Za koji sistem su Srbi?

puna Srbija maldih,socijalistički nastrojenih naciJonalista , veličaju srBstvo a pljuju po Karađorđevićima.....pljuju po komunizmu a zaklinju se u SSSR, Kubu i Kinu......u srcu im pravoslavlje a idolopoklonički se klanjaju Mladiću................
potresno

__________________

Prava patriotska omladina nije za komunjare,SSSR,ni za pravoslavlje (veruj u sta god hoces niko ti ne brani,samo da nisi musliman),vec su za druge Evropske zemlje koje su prijateljske nama (Rusija,Grcka,Spanija,Bugarska...)! Mladica logcno je da cemo obozavati jer je spasao Srbe i osvetio se za nase zrtve! Ziveo Ratko!:worth:
 
Imam dug staz na forumima, ali nikako jos ne mogu da ukapiram za koji sistem su Srbi???

Vecina ih pljuje po komunizmu, ali istovremeno pljuje i po kapitalizmu (Americi).

Bilo bi logicno da oni koji mrze patizane, vole Amere, sestu flotu i Obamu, a ne vole Ruse i Medvedeva, a ustvari nije tako....

Mrze komunizam, a vole Ruse, mrze Ameriku, a vole kapitalizam...

Socijalni kapitalizam kao što je u Švedskoj. Ljudi greše kad pod kapitalizmom misle samo na sistem u Americi.
 
Prava patriotska omladina nije za komunjare,SSSR,ni za pravoslavlje (veruj u sta god hoces niko ti ne brani,samo da nisi musliman),vec su za druge Evropske zemlje koje su prijateljske nama (Rusija,Grcka,Spanija,Bugarska...)! Mladica logcno je da cemo obozavati jer je spasao Srbe i osvetio se za nase zrtve! Ziveo Ratko!:worth:
Za koji sistem su Srbi?

au, yebote......pa zbog vas.........za zatvoreni,dobro čuvani (uz nadzor stručnog osoblja) sistem, zajedno sa Mladićem......naravno :dash::dash::dash:
Ja sam za rusko srpsko carstvo, sa Putinom kao monahom, srbija bi postala velesila.....

au, yebote......ne postoji *limit...........taman se ponadam da ne može *bolje...........kad ono......međutim.....:hahaha::hahaha::hahaha:
ps.mada, možda ti nije loša ideja da se Putin zamonaši, ako ga prime u manastir, s'obzirom da nema dovoljan *staž u veri.:think::think: ali, poteg'o bi već neke veze...čisto da tebi udovolji

 
Imam dug staz na forumima, ali nikako jos ne mogu da ukapiram za koji sistem su Srbi???

Vecina ih pljuje po komunizmu, ali istovremeno pljuje i po kapitalizmu (Americi).

Bilo bi logicno da oni koji mrze patizane, vole Amere, sestu flotu i Obamu, a ne vole Ruse i Medvedeva, a ustvari nije tako....

Mrze komunizam, a vole Ruse, mrze Ameriku, a vole kapitalizam...

Nekako je to meni sve izmesano.

Imam utisak da Srbi uopste ne znaju sta vole i hoce....

A ti si našao da po forumu tražiš za šta su Srbi....... ne znam na koji si period mislio za Rusiju ali i oni više nisu komunisti.A i dok su bili nije to bila samo Rusija već SSSR a to ne možeš da brkaš....ali vidi se da samo čitaš postove na forumu pa ti i ne zameram...Srbi itekako znaju šta vole i hoće samo što im se nameću idiotska rešenja koja im ne odgovaraju a sve u ime navodne demokratije i ulaska u EU....:metla:
 
Socijalni kapitalizam kao što je u Švedskoj. Ljudi greše kad pod kapitalizmom misle samo na sistem u Americi.

Slažem se sa tobom to bi bilo super.......... Švedska je nekada prepisala Jugoslovenski scocijalni program i samo ga dopunjavala na bolje a mi ga menjali iz korena na gore,da čovek ne veruje kakvim smo glupostima skloni....:dash:
I naravno da ljudi greše kada kapitalizam vezuju za Ameriku:dash: pa nije to jedina zemlja u kojoj vlada kapitalistički sistem:confused: ....možda ga brkaju pod pojmom Istoka i Zapada:confused: ali to je već za neku drugu diskusiju...;)
 
Imam dug staz na forumima, ali nikako jos ne mogu da ukapiram za koji sistem su Srbi???

Vecina ih pljuje po komunizmu, ali istovremeno pljuje i po kapitalizmu (Americi).

Bilo bi logicno da oni koji mrze patizane, vole Amere, sestu flotu i Obamu, a ne vole Ruse i Medvedeva, a ustvari nije tako....sta je tu logicno:eek:, nema logike gajiti ljubav prema bilo kojoj stavci ovde

Mrze komunizam, a vole Ruse, mrze Ameriku, a vole kapitalizam...Ajd nadji bar jednog Srbina koji voli kapitalizam. Nema, bato. Ovde se voli samo iluzija o kapitalizmu, a nacin zivota koji kapitalisticko uredjenje namece, niko sebi ne zeli. Svi bi vise voleli da planduju na sigurnom radnom mestu i da dobijaju platicu i da nema velikog jaza izmedju bogatih i siromasnih, veruj mi. To sto se u ovom postu naziva komunizmom nije komunizam vec titoizam...e to Srbi ne vole jer ih je opeklo

Nekako je to meni sve izmesano.

Imam utisak da Srbi uopste ne znaju sta vole i hoce....Znaju, znaju, samo im nije pruzen bas srecan izbor

Kapitalizam je etapa u razvoju komunizma i ta dva uredjenja se ne iskljucuju nego proisticu jedno iz drugog u razumnom vremenskom razmaku i uz obavezan privredni razvoj i mudre zakone...
 
Imam dug staz na forumima, ali nikako jos ne mogu da ukapiram za koji sistem su Srbi???

Vecina ih pljuje po komunizmu, ali istovremeno pljuje i po kapitalizmu (Americi).

Bilo bi logicno da oni koji mrze patizane, vole Amere, sestu flotu i Obamu, a ne vole Ruse i Medvedeva, a ustvari nije tako....

Mrze komunizam, a vole Ruse, mrze Ameriku, a vole kapitalizam...

Nekako je to meni sve izmesano.

Imam utisak da Srbi uopste ne znaju sta vole i hoce....


Kad SRBI shvate da zive u 19veku....ondak cemo biti sigurni da ne valja
MARKS....
 
A kako bi to vama licno ulepsalo zivote?:confused:
To pre svega nije drzavno uredjenje nego stanje.

ne bi bilo manekena sa 26 mesta
struchnjaka mladje
patriota voje
opzicionara tome
koje svakog meseca debelo placam

milion i 1 debilnog pandura koji zna samo da se grebe i reketira
milion i 1 savetnik savetnika za lelemudjenje
milion i jedan pedofil u mantiji
milion i 1 diler kojechega u mantiji

100 trubacha koji sviraju jednom ruskom balvanu, a opet o mom troshku
besplatno zdravstvo koje uvek platim

...
 

Back
Top