi, prvo samo glavic a nek ona odredi kojom brzinom (i dubinom) cete ici. Pa javi.. :wink:
 
soraja:
Drugo,nemoj pokusavati najednostavnije gurati.Pokusaj da je blagim ali kontinuiranim trzajima opustis.Prislonis glavic na sam ulaz.I polako simuliras odnos iako nisi u njoj.Ali naravno vrlo plitki trzaji,tada moze doci do opustanja misica i omoguciti laksi ulaz.
Budi nezan samo pokusavaj ali nenavaljuj.

i molim te predigra, da se opusti, pa malo jezik, malo prsti, i nek bude vlazno i da klizi, prvo samo glavic a nek ona odredi kojom brzinom (i dubinom) cete ici. Pa javi.. :wink:

Mozda i malo anala? :lol:
 
Posto vidim da ovde ima svakakvih saveta da dam i ja svoj.

Ovo je metoda defloracije po cika-snokiju i proverena je u praksi vise puta.
Kao sto su prethodnici rekli pripremi devojku (vlazna, uzbudjena itd)
Zatim:
1/Lezite na TVRDU PODLOGU (pod) i bez ikakvog jastuka
2/Neka dama legne na ledja i noge neka rasiri MAKSIMALNO koliko moze i neka noge budu opruzene i celom duzinom na podu.
3/Prodri u nju malo dok ne pocne da se zali nabolove.Onda stani.
4/Sada neka ona skupi noge a ti svoje rasiri (malo je nezgodno).Znaci sad su njene noge skupljene, par santimetara tvog penisa je u njoj a tvoje noge su rasirene.
5/Kaziprstom i srednjim prstom blago pritisni zonu 3-4cm iznad njene stidne kosti i blago zatezi kozu prema pupku (uz blag pritisak) i nazad i sinhronizovano sa tim polako prodiri.Videces kako lako ide.
6/To je to.
7/Javi efendiji kako je proslo.
Pozdrav 8)

P.S. Cika-snoki je svojevremeno radio za jednu stranu tajnu sluzbu a zbog svog umeca u oduzimanju nevinosti code name mu je bio DEFLORATOR.
 
Posto si dobio lepe muske savete, evo jednog zenskog iskustva. Ja sam tek iz petog, dakle malo po malo svaki put i jezivo je bolelo iako mi je ginekolog konstatovao da je sve u redu i da je to normalno kod nekih devojaka. Sto je najcrnje bolelo je jos skoro mesec dana dok se nisam "razradila" - bas sam grozna. Inace bila sam i dovoljno opustena, sa covekom kojeg sam volela, extra napaljena i td. Elem i ovako nesto moze da ti se desi, dakle ne brini.
 
Evo i mene sa savetom, koji ce ti nadam se pomoci. Slusaj sad dobro:jedino bezbolno resenje za tvoju devojku je sledece, u apoteci kupite gel za lokalnu anesteziju Lidokain ili nesto slicno. Naravno koristi ga devojka, a ti obavezno koristi kondom, da ne bi i na tebe delovao. Ovo je zagarantovana pomoc. I sledeci put mozete isto uraditi ako bude potrebno. Kasnije sve ide OK. Veliki pozdrav i srecno !
 
Gazdarica:
mandrak-21:
snoshaj efendija:
Izvini , a na koju foru da joj RUKAMA miluje G-tacku?
Jadnici, nije do zivota a sad treba da popije i fisting... :?
znas li ti gde je g-tacka?
Pa, vidis da ne zna... :mrgreen:
Hajde, Mandrak, ucini svijetu uslugu pa nekim velikim ovdasnjim znalcima objasni ovu, jednu od osnovnih stvari... :wink:

Naravno, da zelim da mi se objasni kako da RUKAMA MILUJEM G-TACKU dok mi je dama nasadjena odozgo na k..
Dakle, znalci, prosvetlite me...
 
Eeee, nemoj se sad izvlaciti... Provalio si se sa fistingom i to ti je to...
Hajde, procitaj jos jednom Mandrakov post pa ces valjda shvatiti sta je napisao, a to je da nju pusti da sama sjedne na kitu a da on odradi do tada sve sto moze, rukama i jezikom...
Znaci, da je pripremi rukama i jezikom da sama sjedne odozgo...
Kapito...???
 
snoshaj efendija:
Gazdarica:
mandrak-21:
snoshaj efendija:
Izvini , a na koju foru da joj RUKAMA miluje G-tacku?
Jadnici, nije do zivota a sad treba da popije i fisting... :?
znas li ti gde je g-tacka?
Pa, vidis da ne zna... :mrgreen:
Hajde, Mandrak, ucini svijetu uslugu pa nekim velikim ovdasnjim znalcima objasni ovu, jednu od osnovnih stvari... :wink:

Naravno, da zelim da mi se objasni kako da RUKAMA MILUJEM G-TACKU dok mi je dama nasadjena odozgo na k..
Dakle, znalci, prosvetlite me...

He,heeeehe, imaš i drugu rupu pa probaj, možda ćeš se prosvetliti :D :D :D
 
Gazdarica:
Eeee, nemoj se sad izvlaciti... Provalio si se sa fistingom i to ti je to...
Hajde, procitaj jos jednom Mandrakov post pa ces valjda shvatiti sta je napisao, a to je da nju pusti da sama sjedne na kitu a da on odradi do tada sve sto moze, rukama i jezikom...
Znaci, da je pripremi rukama i jezikom da sama sjedne odozgo...
Kapito...???

E, sad.Osim sto hocete da me ubedite da ne znam gde je G tacka, hocete i da mi imputirate da ne citam pazljivo tvoje i d1 postove gde ste toliko plasticno objasnili sve to da to samo debil ne bih skapirao...
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 

Back
Top