Anglistika u Nišu

kalithea

Zainteresovan član
Poruka
125
NIŠLIJE, POMOĆ!
zna li neko detaljnije uslove, dokumentaciju, kvote...upisa stranih studenata na anglistiku? Kumica mi je polugrkinja i razmišlja o upisu kod nas...opcije su da uzme državljanstvo pa da konkuriše sa onima koji su završili srednju u inostranstvu ili da konkuriše kao stranac.
Hvala unapred!
 
Čuo sam da je anglistika u Nišu odlična i da predaju profesori sa Oxforda, ali je konkurencije ubi bože. I polaže se valjda samo engleski. Razmišljao sam i ja da upišem anlistiku, nije mi problem engleski, nego alhemija, biologija, matematika.
Je li zna neko koliko studenta godišnje promaju?

God save the King!
 
Čuo sam da je anglistika u Nišu odlična i da predaju profesori sa Oxforda, ali je konkurencije ubi bože. I polaže se valjda samo engleski. Razmišljao sam i ja da upišem anlistiku, nije mi problem engleski, nego alhemija, biologija, matematika.
Je li zna neko koliko studenta godišnje promaju?

God save the King!

Hello!
Tacno je da je anglistika u Nisu jako dobro ali tacno je i to da je konkurencija ogromna. Obicno se prijave vise od 300 studenata svake godine a ima mesta za samo 90 - od toga 40 na budzetu a 50 samofinansirajucih. Godina kosta 60.000 din. Prijemni ne treba nikako olako shvatiti jer uopste nije lagano, ko zeli da upise ovaj fax treba da pocne sto pre da se sprema.
I hope this helps :)
 
Uzmeš pitaš gugla, i on ti kaže ovo:
http://www.filfak.ni.ac.yu/


:worth::worth: probaj da posaljes e-mail :worth::worth:

Nikada mi nisu odgovorili na 3 e-mail!!!

A na telefonu...Vas setaju od racunarskog centra do neke studentske organizacije!

Sramota za drzavu,sramota za pedagoge i prosvetne radnike!

Jedno od objasnjenja,koje smo dobili,po pitanju ne odgovaranja na el.postu: " pa znate.. sve su to stariji ljudi,ne otvaraju oni inbox i takve stvari...".:dash::dash::dash::dash::dash:

Zasto im je onda sajt krcat e-mail adresama???????
A moja deca hoce da studiraju u Srbij
 
Poslednja izmena:
Ne znam da li sam pogodio forum i temu, ali interesuje me koji su sve jezici dostupni na fakultetima u Nisu. Znam za Engleski, verovatno ima Nemacki i jos neki poznatiji, ali ima li Azijskih i nekih drugih jezika koji se manje koriste?

Vrlo mi je bitno i treba mi odgovor sto pre. Hvala unapred.
 

Back
Top