Drama u Splitu

Torrente Bgd

Buduća legenda
Poruka
34.549
ČETIRI utakmice bez pobjede, dva gola od čega jedan autogol, pet bodova zaostatka za Dinamom nakon samo dva kola prevenstva i kraj euro snova već nakon prve prepreke: sve je ovo očito preliko čašu Torcidi koja nije mogla izdržati.

Nakon sramote protiv Žiline skupina Hajdukovih navijača upala je u bijeli salon poljudskog stadiona. Za njima je krenuo doslovce korton specijalne policije.

Kalinić hitno prebačen u bolnicu

Trener Hajduka Ivica Kalinić hitno je prebačen u splitsku bolnicu deset minuta prije kraja utakmice. Saznajemo da je splitski strateg imao srčanih problema.

U ovim trenucima prava drama traje na Poljudu. Više od 500 pripadnika Torcide došlo je ispred ulaza u stadion i čeka igrače uz glasne povike "Uprava odlazi".


http://www.index.hr/sport/clanak/bi...inic-zbog-srca-prebacen-u-bolnicu/444951.aspx
 
pametni ljudi , tako se to radi u ozbiljnim fudbalskim zemljama ,isprepadas i izmalteretiras meneke u dresovima voljenog kluba pa ce dve puta da razmisle pre nego sto ce ponovo drkati qurac na terenu ili ne daj Boze prodati utakmicu
naravno niko ne ocekuje da ce posle tih mera upozorenja igraci klubova na nivou Hajduka , Zvezde,Vose ili Dinama igrati kao Ronaldo i Kaka ,al opet ce malo vise imati respekta prema dresu koji nose
 
pametni ljudi , tako se to radi u ozbiljnim fudbalskim zemljama ,isprepadas i izmalteretiras meneke u dresovima voljenog kluba pa ce dve puta da razmisle pre nego sto ce ponovo drkati qurac na terenu ili ne daj Boze prodati utakmicu
naravno niko ne ocekuje da ce posle tih mera upozorenja igraci klubova na nivou Hajduka , Zvezde,Vose ili Dinama igrati kao Ronaldo i Kaka ,al opet ce malo vise imati respekta prema dresu koji nose

a da se to desilo u srbiji, dal bi napisao isti post?

nesto mi se cini da ne bi, a i znas ti i sam.

slab si kvalitet, tvoji postovi su bezvredni jer su subjektivni i to na najgori moguci nacin.

nula
 
a da se to desilo u srbiji, dal bi napisao isti post?

nesto mi se cini da ne bi, a i znas ti i sam.

slab si kvalitet, tvoji postovi su bezvredni jer su subjektivni i to na najgori moguci nacin.

nula
, u Srbiji suse desavale iste i gore stvari ,recimo Cigani su posle ispadanja iz kupa isamarali svog zvanicno najboljeg igraca Koromana , a prosle godine su na parkingu izlupali sve automobile sopstvenim igracima za vreme treninga , a tada sam to podrzao iako bas nemam nimalo visoko misljenje o ciganiji ,a i Grobari su imali par slicnih akcija
a i kod nas u NSu se to desava,recimo kada neko iz grupe vidi u 4 ujutro fudbalere kako se opijaju i zayebavaju po diskotekama i klubovima u sred sezone obicno padne neki edukativni razgovor .
 
Poslednja izmena od moderatora:
ne kenjej gastos kad nemas pojma , u Srbiji suse desavale iste i gore stvari ,recimo Cigani su posle ispadanja iz kupa isamarali svog zvanicno najboljeg igraca Koromana , a prosle godine su na parkingu izlupali sve automobile sopstvenim igracima za vreme treninga , a tada sam to podrzao iako bas nemam nimalo visoko misljenje o ciganiji ,a i Grobari su imali par slicnih akcija
a i kod nas u NSu se to desava,recimo kada neko iz grupe vidi u 4 ujutro fudbalere kako se opijaju i zayebavaju po diskotekama i klubovima u sred sezone obicno padne neki edukativni razgovor .

to mi ne lici na cekanje za linc igraca niti pak beogradjani jure strane turiste da ih pretuku ili polupaju automobile jer je njihov tim izgubio u gostima u toj i toj drzavi.

mesas babe i zabe, namerno naravno.

kazes da si podrzao nasilje grobara ili cigana kako ih zoves.
jel si to sad smislio da se opravdas ili pak imas neki dokaz za to tvoje pravdanje nasilja?

fino konstruisanje alibija, samo ne pali
 

Back
Top