homoseksualci ili bosanci (i ostali ) ?
Strana 1 od 5 12345 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 108

Tema: homoseksualci ili bosanci (i ostali ) ?

Legenda al bundy (avatar)
    Učlanjen
    09.01.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1358

Question homoseksualci ili bosanci (i ostali ) ?

mozda pitanje deluje neumesno , ali u sustini tu nema nista strasno i cudno jer ova pojava evidentno postoji kod nas ,a u sustini nema razlike izmedju mrznje i gadjenje prema bilo kojoj od ove dve grupe
    jedino sto mrznju prema dodjosima i auslenderima iskazuju oni koji time dokazuju kako su oni kao urbani , civilizovani i satro liberalni, "stari " Beogradjani ili Vojvodjani ,dok netrpeljivost prema pede... pardom homoseksualcima i ostalim transrodnim podvrstama uglavnom iskazuju oni koji time dokazuju svoju religioznost i neki satro tradicionalizam .
    A takodje je zajednicko sto su im u oba slucaja objekti njihove netrpeljivosti uglavnom krivi za sva loshe sto se desava kako njima tako celoj drzavi i drustvu .
    ja jos nisam odlucio koja mi je grupa mrskija ,a kako vi stojite po tom pitanju
    jel su vam mrskiji homici,lezbace i ostale trandze ili bosanci , crnogorci i ostali hercegovci ?
    Poslednji put ažurirao/la al bundy : 12.07.2009. u 00:24
    The Show Must Go On...

Elita Waterfall (avatar)
    Učlanjen
    20.08.2005.
    Pol
    ženski
    20.830
    Reputaciona moć
    818

Podrazumevano Re: homoseksualci ili bosanci (i ostali ) ?

A zasto bi mi bili mrski Bosanci, Crnogorci..Hercegovci?

Homosexualce svakako ne volim jer smatram to devijacijom,
    zato mislim da ti je poredjenje malo bzvz.
    SUDIJA : OLUJA JE UDRUZENI ZLOCINACKI PODUHVAT!

Veoma poznat RoccoS (avatar)
    Učlanjen
    25.11.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    223

Волео је живот, волео је цвеће,

ал' тога пролећа не имаде среће.

Elita kambodza (avatar)
    Učlanjen
    26.05.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    193

.......................mrski su mi svi koji ne zele da poshtuju pravila u sredini u koju su doshli ..........
    sitnim slovima na smrtovnici na banderi pishe "on je imao prednost"

Elita
    Učlanjen
    02.02.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    63
    Reputaciona moć
    249

МРЗИМ ДА МРЗИМ
    НИКОГ НЕ МРЗИМ
    Е ДА МРЗИМ УСТАШКУ ИДЕОЛОГИЈУ
    Politika je vestina moguceg,njom sе bave drugorazredni umoviGenijima se vise dopada izazov nemoguceg

Domaćin
    Učlanjen
    04.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

natjero si me da odgovorim, mada ne volim da pisem na krstarici..

prvo odgovor.

ne mrzim nikoga,
    ne podrzavam nista vezano za homoseksualna opredjeljenja, niti sam tom nikakva pristalica, ali ne mrzim nikog zbog toga, s tim da isti taj jadni i cemerni homoseksualizam podizu na taj/takav nivo kao da su po necem, ne znam ni ja cim, ugrozena vrsta..

E sad, nejasno...

Crnogorci jasna stvar, crnogorci su crnogorci, i to se zna, ali nejasno za ovo bosanci:

Ja sam bosanac u srbiji, pa sta, smetam ti, ali zaboravljas da sam ja Srbin u svojoj zemlji i sta ti smetaju takvi, medju kojima i ja..
    Nejasno to sa bosancima..
    Ne mozes to tako ni da posmatras, ni da komentarises a ni da rezonujes..
    Kad kazes bosanci, ne zna se na koga si mislio:
    srbe, bosnjake, hrvate (hercegovce cemo sad izostaviti )

Ajde majstore:?

Elita Waterfall (avatar)
    Učlanjen
    20.08.2005.
    Pol
    ženski
    20.830
    Reputaciona moć
    818

Citat Original postavio GZ Pogledaj poruku

Crnogorci jasna stvar, crnogorci su crnogorci, i to se zna, ali nejasno za ovo bosanci:
    A meni je sad nejasno za ovo Crnogorci su crnogorci..

Elita
    Učlanjen
    02.02.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    63
    Reputaciona moć
    249

МРЗИМ ДА МРЗИМ
    НИКОГ НЕ МРЗИМ
    Politika je vestina moguceg,njom sе bave drugorazredni umoviGenijima se vise dopada izazov nemoguceg

Učlanjen
    09.01.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1358

prvo odgovor.

ne mrzim nikoga,
    ne podrzavam nista vezano za homoseksualna opredjeljenja, niti sam tom nikakva pristalica, ali ne mrzim nikog zbog toga, s tim da isti taj jadni i cemerni homoseksualizam podizu na taj/takav nivo kao da su po necem, ne znam ni ja cim, ugrozena vrsta..

