Ako se sutra zarati...
Strana 1 od 9 12345 ... PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 212

Tema: Ako se sutra zarati...

Legenda al bundy (avatar)
    Učlanjen
    09.01.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1358

Question Ako se sutra zarati...

...ja te necu qarati
    necu vise na tebi lezati
    nego cu odmah bezati !

Verovatno je vecina vas cula za ove stihove poznatog srpskog pesnika i velikog patriote i Srbina, Borisava Bore Djordjevica , sami stihovi mozda deluju kao pomalo vulgarna sprdnja ali stvar je veoma ozbiljna .Naime , u poslednji godinu dve dana se sve vise u javnosti sto forumaskoj , sto inace ,mogu cuti najave pa i otvorena navijanja da Srbija vrlo uskoro moze da se nadje u nekom novom ratu , valjda da nastavimo pobednicki niz ,koji je brutalno prekinut evo vec destogodisnjim odvratnim i dosadnim mirom .
    Naravno da trenutno ako pogledamo nashe okruzenje i realnost u istom se na prvi pogled ne nadzire nikakav rat u blizini , mada ima i onih najratobornijih net heroja sto bi odmah uzeli oruzije i udarili po dusmanima iz hladovine svojih daktilo stolica , dok oni mudriji geostrateski strucnjaci cekaju da se promeni stanje u svetu
    Elem kada se to desi pitanje je gde cete kao pravi srpski patriota i iskusni net ratnik provesti taj buduci rat ?
    evo nekih predloga pa mozete odluciti ili dati neki svoj , jer je kreativnost uvek dobrodosla:

1. uvek bliske bratske Republika Srpska i Crna Gora -veoma popularne destinacije za odbranu otadzbine u poslednjem kosovskom ratu , ne treba ni pasos , svi govore tvoj jezik , a i rado bi vas primili tamo
    mane su sto bola Bosne i Crna Gora bas i nisu neke Bog zna kakve destinacije , a i trenutno ne znamo kako bi taj eventualni sukob mogao izgledati , pa se moze desiti da i ove zemlje budu umesane

2. dobra stara Budimpesta - prednost ove destinacije takodje iznimno popularne medju Srbljima u poslednjim ratovima je takodje blizina ,isto nije jako skupo , a sam grad je lep u svako doba godine ,hrana i pice isto odlicni
    mana je sto gotovo nista ne zna nas jezik , al to i nije strasno nego mnogo veci problem je sto srpske patriote nisu tamo tako brojne i organizovane kao na nekim drugim mestima ,pa necete moci da osetite bas jako velik patriotski zanos ,toliko potreban u ratnim vremenima

3. Wiena- Bec - e ovo je vec prava poslastica medju top destinacijama da se provede rat , isto nije tako daleko (6-7 sati kolima ) ,grad je isto lep ki upisan , doduse domoroci nas bas nesto ne obozavaju ...al ko ih yebe- o cemu govori i veliki broj nasih sunarodnika , takodje iskrenih patriota koji tamo vec zive jos od prethodnih ratova , tako da smo teren vec obezbedili
    tu cete vec mnogo bolje moci da iskazete ljubav prema majci Srbiji i odlucnost da se obracunate sa dusmanima , onako sigurni i osokoljeni medju hiljadama saboraca

4 Srpska Nemacka - sta reci o ovoj velikoj zemlji -osim die beste !, inace uzgajalistu najvecih srpskih patriota i rodoljuba , standard visok ,patriotska svest na jos visem nivou , tu se svake subote na preriferiji gotovo svakog veceg grada oslobodja i Krajina i Kosovo ,a bogami i Trst , klikce se Ratku&Rahu ,a kada dodje vreme ratova sve je to jos nekoliko puta jache , bolje i snaznije -pravo mesto za vas
    jedino je vrlo moguce da se na vashoj liniji fronta recimo u Frankfurtu nadje i veliki broj patriota i ratnika sa neprijateljske strane ,posto je BRD izuzetno popularna medju svim balkanskim herojima ,al dobro mozete primiti flasu ili piksu u glavu zbog majke Srbije.

