Da li stvarno SVE muskarce pale VELIKE GRUDI?

Mala budala:
Ok,preterala sam za ovo JADNA I ISKOMPLEKSIRANA,pa sam obrisala.Izvinjavam se,izletelo je. Trebash da volish sebe,pa makar izgledala k'o lopata. Krstarica(idealna tezina)mi kaze da imam 5 kg vishka,ali ja se ne osecam tako... Volim sebe najvishe na svetu i niko mi nishta ne moze. Jednostavno zrachim nekom energijom i najveci sam narcis. Imam drugaricu koja ima idealnu gradju,prelepa je,ali je ne zadovoljna sobom.Samim tim nikom nije privlachna. Ja sam sebi slatka. Dok mi drugi kazu da sam i vishe od toga. Sad moze da mi kaze neko neshto na rachun mog izgleda,ali mene to nece interesovati,jer sam sama sebi najbolja... Znacu da nije u pravu...
BRAVO!
Budala je potpuno u pravu, JEDNOSTAVNO postoje muskarci koji se pale na male sise i na gabore. Eto recimo ja obozavam ruzne zene...kome jos trebaju lepotice sa zategnutim dupetom, savrsenim sikama, uskim strukom, malim stopalima i andjeoskim licem!? :shock:
Da ne pricam kako je sex sa rugobama mnogo bolji, yebu se kao da im je poslednja...a i imam neki utisak kao da ***** zivotinju... Recimo imao sa jednu takvu koja kad je tuzna lici na kucence a kad se razljuti na neku zver :P
A ima li iceg lepseg od seksa sa zivotinjama?!
Zato je u pravu Mala Budala, bez obzira kakva si lopata uvek ce naici neko sa, neko bi rekao, izopacenim afinitetima...
Zato Malu Budalu ne uzbudjuje sto je lopata...i ne treba!!!
 
Licno ja imam grudi broj 2 - tj. 75. ako tako to moze da se kaze. Male jesu, nisu ravne niti bubuljice niti kako god im daju ime... meni su taman. Mogu da pupune casu za sampanjac, a kazu da je to dobra mera. 8) Sve potrebne korekcije kod garderobe izvrsi mega brus. I ni jedan decko sa kojim sam bila nije rekao "voleo bih da imas vece grudi" i sl.
Ja ih volim i to mi je najvaznije. Navikla sam se na njih takve kakve jesu i koristim prednosti manjih grudi. Uostalom mogu da spavam na stomaku bez problema, da trcim a da me ne šamaraju, ne vise do kolena, ne bojim se da ce se "ispumpati", smem da idem bez brusa u majici bez ledja...
Imam drugaricu je moje visine (164) i koja ima prirodno velike grudi 4+, to je strasno, ne moze da mrdne bez brusa, ne moze da spava na stomaku, ne sme da trci bez bodija ili trikoa, ne sme mnogo da skakuce dok djuska, ne moze da nosi mnogo uske majice ... i kuka kako li ce tek da bude kada bude bila trudna. A i strasno joj je neprijatno kada joj se pri upoznavanju muskarci prvo zagledaju u grudi.
Sve ima svoje mane i prednosti u zavisnosti kako prihvatis to sto imas.
A vestaci... to su takve gluposti da je to strasno. Cemu? Pod noz zbog cega?! Lepote? popularnosti?! Prolaznosti?!!!!! Jednom recju lecenje kompleksa koji u stvari nema veze sa grudima nego greskom u glavi...! Nema teorije.
 
infidel:
Sta vam znace te grudi? (moram opet da pitam)
ljudi, ukljucite malo mozak
treba vam neko sa kim mozete da popricate, da se nasalite,...
treba vam neko ko ume da vam da savet, neko ko vas razume,...
sise to ne umeju nisu prijatelji sve
treba neko ko ce da vas razume
problem je sto nekome treba mnogoooooooooooooooooo vremana da to shvati


e brate ne da si lik... :lol:
u svakom sluchaju te podrzavam..!! :wink:
ipak, meni je fizichki izgled bitan.. :oops:
 
Iceman:
Mala budala:
Ok,preterala sam za ovo JADNA I ISKOMPLEKSIRANA,pa sam obrisala.Izvinjavam se,izletelo je. Trebash da volish sebe,pa makar izgledala k'o lopata. Krstarica(idealna tezina)mi kaze da imam 5 kg vishka,ali ja se ne osecam tako... Volim sebe najvishe na svetu i niko mi nishta ne moze. Jednostavno zrachim nekom energijom i najveci sam narcis. Imam drugaricu koja ima idealnu gradju,prelepa je,ali je ne zadovoljna sobom.Samim tim nikom nije privlachna. Ja sam sebi slatka. Dok mi drugi kazu da sam i vishe od toga. Sad moze da mi kaze neko neshto na rachun mog izgleda,ali mene to nece interesovati,jer sam sama sebi najbolja... Znacu da nije u pravu...
BRAVO!
Budala je potpuno u pravu, JEDNOSTAVNO postoje muskarci koji se pale na male sise i na gabore. Eto recimo ja obozavam ruzne zene...kome jos trebaju lepotice sa zategnutim dupetom, savrsenim sikama, uskim strukom, malim stopalima i andjeoskim licem!? :shock:
Da ne pricam kako je sex sa rugobama mnogo bolji, yebu se kao da im je poslednja...a i imam neki utisak kao da ***** zivotinju... Recimo imao sa jednu takvu koja kad je tuzna lici na kucence a kad se razljuti na neku zver :P
A ima li iceg lepseg od seksa sa zivotinjama?!
Zato je u pravu Mala Budala, bez obzira kakva si lopata uvek ce naici neko sa, neko bi rekao, izopacenim afinitetima...
Zato Malu Budalu ne uzbudjuje sto je lopata...i ne treba!!!

Eeeeeeee... Ja nosim trojku.Mozda bi mi vishe prijalo da sam lopata kao shto ti kazesh,jer ponekad me brusevi mnooogooo nerviraju.A i kad dodje leto,pa kad se naprave one uzsne bubuljice,od njih... Bljak!!!
 
Mala budala:
Iceman:
Mala budala:
Ok,preterala sam za ovo JADNA I ISKOMPLEKSIRANA,pa sam obrisala.Izvinjavam se,izletelo je. Trebash da volish sebe,pa makar izgledala k'o lopata. Krstarica(idealna tezina)mi kaze da imam 5 kg vishka,ali ja se ne osecam
Zato Malu Budalu ne uzbudjuje sto je lopata...i ne treba!!!

Eeeeeeee... Ja nosim trojku.Mozda bi mi vishe prijalo da sam lopata kao shto ti kazesh,jer ponekad me brusevi mnooogooo nerviraju.A i kad dodje leto,pa kad se naprave one uzsne bubuljice,od njih... Bljak!!!
WOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOW
Snezna...konachno si uspostavila kontkat sa sobom...
drago mi je :wink:
 

Back
Top