E sad, nejasno...

Ja sam bosanac u srbiji, pa sta, smetam ti, ali zaboravljas da sam ja Srbin u svojoj zemlji i sta ti smetaju takvi, medju kojima i ja..

ma meni ne smataju ni Bosanci ,ni ****** (jedino mozda crnogorci neki , al pomalo ) ,pa tako mi ni ti ne smetas nimalo . al je evidentno da je ta pojava rasirena ovde pa reko da pitam sta mudri ljudi forumski misle
    The Show Must Go On...

Elita zike (avatar)
    Učlanjen
    24.01.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    252

prvo odgovor.

ne mrzim nikoga,

E sad, nejasno...

Citat Original postavio Waterfall Pogledaj poruku
    A meni je sad nejasno za ovo Crnogorci su crnogorci..
    A meni je nejasno da neko ko ne voli da piše na Krstarici ima oko 3.500 postova
    http://www.youtube.com/watch?v=demXE9AFkLg

Buduća legenda Reckless (avatar)
    Učlanjen
    24.08.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    313

Vrlo nejasno poredjenje po meni.

A i mrznja prema pojedincima zbog druge nacionalnosti ili zbog bolesnih seksualnih nagona je takodje nejasna.

Obećava croatian girl (avatar)
    Učlanjen
    04.07.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    31

ne mrzim nikoga... normalno da mi je malo neugodno kad se dva muskarca hvataju ispred mene, ali seksualna orijentacija nije razlog za mrznju..
    isto tako ne mrzim nikoga zbog njegove nacionalnosti...
    ovo sa srbima, hrvatima i bosancima je uglavnom politicka stvar. zasto da ja sad mrzim srbine zbog rata, pa nije svaki srbin kriv za milosevicevu politiku ili nesto drugo...

mrznja nikuda ne vodi..

Domaćin
    Učlanjen
    04.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio zike Pogledaj poruku
    A meni je nejasno da neko ko ne voli da piše na Krstarici ima oko 3.500 postova
    E sokole moj, uclanjem 04.04.2004..
    To intenzivno pisanje je nekada bilo..
    Svakako, pogledaj malo koliko sam ovde..

Razlog mog Ne pisanje ovde nema veze sa pdf politika..

Elita zike (avatar)
    Učlanjen
    24.01.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    252

E sokole moj, uclanjem 04.04.2004..
    To intenzivno pisanje je nekada bilo..
    Svakako, pogledaj malo koliko sam ovde..

Razlog mog Ne pisanje ovde nema veze sa pdf politika..
    Pa dobro, ali 3.500 hiljade postova nije za bačit
    http://www.youtube.com/watch?v=demXE9AFkLg

Učlanjen
    09.01.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1358

Citat Original postavio croatian girl Pogledaj poruku
    ne mrzim nikoga... normalno da mi je malo neugodno kad se dva muskarca hvataju ispred mene, ali seksualna orijentacija nije razlog za mrznju..
    isto tako ne mrzim nikoga zbog njegove nacionalnosti...
    ovo sa srbima, hrvatima i bosancima je uglavnom politicka stvar. zasto da ja sad mrzim srbine zbog rata, pa nije svaki srbin kriv za milosevicevu politiku ili nesto drugo...

mrznja nikuda ne vodi..
    a pa nije to samo politicke prirode ****** su "krivi" jer preko fantomskog "gej lobija " i mracnih gej centara moci ustvari sve kontroliusu i sistemastki rade na trovanju,devijaciji i izopacenju postene o bogobojazljive omladine balkanske ,sa posebnim osvrtom na nevinu goloruku nejach
    dok su sa druge strane dosljeni brdjani "krivi" jer su satro nekulturni , nevaspitani ,za razliku od domacih koji su sve sam nobles i elita , takodje i oni "sve drze " ,uzimaju najbolje poslove,imaju agresivnu narav i mentalitet i ne daju postanim plavokrvnim kulturnim starosedeocima da dodju do izrazaja u sredina u kojima njihovi preci zive jos od "stoljeca sedmog "
    The Show Must Go On...

Buduća legenda Софија (avatar)
    Učlanjen
    29.08.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    1573

Citat Original postavio al bundy Pogledaj poruku
    mozda pitanje deluje neumesno , ali u sustini tu nema nista strasno i cudno jer ova pojava evidentno postoji kod nas ,a u sustini nema razlike izmedju mrznje i gadjenje prema bilo kojoj od ove dve grupe
    jedino sto mrznju prema dodjosima i auslenderima iskazuju oni koji time dokazuju kako su oni kao urbani , civilizovani i satro liberalni, "stari " Beogradjani ili Vojvodjani ,dok netrpeljivost prema pede... pardom homoseksualcima i ostalim transrodnim podvrstama uglavnom iskazuju oni koji time dokazuju svoju religioznost i neki satro tradicionalizam .
    A takodje je zajednicko sto su im u oba slucaja objekti njihove netrpeljivosti uglavnom krivi za sva loshe sto se desava kako njima tako celoj drzavi i drustvu .
    jel su vam mrskiji homici,lezbace i ostale trandze ili bosanci , crnogorci i ostali hercegovci ?
    Мени није ни једна категорија мрска...зашто би ми били?!
    ''Само човек који има вере у себе, може да буде веран другима.''
    Ерих Фром

Veoma poznat
    Učlanjen
    14.08.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio pinki borac Pogledaj poruku
    МРЗИМ ДА МРЗИМ
    НИКОГ НЕ МРЗИМ

Ne mrzim ih... Nikoga ne mrzim...

