Sta igrate trenutno?

Stari dobri RE2.

hqdefault.jpg


Sad dosta gustiram Extreme Battle mod, koji mi je u početku bio težak, ali sad mi je zabavan. Akcenat u njemu je više na akciji nego na hororu, a rokanje zombija je uvek zabavno.:koto:
 
Resident Evil – Code: Veronica

51XWRQH4WKL.jpg

Hvala bogu što postoji Dreamcast emulator. :worth: Dobra igra, zaista dobra za onog kome se dopao bilo koji od prva tri dela. Duga igra (na dva diska), dosta zagonetki, nezgodnih protivnika i svašta nešto. Svakako bolja od ovih novijih nastavaka, koji su skroz u nekom drugom fazonu (petica mi jeste bila okej, ali nije u duhu onih starih, klasičnih RE igara).
 
Deus Ex, No One Lives Forever, Oblivion. Danas sam probala horror mod za Oblivion - Gates to Aesgaard. Zasad je dobar dosta, ali ima neke iritantne delove. Treba da trcim po pustinji 3 sata dok me jure svi pauci i zombiji ovog sveta, dajte ljudi...
 
Deus Ex, No One Lives Forever, Oblivion. Danas sam probala horror mod za Oblivion - Gates to Aesgaard. Zasad je dobar dosta, ali ima neke iritantne delove. Treba da trcim po pustinji 3 sata dok me jure svi pauci i zombiji ovog sveta, dajte ljudi...

Eh stari dobri oblivion, koliko sam ga samo puta presao...

- - - - - - - - - -

Heart of iron IV - samo su ga zaglupavili u odnosu na treci deo. Sad je vise za siroke mase...

Cekamo Crusader kings 3 da se smiluju :D
 

Back
Top