Harry Potter Enciklopedija

Madara, jel' nije 19?
Ja sam procitala sve, ali najvise volim peti i sesti. Sedmi sam citala i na engleskom i na srpskom, ali nisam odusevljena... Bilo mi zao Snejpa. I Kricera.

sta ti zanci to "jel nije 19"
ne znam kako ne mozes biti odusevljena toliko raspleta i zapleta,poslednji chapter 17 godina kasnije....
i meni je bilo zao snejpa kada sam saznao za "ono"
bilo mi je kao i kad sam citao 5i deo i kada je belatrix ubila sirijusa
za kricera me bole levo jaje sa desne strane
a bilo mi je zao sada samohrane majke nimfadore tonks i porodice wesley
pogotvo matore izgubila 2 sina ako se dobro secam jednom je otislo uvo jos na pocetku cccc sta bi bese sa arthurom kasnije jel i on poginuo??
 
19 godina kasnije... Dobro, nije bitno, mozda je i 17, samo proveravam.
Radnja je (po meni) haoticna i neke stvari nisu dovoljno objasnjene, a i kraj je nesredjen...
I meni je bilo zao Sirijusa... Ali i Belatriks je na kraju dobila sta je zasluzila...
A Kricer... Jadnicak.
A jel' nije i Tonks poginula?
Jednom blizancu je otislo uvo (odsekao ga Snejp. Slucajno), a drugi je poginuo. Bil je polu-vukodlak, ali ostali su zivi i zdravi. Ukljucujuci Artura. Ako se ja dobro secam.
 
19 godina kasnije... Dobro, nije bitno, mozda je i 17, samo proveravam.
Radnja je (po meni) haoticna i neke stvari nisu dovoljno objasnjene, a i kraj je nesredjen...
I meni je bilo zao Sirijusa... Ali i Belatriks je na kraju dobila sta je zasluzila...
A Kricer... Jadnicak.
A jel' nije i Tonks poginula?
Jednom blizancu je otislo uvo (odsekao ga Snejp. Slucajno), a drugi je poginuo. Bil je polu-vukodlak, ali ostali su zivi i zdravi. Ukljucujuci Artura. Ako se ja dobro secam.

mislim da je 17 a ovom jednom wesley blizancu je otislo uvo jos na pocetku tokom akcije "7 harry pottera" meni se cini i da je charli wesley poginuo tonks je ostala ziva i trduna sa lupinom koga su ubili
a da si htela da ti sve bude jasno trebala si pazljivije da citas....
prica o tri brata FTW
 
mislim da je 17 a ovom jednom wesley blizancu je otislo uvo jos na pocetku tokom akcije "7 harry pottera" meni se cini i da je charli wesley poginuo tonks je ostala ziva i trduna sa lupinom koga su ubili
a da si htela da ti sve bude jasno trebala si pazljivije da citas....
prica o tri brata FTW

Nateraces me da je ponovo procitam...:D

Za Carlija nisam sigurna.
Jedan od blizanaca je izgubio uvo, to sam i ja rekla, i mislim da je to bio Dzordz. Tokom akcije "7 Potera", koju si pomenuo, da.
I dalje mislim da je Tonks poginula, ali provericu. Ona je rodila dete pre kraja knijge. Decak i zvao se... Tedi, ili neko slicno glupavo ime.
I ne kazem da nisam razumela knjigu, nego da su neke stvari nedorecene... Sta se desi prezivelim smrtozderima? Melfoj je bio smrtozder, a opet, posle 19 godina se seta okolo sa zenom i detetom. Jel' to onda znaci da je svim smrtozderima oprosteno? Cime se bave Hari, Ron i Hermiona kad odrastu?
Ali dobro, mozda sam ja jedina koja obraca paznju na takve pojedinosti...
 

Back
Top