hrvati postaju topovsko meso u afganistanu

Ali stvarno, koliko inferioran moraš biti da imaš Sifredija na avatu? :lol:

Dakle posto smo za tebe, i to iz tvoje ispovesti, vec zakljucili da si mali nebitan nikogovic koji citavog zivota ima da pre nekim stoji mirno, za platu, jedina uteha ti je da iz mog avatara dedukujes nekakvu "inferiornost". Pateticniji si nego sto sam mogao i da zamislim. :(
A moj avatar, ako ces vec da pobegnes sa dosadasnje linije diskusije, je metafora. Ja tebi i tvojoj sabraci ovde u intelektualnom smislu radim ono sto Rocco izvodi nad glumicama u svojim filmovima.
Ajde koliko je sati tamo kod vas, verovatno je vec proslo vreme za leganje, mora se sutra pre zore ustati.
 
Ikbal Mir Muhamed & hrvatska soldateska (parcijalno):

2895867238_cbf64e1f90.jpg
 
Ako si za mene zaključio da sam nikogović onako kako si i za sebe zaključio da si gazda, onda dobro, ne bunim se. :lol:

Idi malo kukaj po forumu što ćeš svog golfa dvojku morati dvaput godišnje voziti na tehnički, gazdo. :mrgreen: Trošak je to, nema govora.

hahahaha :hahaha::hahaha::hahaha::hahaha: ubio bi se od muke kad bi video sta ja vozim :ok:
prasinar, ti si niko i nista, mala nebitna mrvica
nemoj da zaspis kasno jer neces moci da se probudis za jutarnju gimnastiku :hahaha::hahaha:
 
hahahaha :hahaha::hahaha::hahaha::hahaha: ubio bi se od muke kad bi video sta ja vozim :ok:
prasinar, ti si niko i nista, mala nebitna mrvica
nemoj da zaspis kasno jer neces moci da se probudis za jutarnju gimnastiku :hahaha::hahaha:

Gimnastiku...vidiš da je čovjek čitav dan na forumu ,jedinu gimnstiku koju je on vidio je razgibavanje zgloba desne ruke i vježbanje prstiju lijeve ruke, sve to uz titranje pivskog stomaka:D
 
Имам дилему за кога навијати за Миралема или за Мирогоја?
Молим све људе добре воље да ми помогну да дилему решим

Ih al' ti je dilema...u ovom slučaju navija se za Muhameda...Miralema...kako god:mrgreen:

Ма мораш ми дати неки аргумент ,овако сам још више у дилеми
јер осећам се знаш оно ко
Обеликс
"Ако ови Шкоти побију све наше Римљане а шта ће нама остати?"
 

Back
Top