PROBLEM

A vi se ponasate kao da nikada niste bili u ovakvim ,,problemima,, nama je to smesno,i njoj ce biti za dve godine..ne ,ne ne obavezno morate da prosipate pamet...

Који бре проблеми?
Глупе тинејџерке које мисле да знају шта је љубав јер су виделе на телевизору с*ру по форумима, јер у стварном животу немају с ким да причају о томе, вероватно зато што сматрају да су им све другарице ''к*рве'' - е, то је проблем
Чуј, обавезе, озбиљне везе, неко учење ово-оно, са све 14 година.....:roll:
 
Jao, nemojte tako, ako joj ne mozete pomoci, nemojte odmagati. Svi imamo svoje probleme, i ne treba se nichiji problem zanemariti ili jos gore ismejati. Ismejavate je i govorite kako vi imate i ozbiljnije probleme, ali se ne ponasate ozbiljno. Ne vidim u cemu je stos sa tim sto cete svi vi nju ismejati...

Btw, ja bih ti predlozila da pricas sa njim, i da mu kazes otvoreno, jer tako se ovakve stvari najbolje rese. Srecno! :)
 
Kako neki ljudi ne kapiraju da u odredjenom dobu za neke banalne stvari mislimo da su veliki problemi...ako vec ne mozete da pomognete,ostavite komentar i to je to..devojka je otvorila glupu temu,ja sam joj odgovorila i ne mislim da je nesto posebno bolesno i sama ce posle nekog vremena znati da je to bila glupost...
 
ovako.

na forumu ima. teenovi sto otvaraju ovakve teen teme. ima i oni drugi sto dodju pa ken.jaju kako su teme glupe. i ima trolovi.

i ima miki.
i carapa sto mu dodje ko neki random bullshit generator.
 
Ovako.......bila sam u vezi sa deckom oko 15 dana,i prekinuli samo prije 3 dana.Razlog je bio sto se dovoljno ne vidjamo,zbog obaveza...skole,treninga......tako da smo zajedno odlucili da je nejbolje da prekinemo...on je rekao da mu se ja svidjam,kao i on meni....al da je najbolje da zvrsimo...i tako je i bilo.E sad,ja mislim da se on meni i dalje svidja jer kad ga vidim osjecam leptirice u stomaku i kad vidim da prica se nekom drugom curom malo sam ljubomorna.I kad se ja zagrlim sa nekim drugom ili bilo kim on me uvijek gleda onako ispod oka,ili kad prolazim uvijek me posmatra i okrece se za mnom....vidi se na njemu da je i on ljubomoran.Ovo zvuci mozda kao neka spanska serija ili nesto.......ali stvarno ne znam sta da radim...sta vi mislite da li je on jos uvijek zaljubljen u mene,i da li bi trebala nesto pokusati ...samo recite svoje misljenje.A pitati ga direktno necu jer se bojim da se ne isfuram..:roll:nadam se da vas nisam smorila:hvala:i inace imamo oboje 14 god

obaveze sa 14 godina :hahaha::hahaha:...izvini radite negde ?:hahaha:
smesna su mi ova deca sto traze strucnu pomoc po forumu...
 
Који бре проблеми?
Глупе тинејџерке које мисле да знају шта је љубав јер су виделе на телевизору с*ру по форумима, јер у стварном животу немају с ким да причају о томе, вероватно зато што сматрају да су им све другарице ''к*рве'' - е, то је проблем
Чуј, обавезе, озбиљне везе, неко учење ово-оно, са све 14 година.....:roll:

:worth::worth::worth:
 
Au pa i dete od 14 godina ima obaveze..mislim da je prvo mislila na skolu i obaveze koje idu sa tim,mozda je ne pustaju napolje..otkud vi znate!tu ste samo da osudjujete!
 
омг постоји ли тема на којој се ниси умешала у неки разговор :roll:

1995 <------------------- најбоља генерација

znaci imas 14 godina.
onda ne jedi govna i ne kolutaj ocima.
i ukoliko te je decko sutnuo ili ti mama nije kupila lizalicu,nemoj tu meni da se izdrkavas!
 
znaci imas 14 godina.
onda ne jedi govna i ne kolutaj ocima.
i ukoliko te je decko sutnuo ili ti mama nije kupila lizalicu,nemoj tu meni da se izdrkavas!


душо ја могу да колутам очима ако то желим :roll:

није ме шутнуо дечко,помирили смо се ;) мама ми је купила 2 лизалице тако да нема бриге
 

Back
Top