Ljubav u terenca ali majstora

samuraijane

Aktivan član
Poruka
1.870
Muški, imal među Vama onije što im posao da idu po kućama i manjaju ventile, menjaju ISDN, postavljaju wireless, ispumpavaju skeptične jame, molerišu, gituju, fuguju, štemuju, otpušavaju vertikalu, istrebljuju bubi šarbe.... ili slično a da su sexualno opštili sa gospodjom ili gospodom (gospodjom i gospodinom zajedno) ili gospodjicom ...
Deder ispričajte nam kak je bilo, kevanije Vam ;)
 
jes mi lopata srestvo za rad, al na gradilištu slabo ima gospodža...
...zanimljiva tema...:per:
...misim ako ne računamo one oči supruge moga šefa iz kojih ****** virijo i kojima me živog pojela...
...al ****** ga...bilo puno kolega...a i samo stubovi izliveni...jedino smo mogli u neku šupu di odlažemo alat...a tu već postoji opasnos da neki uđe...misim...rizično...:sad2:
 
Poslednja izmena:
jes mi lopata srestvo za rad, al na gradilištu slabo ima gospodža...
...zanimljiva tema...:per:
...misim ako ne računamo one oči supruge moga šefa iz kojih ****** virijo i kojima me živog pojela...
...al ****** ga...bilo puno kolega...a i samo stubovi izliveni...jedino smo mogli u neku šupu di odlažemo alat...a tu već postoji opasnos da neki uđe...misim...rizično...:sad2:

e to baš htedoh da te pitam.... da li imaju neki kontejneri i neke šefice gradilišta ili eto npr. šupa, pa kažeš ovoj šefovoj "gospodjo... a što smo nabavili nove kolice, morate to da vidite... ene ih tamo u šupu...hajde lagano, pazte samo da se ne spotaknete":D
 
Muški, imal među Vama onije što im posao da idu po kućama i manjaju ventile, menjaju ISDN, postavljaju wireless, ispumpavaju skeptične jame, molerišu, gituju, fuguju, štemuju, otpušavaju vertikalu, istrebljuju bubi šarbe.... ili slično a da su sexualno opštili sa gospodjom ili gospodom (gospodjom i gospodinom zajedno) ili gospodjicom ...
Deder ispričajte nam kak je bilo, kevanije Vam ;)

Dobra tema, samo sumnjam da ces dobiti neki konkretan primer...
 
Muški, imal među Vama onije što im posao da idu po kućama i manjaju ventile, menjaju ISDN, postavljaju wireless, ispumpavaju skeptične jame, molerišu, gituju, fuguju, štemuju, otpušavaju vertikalu, istrebljuju bubi šarbe.... ili slično a da su sexualno opštili sa gospodjom ili gospodom (gospodjom i gospodinom zajedno) ili gospodjicom ...
Deder ispričajte nam kak je bilo, kevanije Vam ;)

Lizem poklopce od jogurta po kutjama :rumenko:
 
Se racuna kada banem kod varijante - postedim je premestanja namestaja, posaljemo joj sestru u bioskop, a ja onako zagrejanih misica, nju prebacim na pravu stvar? :think:
uh, to mi se svidja, sa tim zagrejanim mišićima :p

Lizem poklopce od jogurta po kutjama :rumenko:

da, i ovo je kul. tip u atlet majici, i pantalonama na tregere, prljave mu ruke, znojav od napora, na podu kutija sa halatom a on radi li radi, poklopac za poklopcem, jedan za drugim se nižu, svaki čistiji od prethodnog. ti stojiš i gledaš ga kako se muči, jezik mu polako trne, pljuvačke više i nema, odlaziš do frižidera, uzimaš pivo, donosiš mu i kažeš:
deder, ostavte se posla na tren. gucnite malo, pa da počnemo.:p
 
da, i ovo je kul. tip u atlet majici, i pantalonama na tregere, prljave mu ruke, znojav od napora, na podu kutija sa halatom a on radi li radi, poklopac za poklopcem, jedan za drugim se nižu, svaki čistiji od prethodnog. ti stojiš i gledaš ga kako se muči, jezik mu polako trne, pljuvačke više i nema, odlaziš do frižidera, uzimaš pivo, donosiš mu i kažeš:
deder, ostavte se posla na tren. gucnite malo, pa da počnemo.:p


Koko si jogurata morala da popijesh :eek:
:lol:
 
da, i ovo je kul. tip u atlet majici, i pantalonama na tregere, prljave mu ruke, znojav od napora, na podu kutija sa halatom a on radi li radi, poklopac za poklopcem, jedan za drugim se nižu, svaki čistiji od prethodnog. ti stojiš i gledaš ga kako se muči, jezik mu polako trne, pljuvačke više i nema, odlaziš do frižidera, uzimaš pivo, donosiš mu i kažeš:
deder, ostavte se posla na tren. gucnite malo, pa da počnemo.:p

Brzo kucas jednom rukom... :per:
 

Back
Top