5. SAD i Kanada takodje medju top5 destinacija postenih Srbalja ,ova druga je posebno pogodna jer je tokom ranijih ratova pokazivala neku cudnu ,nerazumljivu bolacivost i simpatije prema medjusobno zakrvljenim zapadnim Balkanacima ,
    pa ih je tako na neku satro humanitarnu foru primala rasirenih ruku u gomilama
    tako da se i tu necete osecati usamljeni u predstojecim teskim danima borbe ,kao u ostalom i u pojedinim delovima SAD,jos cete biti i u centrru imperije zla da je podrivate iznutra i da im sve saspete u lice problem je sto zbog velike daljine i tamosnje otudjenosti u kombinaciji sa srpskom skolonoscu ka asimilacija , vas borbeni entuzijazam moze brzo da se istopi .

6. Rusija -last but not least, ovde je malo situacija zakomplikovana iako je naizgled cista :nasa majka , svi su nam braca i vole nas do yaya ,velika i lepa zemlja ,za sve ima mesta ... al tu nastaje iznenadjujuci podatak da je broj srpskih patriota na toj teritoriji jos od Vuka Isakovicha do danas neverovatno mali
    ni meni nije jasno zasto nije popularno braniti Srbiju iz Rusije al je do sada bilo tako ,mada naravno moguce je i da se nesto promeni

7. Ostacu u Srbiji al cu se kao 91. kriti od vojne policije kod babe , komsije,svalerke ... najjeftinija , ali i najrizicnija varijanta , mada nije ni tako losha ako vas bas navataju uvek mozete sa fronta doneti neki plazma tv , Ipod , a ako ste bas baksuz da vas zakaci i ptsp , al onda bar imate zdravstveno uverenje da mozete svima da yebete majku
    8 otici na front i trgovati svim vrstama akcizne robe sa suprotnom stranom najisplatljivije resenje , em se obogatite i obezbedite unuke , em ce vas jos svi smatrati za velikog heroja i rodoljuba , jedina je mana sto su mesta uglavnom unapred rezervisana i strogo ogranicen je broj
    Dakle ne duzimo vise , gde ce te vi provesti neki eventualni buduci rat ?
    The Show Must Go On...

Iskusan Maksim 3 (avatar)
    Učlanjen
    12.03.2008.
    Pol
    muški
    Srce Srbije-Sumadija-Kragujevac-idemo na izvor,da se napijemo vode
    Reputaciona moć
    88

Podrazumevano Re: Ako se sutra zarati...

Dvoumim se izmedju ove dve mogucnosti...dali moze obe...

7. Ostacu u Srbiji al cu se kao 91. kriti od vojne policije kod babe , komsije,svalerke ... najjeftinija , ali i najrizicnija varijanta , mada nije ni tako losha ako vas bas navataju uvek mozete sa fronta doneti neki plazma tv , Ipod , a ako ste bas baksuz da vas zakaci i ptsp , al onda bar imate zdravstveno uverenje da mozete svima da yebete majku

8 otici na front i trgovati svim vrstama akcizne robe sa suprotnom stranom najisplatljivije resenje , em se obogatite i obezbedite unuke , em ce vas jos svi smatrati za velikog heroja i rodoljuba , jedina je mana sto su mesta uglavnom unapred rezervisana i strogo ogranicen je broj
    Svako pedeset godina na ovim terenima pametan ušuti, budala progovori, a fukara se obogati !

Učlanjen
    09.01.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1358

Citat Original postavio Maksim 3 Pogledaj poruku
    Dvoumim se izmedju ove dve mogucnosti...dali moze obe...

moze sve , mada sam kod ove druge zaboravio na evenutalnu neprijatnost da kada se pobednicki vratis iz rata -bogat i srecan , moze da se desi da te za koju godinu trazi neki antisrpski, belosvetski tzv. sud pravde
    i jos posle da te neki domaci zapadni guzoljubi i nato-adzuvani i isporuce istom
    The Show Must Go On...

