Srbin - predsednik Hrvatske

Sve se moze kad su ljudi pametni.. ocito je tek sad nekima jasno sto se moglo onda.. bez balvan revolucija i slicnih piz*arija. Baceno u vjetar.. Al' vazno da je Pupovac izdajnik.. iako je za Srbe u HR postigao vise od bilo kojeg drugog politicara.

Ukoliko se vec deklarises covekom,ti sto Pupavca predstavljas dostojnim braniteljem Srba morao bi uvaziti sledece:
:rtfm:
1.Pupovac se nije udostoio, poput ostalih Srba, kako si ih nazvao 'balvan revolucionarima' braniti istorijsko pradjedovsko nasledje.Podrazumijevam da znas o cemu se radi.
2.Iz prvog proistice da se odrekao svoga istorijskog nasledja ,sto znaci da ga je izdao,a na lingvistima je da kazu da li iz glagola izdati proizlazi imenica izdajnik!
Sa zaista najiskrenijim namjerama.
:hvala:
 
Srbin se kandidirao za predsjednika.. i sto je tu cudno? SDSS je vec neko vrijeme i u koalicijskoj Vladi. Sve se moze kad su ljudi pametni.. ocito je tek sad nekima jasno sto se moglo onda.. bez balvan revolucija i slicnih piz*arija. Baceno u vjetar.. Al' vazno da je Pupovac izdajnik.. iako je za Srbe u HR postigao vise od bilo kojeg drugog politicara.

:rtfm:

Ljudino,istina je vjecna i moze se iskazati na bezbroj nacina,suorotno lazi koja se iskonstruise i papagajski ponavlja.Pupovac ne moze selektirati prava Srba, te u slucaju odbrane istorijskog prava kada je to bilo opasno po zivot od istog odustati, a sada bez ikakvog rizika u ime Srba prihvata participaciju u vlasti sto nikako ne bi bilo dostojno onima koje si nazvao 'balvan revolucionarima'.
Sa zaista najiskrenijim namjerama.
:hvala:
 
Ukoliko se vec deklarises covekom,ti sto Pupavca predstavljas dostojnim braniteljem Srba morao bi uvaziti sledece:
:rtfm:
1.Pupovac se nije udostoio, poput ostalih Srba, kako si ih nazvao 'balvan revolucionarima' braniti istorijsko pradjedovsko nasledje.Podrazumijevam da znas o cemu se radi.
2.Iz prvog proistice da se odrekao svoga istorijskog nasledja ,sto znaci da ga je izdao,a na lingvistima je da kazu da li iz glagola izdati proizlazi imenica izdajnik!
Sa zaista najiskrenijim namjerama.
:hvala:

1. Od koga su to "branili" to što ti zoveš nasljeđem? Od svoje države? Ili od sebe samih?
2. Zašto bi "proisticalo" bilo što iz tvoje točke 1?
Zar je lojalnost izdaja?
Zar je mudrost odabira dijaloga umjesto oružja kukavičluk?

To ti, feniksu krajiški, okači mačku o rep!
Nit ste vi imali šta braniti, niti ste branili, nego ste pokušali otuđiti dio suverene i samostalne države, a to ne mere! :mrgreen:
 
1. Od koga su to "branili" to što ti zoveš nasljeđem? Od svoje države? Ili od sebe samih?
2. Zašto bi "proisticalo" bilo što iz tvoje točke 1?
Zar je lojalnost izdaja?
Zar je mudrost odabira dijaloga umjesto oružja kukavičluk?

To ti, feniksu krajiški, okači mačku o rep!
Nit ste vi imali šta braniti, niti ste branili, nego ste pokušali otuđiti dio suverene i samostalne države, a to ne mere! :mrgreen:



Tockasti gospodine,ako si suvremenik zbivanja devedesetih onda si ih prespavao,ako nisi, onda ne poznajes fakte o kojima sam govorio.
Zar ti nije poznata cinjenica da su Srbi bili suvlasnici kuce koja se zvala SR Hrvatska.
Da li ces se sloziti samnom da se ne bi dao tako lako izbaciti iz sopstvene kuce, a najmanje se sam odreknes vlasnistva.
Vjeruj mi da ti ne zamjeram na neinformisanosti jer mnogo je pepela zastrlo istinu.
Jos samo da te pitam,
kako iznesena fakta,
kako vjekovno autohtono drzavotvorstvo, da ne nabrajam ostalo, da okacim macku o rep??!
:think:
 
Ma da je on bio glavni prije 91 sa ovim idejama danas bi u RH bili kraljevi,zebro ne budi vuk u janjecoj kozi:cool:
Aham.Misliš,bile bi pune jame i groblja?
on je nesto sto bi vi zeljeli da ste vi!!
Profesor i covjek bez nekakvih velikih gapova:cool:
Eva,Eva bludnice stara:cool:
Čekam kad će da objavi da je uzeo katoličku veru,pošto je to vama jedina važna stvar u životu.:hahaha:
 
A ti Ljubomire, da li bi se samozapalio na Jelačića placu kad bi nekim čudom Srbina za predsednika dobio?:zper:
Doduše, Kosorka se zamalo razotkrila, ali je brže bolje sakrila onaj značajniji procenat srpske krvi, nazvavši ga virusnim oboljenjem.....

Ja? Pa što mene prozivaš, kad ja s Srpkinjom dijelim i dobro i zlo i ponosim se njome baš u inat onima koji strepe da im Srbin dođe za zeta!

Ako je čovjek materijal za predsjednika i ako je pošten, nema veze nacionalnost.
Jedini uvjet je da je građanin RH.
 
Ona je predsjednica vlade i ne misli koliko ima ili ako ima "Srbske"krvi vec kako je jadnim gradjanima RH.
Ali ako imas rodoslovlje sa kojim se hvalis izidji u javnost pa se pohvali ali ako ne nastavi sa onim sto sam ti rekao:cool:

Pa nisam ja izmislila njen rodoslov:eek:
I zašto su građani Hrvatske "jadni"?
Jel to neki novi momenat?:zper:
U duhu teme i treba vam Srbin za predsednika, tako više nikada nećete imati lažni razlog za kuknjavu:D
Nastavi i ti u istom maniru:cool:
 

Back
Top