Da li plavuse smatrate `laksim` od ostalih devojaka?

mishica:
alexy:
Napomenula sam vec da se ne radi o fizickoj `tezini`, ali ako vam je zabavno, samo `minirajte` :lol: :lol: 8)

Izzzvini, bilo je vec toliko prica o plavusama, da ja prosto nisam odolela da se zezam. Neki ih vole, neki ih ne vole i to je to... nisu sve plavuse glupe a ni crnke ili brinete pametne, i eto, to je to. Svaka generalizacija je glupa, pa daj onda da se bar nasmejemo... :D

Ej, nema potrebe da se izvinjavas. Dobro je sto forum neretko sluzi i da se nasmejemo. Slazem se sa tobom da se dosta pricalo o plavusama, a ni sama ne volim generalizaciju. Medjutim, naisla sam na ovaj komentar koji me je, kao plavusu :D prilicno iznenadio. Jednostavno, nisam mogla da odolim, a da ne poslavim topic, that`s all.
 
mishica:
etotako:
Ma sve zene su "lake"
:lol:


A mislis ti? Moja komsinica nije ni malo laka, ima bar 80 kg... pa se jos i farba u plavo, e kako je sada ona laka? :roll: :lol:

pa ofaj... zavisi koliko je visoka i kako je gradjena, a naravno postoji i onaj faktor "misicna masa"... nekom dasi od 196cm sa oko 100kg ona je "laka"... a za njega bih i ja bila vrlo rado bila LAKA
 

Back
Top