Imala sam one night stand...

pa osećaj se prljavo, i treba
i osećaj se jadno i gnusno, i to treba

da bi posle određenog vremena mogla da kažeš
"u redu, demistifikovala sam sve to i prešla preko toga
ne naviru mi više suze na oči kad se setim tog nemilog događaja
i ne može mi više ništa ta glupava hrpa nakaradnih emocija"

emotivno oguglaj na to
ohladi se
finito
 
Svaka cast, kad u tim godinama dajes kome stignes bice jednog dana covek od tebe. I sta si tacno trazila kad kazes da je bio sex na jedno vece, da te zeni posle toga? Jeste sad ce on da udovoljava tvojim prohtevima i da cini da se osecas cedno i fenomenalno, a nit ce te vise videti u zivotu, a lepo si mu stavila do znanja da od njega kao celog coveka vidis samo ******. Tako da mi nije jasno sta sad nije u redu
svaka cast i tebi na ovom, da ne kazem glupom, postu. :roll:
 
i kajem se...
osecam se nekako prljavo i bezveze...
znam da ce se sad naci neko ko ce da kaze "posle j.. nema kajanja" ali mi je bas tesko....posebno zato sto se radi o jednom debilu koji mi je jasno pokazao da misli samo na sebe i da mu je jedino vazno da negde isprazni jjaja... :( :( :( :(

:hahaha: a od kad je to problem?!?!?!?!?!?! samo valjda ste koristili kondom?!:eek:
:bye:
 
Sta je bilo-bilo je. Imam utisak da si svesna svoje greske i da si naucila lekciju. Pamet u glavu, a glavu gore, ne misli na to, ali ipak ne zaboravi taj osecaj (kako kaze superdamnglam) neka ti ostane kao opomena. Ako nekad ipak ponovo pozelis ons, imaj sve prihvati sa rezervom i budi spremna na potencijalno razocarenje, jer, mozda zvuci izlizano sto ovo citiram, ali "vatra koja brzo plane, brzo se i gasi", a devojka obicno uvek bude povredjena, cak i da joj je bilo lepo.
 
ma da, devojka je povredjena, dok pastuv jase u zalazak sunca...
jadna ona....
a iz iste su cinije kusali, sa istim ocekivanjima
moj ti je savet da odes da se umijes, pogledas u ogledalo i kazes:
''kisela je sisa naknadne pameti''
ako te to ne prosvetli, onda par seansi kod skolskog psihologa....
 

Back
Top