Monogaman ili ne?

Citat:

"Prilikom razgovora sa mužem, s kojim sam već 20 godina u braku,
pitala sam da li bi, iskreno, mogao zauvek biti zadovoljan time da uvek
spava samo sa mnom. Toliko je dugo oklevao pre nego što je odgovorio,
da sam jednostavno znala da će reći "ne":mrgreen:. Zatim je počeo da
mi objašnjava kako me voli i kako me nikako ne bi povredio, ali da bi mi,
ako bih mu dozvolila da spava sa drugim ženama, sa kojma nije ni u
kakvoj vezi, on to učinio:eek:. Rekao mi je kako je, s godinama, počeo
da se pita d ali je još uvek privlačan i sexipilan i da bi mu pažnja mlađe
žene nahranila ego:mrgreen:. Zatim me je pitao da li bih mu dozvolila da
spava sa drugim ženama:eek:, ako bi mi on obećao da će im odmah reći
da ga zanima samo sex, a ne veza. Čak mi je ponudio i da mi odgovori
na sva pitanja koja bih mu postavila o tim avanturama ili, ako ne bih želela
da znam ništa o tome, da to samo uradi i da mi ne kaže ništa. On očigledno
ima problem sa monogamijom. Treba li da pristanem na to, da on to ne bi
uradio krišom? Šta bih mogla učiniti da promenim njegov način razmišljanja
-ako se tu uopšte nešto mođe učiniti?" Dakle, šta mislite vi:manikir:?
mislim da nije fer traziti od osobe koja nije monogamna da mjenja svoju prirodu
sa takvima treba biti dok to odgovara i tebi i njemu a onda kada pozeli da seta, das mu priliku da seta tako sto raskines i predjes na sledecu vezu.
tako da si u vezi sa sledecom monogamnom osobom, a on ima slobodu da seta koliko zeli :)
 
e ovako....malo muskaraca je monogamno a i zena.....dvostruki zivoti su u modi....mogu ja da razumem da sex i ljubav ne idu u paketu i da neko moze da prevari zenu a da je i dalje voli i postuje....samo se pitam koja je cena svega......ja sam bila 10 godina verna svom muzu i da je brak opstao to mi ne bi bio problem.....izuzetno cenim ljude koji su ustanju da budu privrzeni i verni i verovatno sam zato i dalje sama.......ne znam sta da ti kazem, ne mozes ga promeniti, da cete varati, pa hoce....e sad, ako je dobar otac i muz bices u jakoj teskobi.....izvagaj da li si u plusu i sa takvim, nevernim covekom......

Nikada ne znas sta ce sutra biti. Obecanja vernosti su samo price, vreme cini svoje.

Malo mi je surovo pricati u napred da li ili ne nesto sa starne, pa to se valjda ne radi u najavi?

Sa ovih svojih par godinica (i par prezivljenih kriza) i dalje volim i voljen sam od iste zene (ima bas skoro 20g, mislim ne zena, vec staza). Sta je bilo sve izmedju nas, ostaje imedju nas.

Moras ziveti svaki dan koliko mozes punim plucima, postvaljati ograde ne vredi. Sto si radosnija, sretnija bices i lepsa i pozeljnija i osecaces se manje ugrozenom.

Voli ga, valjda ce i on tebe voleti... ako ne... ide se dalje (a ponekad malo i u krug).

Vazno je da se oseca nesto, ponekad i boli, i to je bolje od otupelosti.

Prevara je besmislena rec, to podrazumeva da je neko nekom duzan - svako je svoj i radi sta hoce.
Ne sudi pre nego sto se nesto i desi, onda odluci.
Kratak je zivot da se sece na panju.

I ne, muskarci nisu u prirodi monogamni, kao sto se mi borimo za vas, tako i vi za nas... i to se ne zavrsava prstenom, bitka traje dok kita stoji.

Sretno.
 
Nikada ne znas sta ce sutra biti. Obecanja vernosti su samo price, vreme cini svoje.

Malo mi je surovo pricati u napred da li ili ne nesto sa starne, pa to se valjda ne radi u najavi?

Sa ovih svojih par godinica (i par prezivljenih kriza) i dalje volim i voljen sam od iste zene (ima bas skoro 20g, mislim ne zena, vec staza). Sta je bilo sve izmedju nas, ostaje imedju nas.

Moras ziveti svaki dan koliko mozes punim plucima, postvaljati ograde ne vredi. Sto si radosnija, sretnija bices i lepsa i pozeljnija i osecaces se manje ugrozenom.

Voli ga, valjda ce i on tebe voleti... ako ne... ide se dalje (a ponekad malo i u krug).

Vazno je da se oseca nesto, ponekad i boli, i to je bolje od otupelosti.

Prevara je besmislena rec, to podrazumeva da je neko nekom duzan - svako je svoj i radi sta hoce.Ne sudi pre nego sto se nesto i desi, onda odluci.
Kratak je zivot da se sece na panju.

I ne, muskarci nisu u prirodi monogamni, kao sto se mi borimo za vas, tako i vi za nas... i to se ne zavrsava prstenom, bitka traje dok kita stoji.

Sretno.


e vidis, ja ne mislim tako, nije vise svako svoj i ne moze da radi sta hoce jer svojim postupcima utice i na porodicu....jer taj cin moze znaciti i ugrozavanje porodice....i prica, da je samo sex je glupost.....znam mnoge koji su se tako na kraju zaljubili i ostavili i zenu decu i pohitali za samo sexom.....
 
si mislio na jezik?

cat-tongue.jpg


:cmok:
 
:eek:
kaki lik...pa di je mislio kad je trebalo, nego ga uhvatilo pod stare dane...nekakav zakasneli pubertet...
...možda da gospodža zajebbe budalu, makar na neko vreme da se opasulji...
...a i on nabijem ga baš...el u saksiju raso...pa nek švrćka okolo, al ne mora da priča...
 
