Ponovo sa bivsim/bivsom

Poruka
15.196
Vracanje partnerima? Sta mislite - da ili ne? Moze li se nastaviti 'ko da nista nije bilo' ako imate mrlju iz proslosti? Obicno devojke ( sve sem forumashica, one su savrsene) imaju makar po jednog bivseg koji im je slaba tacka :confused: Jedan nikad preboljen. Jel biti ponovo sa 'tim' / 'tom' mozda neka vrsta samoubistva? Obnavljali veze ? :think:
:hvala:
 
Poslednja izmena:
Vracanje partnerima? Sta mislite - da ili ne? Moze li se nastaviti 'ko da nista nije bilo' ako imate mrlju iz proslosti? Obicno devojke ( sve sem forumashica, one su savrsene) imaju makar po jednog bivseg koji im je rak rana :confused: Jedan nikad preboljen. Jel biti ponovo sa 'tim' / 'tom' mozda neka vrsta samoubistva? Obnavljali veze ? :think:
:hvala:

E, znaš i sama kako je'be.
Znači, novi :) !
 
Imala, završilo se, kod mene uglavnom jeste kraj - kraj, ali eto sa D. nije bilo tako, ali valjda i zato što kraj baš i nije bio kraj, nego je kraj došao nekoliko godina posle kad su se i osećanja ugasila tj. stišala tj. promenila oblik... meh, pogubila sam se...
Ali jesam imala njega jednog i posebnog, ali je on bio poseban ceo život i sada je poseban prijatelj, već sam ga spominjala, onaj što smo rođeni istog dana i što se znamo ceo život i što smo oduvek delili neku posebnu vezu...
Ali mi nije bio 'rak rana'... i naša veza nije imala nikakvu posebnu mrlju... vraćala sam se dok su postojala osećanja, kad već pameti nije bilo... :D
 
Imala, završilo se, kod mene uglavnom jeste kraj - kraj, ali eto sa D. nije bilo tako, ali valjda i zato što kraj baš i nije bio kraj, nego je kraj došao nekoliko godina posle kad su se i osećanja ugasila tj. stišala tj. promenila oblik... meh, pogubila sam se...
Ali jesam imala njega jednog i posebnog, ali je on bio poseban ceo život i sada je poseban prijatelj, već sam ga spominjala, onaj što smo rođeni istog dana i što se znamo ceo život i što smo oduvek delili neku posebnu vezu...
Ali mi nije bio 'rak rana'... i naša veza nije imala nikakvu posebnu mrlju... vraćala sam se dok su postojala osećanja, kad već pameti nije bilo... :D

Ne mora biti nista negativno, mozda je bolji izraz slaba tacka , prepravicu u uvodnom postu..
E, e , taj 'poseban'? Jel on nuzno mora biti i poguban? ;)
 
ja sam se vracala. ali , kad je jos sveze, veza se prekine, pa nastavi posle par meseci.
nikad se nisam vracala nekom sa kim nisam bila godinama.
i nekako, kad ljubav jednom umre, ne verujem da moze da se vrati..
 
Ne mora biti nista negativno, mozda je bolji izraz slaba tacka , prepravicu u uvodnom postu..
E, e , taj 'poseban'? Jel on nuzno mora biti i poguban? ;)

Pa nisam ni mislila da si ti mislila da je to nešto negativno :D
Meni je on bio izuzetno pozitivan i cela naša veza i današnje prijateljstvo :D
Ali, rekoh već, on jeste vrlo posebna osoba u mom životu, ali ne i pogubna :) Pogubnih nema trenutno, a mislim nekako da ih nije ni bivalo dosad...
Da... 'pogubnih' zaista nema... :)
D.-a sam samo navela kao primer koji jeste postojao, jesmo bivali u nekoliko navrata i posle kraja naše veze zajedno, ali mi čak ni tada nije bio slaba tačka... dok sam imala tu vrstu osećanja prema njemu mogla sam biti sa njim i želela sam ga... kad su osećanja nestala, nestao je i taj odnos... potpuno normalno.. kao da ga nikad nije ni bilo... ostalo je samo vrlo lepo prijateljstvo.. vrlo jednostavno..
Mislim da su te 'pogubne' i ne-znam-ni-ja-kakve veze svojstvene adolescentskom dobu i možda eventualno krizi srednjih godina.. i mislim da ne dolikuje zrelim osobama to ponašanje idi mi-dođi mi... no dobro, ne želim da zvučim prestrogo a možda i grešim... :)
 

Back
Top