Iskusan MuskoSamBre (avatar)
    Učlanjen
    25.11.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    12
    Reputaciona moć
    86

Za mene se zna...isto gde i u proslom...na frontu brale !
    SEKA mozda i nije, ali B@TA se ukakio...uzmite Perfeks, lakse se brise...Perfeks, podvuceno zutim!

Učlanjen
    12.03.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    88

Citat Original postavio al bundy Pogledaj poruku
    moze sve , mada sam kod ove druge zaboravio na evenutalnu neprijatnost da kada se pobednicki vratis iz rata -bogat i srecan , moze da se desi da te za koju godinu trazi neki antisrpski, belosvetski tzv. sud pravde
    i jos posle da te neki domaci zapadni guzoljubi i nato-adzuvani i isporuce istom

Hm ..kako si to mogao zaboraviti ,ja odmah primetio,ali reko tvoja tema da se ne mesam...

Nema nesto ovih net ratnika....gde li su se zagubili......
    Svako pedeset godina na ovim terenima pametan ušuti, budala progovori, a fukara se obogati !

Elita
    Učlanjen
    02.02.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    63
    Reputaciona moć
    249

НАРАВНО КАД БРОД ТОНЕ ОНИ ПРВИ НАПУШТАЈУ

Politika je vestina moguceg,njom sе bave drugorazredni umoviGenijima se vise dopada izazov nemoguceg

Elita Waterfall (avatar)
    Učlanjen
    20.08.2005.
    Pol
    ženski
    20.849
    Reputaciona moć
    821

Autor ove teme nije odgovorio na nama postavljeno pitanje, odn. koju bi on opciju odabrao.

Sto se mene tice, nisam nikakav net ratnik tako da smatram suvisnim da
    odgovorim na ovo pitanje.
    SUDIJA : OLUJA JE UDRUZENI ZLOCINACKI PODUHVAT!

Učlanjen
    25.11.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    12
    Reputaciona moć
    86

[/B]

Hm ..kako si to mogao zaboraviti ,ja odmah primetio,ali reko tvoja tema da se ne mesam...

Nema nesto ovih net ratnika....gde li su se zagubili......
    Evo tu sam ja i sa neta a i sa fronta,pa ako imas neko pitanje aj izvoli...!
    SEKA mozda i nije, ali B@TA se ukakio...uzmite Perfeks, lakse se brise...Perfeks, podvuceno zutim!

Elita
    Učlanjen
    02.02.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    63
    Reputaciona moć
    249

Dvoumim
    moze sve :
    Politika je vestina moguceg,njom sе bave drugorazredni umoviGenijima se vise dopada izazov nemoguceg

Učlanjen
    12.03.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    88

Citat Original postavio MuskoSamBre Pogledaj poruku
    Evo tu sam ja i sa neta a i sa fronta,pa ako imas neko pitanje aj izvoli...!
    Imam..gde ces,na koji front..imas vise mogucnosti,vidis i sam....

Učlanjen
    09.01.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1358

ajde Pinki imas valjda neku drugu temu za slike iz detinjstva , mada ova dosta toga objasnjava
    The Show Must Go On...

Učlanjen
    09.01.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1358

pa reko je covek ,na front sta sad i to je odgovor
    The Show Must Go On...

Učlanjen
    12.03.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    88

ajde Pinki imas valjda neku drugu temu za slike iz detinjstva , mada ova dosta toga objasnjava
    A ovo Mile...lepa slicica iz ranog detinjstva.....

Buduća legenda C0NSIGLIERI (avatar)
    Učlanjen
    26.07.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1308

...jedna od boljih tema...moram da priznam...