Citat:

"Prilikom razgovora sa mužem, s kojim sam već 20 godina u braku,
pitala sam da li bi, iskreno, mogao zauvek biti zadovoljan time da uvek
spava samo sa mnom. Toliko je dugo oklevao pre nego što je odgovorio,
da sam jednostavno znala da će reći "ne":mrgreen:. Zatim je počeo da
mi objašnjava kako me voli i kako me nikako ne bi povredio, ali da bi mi,
ako bih mu dozvolila da spava sa drugim ženama, sa kojma nije ni u
kakvoj vezi, on to učinio:eek:. Rekao mi je kako je, s godinama, počeo
da se pita d ali je još uvek privlačan i sexipilan i da bi mu pažnja mlađe
žene nahranila ego:mrgreen:. Zatim me je pitao da li bih mu dozvolila da
spava sa drugim ženama:eek:, ako bi mi on obećao da će im odmah reći
da ga zanima samo sex, a ne veza. Čak mi je ponudio i da mi odgovori
na sva pitanja koja bih mu postavila o tim avanturama ili, ako ne bih želela
da znam ništa o tome, da to samo uradi i da mi ne kaže ništa. On očigledno
ima problem sa monogamijom. Treba li da pristanem na to, da on to ne bi
uradio krišom? Šta bih mogla učiniti da promenim njegov način razmišljanja
-ako se tu uopšte nešto mođe učiniti?" Dakle, šta mislite vi:manikir:?

Ako taj muskarac odn. zena ne mogu da garantuju svoju vernost partneru, zasto, uopste i ulaze u brak i sebe obavezuju na nesto sto im predstavlja neki kavez i sl. ogranicenje. Danas, sutra, povredice svog partnera. Nanece drugome bol. Sta dobijaju tim? Pun ego?! Odvratno.
 
:eek:
kaki lik...pa di je mislio kad je trebalo, nego ga uhvatilo pod stare dane...nekakav zakasneli pubertet...
...možda da gospodža zajebbe budalu, makar na neko vreme da se opasulji...
...a i on nabijem ga baš...el u saksiju raso...pa nek švrćka okolo, al ne mora da priča...

...sad i da je ne prevari, sumnja kod nje će uvek da postoji...a di ima sumnje, nema ništa od braka...
 
Nikada ne znas sta ce sutra biti. Obecanja vernosti su samo price, vreme cini svoje.

Malo mi je surovo pricati u napred da li ili ne nesto sa starne, pa to se valjda ne radi u najavi?

Sa ovih svojih par godinica (i par prezivljenih kriza) i dalje volim i voljen sam od iste zene (ima bas skoro 20g, mislim ne zena, vec staza). Sta je bilo sve izmedju nas, ostaje imedju nas.

Moras ziveti svaki dan koliko mozes punim plucima, postvaljati ograde ne vredi. Sto si radosnija, sretnija bices i lepsa i pozeljnija i osecaces se manje ugrozenom.

Voli ga, valjda ce i on tebe voleti... ako ne... ide se dalje (a ponekad malo i u krug).

Vazno je da se oseca nesto, ponekad i boli, i to je bolje od otupelosti.

Prevara je besmislena rec, to podrazumeva da je neko nekom duzan - svako je svoj i radi sta hoce.
Ne sudi pre nego sto se nesto i desi, onda odluci.
Kratak je zivot da se sece na panju.

I ne, muskarci nisu u prirodi monogamni, kao sto se mi borimo za vas, tako i vi za nas... i to se ne zavrsava prstenom, bitka traje dok kita stoji.

Sretno.

Bra'o!
 
Nikada ne znas sta ce sutra biti. Obecanja vernosti su samo price, vreme cini svoje.

Malo mi je surovo pricati u napred da li ili ne nesto sa starne, pa to se valjda ne radi u najavi?

Sa ovih svojih par godinica (i par prezivljenih kriza) i dalje volim i voljen sam od iste zene (ima bas skoro 20g, mislim ne zena, vec staza). Sta je bilo sve izmedju nas, ostaje imedju nas.

Moras ziveti svaki dan koliko mozes punim plucima, postvaljati ograde ne vredi. Sto si radosnija, sretnija bices i lepsa i pozeljnija i osecaces se manje ugrozenom.

Voli ga, valjda ce i on tebe voleti... ako ne... ide se dalje (a ponekad malo i u krug).

Vazno je da se oseca nesto, ponekad i boli, i to je bolje od otupelosti.

Prevara je besmislena rec, to podrazumeva da je neko nekom duzan - svako je svoj i radi sta hoce.
Ne sudi pre nego sto se nesto i desi, onda odluci.
Kratak je zivot da se sece na panju.

I ne, muskarci nisu u prirodi monogamni, kao sto se mi borimo za vas, tako i vi za nas... i to se ne zavrsava prstenom, bitka traje dok kita stoji.

Sretno.

Teta iz priče neće da seče, voli svog muža i imala poverenja u njega
celog života i on joj sad pristupio tako iskreno i kao umiljato jagnje i ispričao
kako je on ustvari nesrećan što ne može da švrlja:mrgreen: ispade još da je
ona glavna i odgovorna, de će mu duša:(.
Nego šta mislite da li i ona krizira, mislim ego i tako to, pa da neđe nekog
mlađeg i slađeg i ona i svi srećni i veseli:rumenko:.
 

Back
Top