Predlozite Akcione igre

Top 10 akcionih igara po meni:

1. Crysis
2. Call of Duty: Modern Warfare
3. Hitman: Blood Money
4. Call of Juarez: Bound in Blood
5. Battlefield: Bad Company 2
6. Left 4 Dead 2
7. Counter Strike
8. Assassin's Creed
9. Far Cry 2
10. Alone in the Dark
 
Mislim da je Assassin's Creed 2 svojom pricom, atmosferom, zanimljivoscu i igrivoscu za klasu ispred svih trenutno.
Mada AC mislim da ne pripada bas ovde, AC je vise avantura.
Doduse akciona avantura, ali svakako nije isti zanr kao Call of Duty, Bad Company, Counter ,Call of Huarez i ostalo.
 
Mislim da je Assassin's Creed 2 svojom pricom, atmosferom, zanimljivoscu i igrivoscu za klasu ispred svih trenutno.
Mada AC mislim da ne pripada bas ovde, AC je vise avantura.
Doduse akciona avantura, ali svakako nije isti zanr kao Call of Duty, Bad Company, Counter ,Call of Huarez i ostalo.

Pa dobro. Ako nije First Person Shooter ne mora da znači da nije akciona.
 
Crysis 2 - još nije izašao, ali po najavama i trejlerima obećava dosta.

Na umetnutoj adresi možete pročitati neke dodtane detalje vezane za igru, tj. koga zanima.

Elem, moji predlog za igranje je Unreal Tournament 3, Modern Warfare 2 i Bad Company 2.
 
Ljudi, na ovoj adresi mozete skinuti CS 1.6 sa Zombie Plague Modom. Kompletna instalacija sa mapama, botovima koji koriste bombe, skinovi za oruzja, za ljude, zombije... sve komplet. Rucno pravljen by me, svaki komentar dobrodosao


http://www.*************/?myz5d5yoxmm

http://www.*************/?tti3mo2iknu


instalacija:

Skinuti oba fajla (zombiestrikenewmodes.exe i maps.exe) i instalirati prvo prvi pa onda drugi i pokrenuti ikonicu sa desktopa.

Enjoy!
 
Top 10 akcionih igara po meni:

1. Crysis
2. Call of Duty: Modern Warfare
3. Hitman: Blood Money
4. Call of Juarez: Bound in Blood
5. Battlefield: Bad Company 2
6. Left 4 Dead 2
7. Counter Strike
8. Assassin's Creed
9. Far Cry 2
10. Alone in the Dark

Vidi ako mene Pitaš ovako bi trebala da ide lista TOP 10.:

1.Call Of Duty Modern Warfare 2
2.X-MAN Origins Wolverine
3.Mini Ninjas
4.Call Of Duty Modern Warfare
5.Strret Fighter IV
6.Mirrors Edge
7.Call Of Duty 5
8.God Of War 3
9.HITMAN : Blood Money
10.Transformers 2

Jedina mana većini ovih igara je što moraš da imaš zakon grafiku!!!Što meni nije problem imam:

ddr3 516mb Gamer NIVIDIA GEFroce 9600 GT !!! :cool:
 

watch


AAAAAAA BATTLEFIEL BAD COMPANY 2..................:eek::sad2::lol::klap::super::D
 
Pa jel će napokon da ubace žive neprijatelje u igri, ili će ovo biti samo zbirština novih slagalica? Ako je ovo drugo u pitanju, onda ova igra nije ništa drugo, do obična ekspanzija prvog dela.

Pa da ubace zive neprijatelje postalo bi isto sranje kao 20000 drugih igrica...bas je fora u tome da ides po zapustenim postrojenjima i sve sto je ostalo su roboti...Mada ne znam nisam igrao ni keca....ali mi izgleda vrhunsk
 

Back
Top