A Mari usque ad Mare

Poznat
    Učlanjen
    17.06.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

u becu

Učlanjen
    25.11.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    12
    Reputaciona moć
    86

Tamo gde bude upucena moja jedinica prosli put je to bila Hrvatska...ja sam vojnik koji izvrsava svoju duznost i ne filozofira previse po tim pitanjima...gde,kako,zasto...to je nesto cime se neopterecujem !

Buduća legenda Reckless (avatar)
    Učlanjen
    24.08.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    313

Ne daj Boze da se zarati kao prvo. A kao drugo, primijetio sam da Srbi iz dijaspore ,koji su otisli iz zemlje za vrijeme za vrijeme rata, danas izigravaju najvece patriote.

Veoma poznat RoccoS (avatar)
    Učlanjen
    25.11.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    223

novi dan - nova stupidna bandijeva tema....
    jos tuznije je kad se pogleda duzina teksta, autor mora da je bio u ubedjenju da pise nesto jako pametno i duhovito...
    Волео је живот, волео је цвеће,

ал' тога пролећа не имаде среће.

Domaćin Homoljac (avatar)
    Učlanjen
    02.01.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    73

De je najtvrdje.
    Nikola Pasic: Izgubili smo sve ali smo sacuvali obraz

Elita daxt (avatar)
    Učlanjen
    20.02.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    375

ja bi bio na frontu,bio on u bosni ili na kosovu.Heroji umiru jednom,kukavice i pic ke hiljadu puta
    ...

Primećen član
    Učlanjen
    13.04.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    40

To sam i ja hteo da pitam koje su opcije fronta,vrlo je bitno !!>

Učlanjen
    09.01.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1358

Citat Original postavio daxt Pogledaj poruku
    ja bi bio na frontu,bio on u bosni ili na kosovu.Heroji umiru jednom,kukavice i pic ke hiljadu puta
    ma znam da bi bio ko i ovaj veseli Rocco ,vi ste najudarnija pesnica net borbe
    The Show Must Go On...

Buduća legenda C0NSIGLIERI (avatar)
    Učlanjen
    26.07.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1308

Ja cu da zamenim Western Union i otvorim Western Serbia Express preko koje ce dijaspora moci da salje 5 MILIJARDI $ godisnje pomoci, sto ce u ratnim uslovima verovatno skociti i na 10 MILIJARDI $.
    Moja provizija ce biti izmedju 10-20%, a ostatak ce biti iskoriscen za najnovije sisteme S400 i po jednu eskadrilu SU27 i F35 + tenkovi T90.
    Pa recite da nije patriotski s'moje strane
    A Mari usque ad Mare

Legenda Победоносцев (avatar)
    Učlanjen
    15.11.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1310

Ja ni ne znam moj ratni raspored.

Ne sumnjam da ce se nas mudri generalstab vec setiti gde cu biti najkorisniji, a ako treba da udarim neprijatelju s boka, kao onaj Crnogorac koga je rat s Turskom zatekao u Carigradu, onda moze i to.
    no longer at ease here, in the old dispensation

Učlanjen
    09.01.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1358

Citat Original postavio C0NSIGLIERI Pogledaj poruku
    Ja cu da zamenim Western Union i otvorim Western Serbia Express preko koje ce dijaspora moci da salje 5 MILIJARDI $ godisnje pomoci, sto ce u ratnim uslovima verovatno skociti i na 10 MILIJARDI $.
    Moja provizija ce biti izmedju 10-20%, a ostatak ce biti iskoriscen za najnovije sisteme S400 i po jednu eskadrilu SU27 i F35 + tenkovi T90.
    Pa recite da nije patriotski s'moje strane
    ovo je pravi preduzetnicko -patriotski duh
    The Show Must Go On...

Strana 1 od 9 12345 ... PoslednjaPoslednja
Vrh strane

Slične teme

1. Odgovora: 18
    Poslednja poruka: 09.06.2009., 22:21
  2. sutra cu.....?
    Autor smaragd u forumu Arhiva
    Odgovora: 46
    Poslednja poruka: 30.11.2008., 12:11