Iskusan DraGo70 (avatar)
    Učlanjen
    07.09.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    114

Al Bundy, ja bih rekao po onoj narodnoj da "Krivom qrtzu i dlaka smeta"...

U prevodu, nisu krivi homoseksualci što ima i drugih istih takvih, koliko god se ova pojava nekome ne sviđa, jer to nije zarazna bolest, pa da se širi...
    Ali krivi mogu biti oni koji bi da organizuju parade, da skreću pažnju na sebe i svoje ponašanje, pa se onda nađu neki drugi (koji ih mrze) i izmlate ih tokom tih parada...
    Dakle, pouka za njih bi bila... niko vas ne dira i ne zna šta ste dok se ne eksponirate...

Dalje, nisu Srbima u Srbiji krivi ni Hrvati ni Muslimani koji žive u Srbiji za njihove neuspehe, kojih je evidentno bilo u prošlom periodu, jer oni nisu ni vladali Srbijom, bar od početka devedesetih...
    Kao što nisu ni Hrvatima u Hrvatskoj bili krivi Srbi za sve ranije frustracije, jer im ni sada kada su te Srbe oterali, opet ne ide...

Tako je isto očigledno da domaćima (ili domorocima) nisu (npr. u Beogradu) krivi ni Crnogorci, ni Bosanci ni oni iz unutrašnjosti, ako se trude da Beograd iz dana bude sve lepši i bolji grad za život... jer kada Beogradom projure npr. isfrustrirani navijači i porazbijaju pola grada, niko ne zna da li su ti što su demolirali grad rođeni Beograđani ili su došljaci... niti postoje bilo kakvi dokazi za jedno ili drugo...

Isto je i sa Vojvođanima ili bilo kojim drugim...

Isfrustriranim i iskompleksiranim pojedincima uvek je neko drugi krvi za sopstvenu nesposobnost ili neuspehe...
    Duhovit, zanimljiv, iskren, avanturistickog duha...

Učlanjen
    04.07.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    31

Citat Original postavio DraGo70 Pogledaj poruku
    Al Bundy, ja bih rekao po onoj narodnoj da "Krivom qrtzu i dlaka smeta"...

U prevodu, nisu krivi homoseksualci što ima i drugih istih takvih, koliko god se ova pojava nekome ne sviđa, jer to nije zarazna bolest, pa da se širi...
    Ali krivi mogu biti oni koji bi da organizuju parade, da skreću pažnju na sebe i svoje ponašanje, pa se onda nađu neki drugi (koji ih mrze) i izmlate ih tokom tih parada...
    Dakle, pouka za njih bi bila... niko vas ne dira i ne zna šta ste dok se ne eksponirate...

Dalje, nisu Srbima u Srbiji krivi ni Hrvati ni Muslimani koji žive u Srbiji za njihove neuspehe, kojih je evidentno bilo u prošlom periodu, jer oni nisu ni vladali Srbijom, bar od početka devedesetih...
    Kao što nisu ni Hrvatima u Hrvatskoj bili krivi Srbi za sve ranije frustracije, jer im ni sada kada su te Srbe oterali, opet ne ide...

Tako je isto očigledno da domaćima (ili domorocima) nisu (npr. u Beogradu) krivi ni Crnogorci, ni Bosanci ni oni iz unutrašnjosti, ako se trude da Beograd iz dana bude sve lepši i bolji grad za život... jer kada Beogradom projure npr. isfrustrirani navijači i porazbijaju pola grada, niko ne zna da li su ti što su demolirali grad rođeni Beograđani ili su došljaci... niti postoje bilo kakvi dokazi za jedno ili drugo...

Isto je i sa Vojvođanima ili bilo kojim drugim...

Isfrustriranim i iskompleksiranim pojedincima uvek je neko drugi krvi za sopstvenu nesposobnost ili neuspehe...

apsolutno se slazem s tobom! mrze samo oni zaostali pravi balkanci, nacionalisti i budale koji ne prihvacaju svoj neuspjeh i za sve krive druge... upravo zbog ovakvog ponasanja pojedinaca nece ni nas ni vas nikad smatrat evropljanima...

Elita Waterfall (avatar)
    Učlanjen
    20.08.2005.
    Pol
    ženski
    20.830
    Reputaciona moć
    818

apsolutno se slazem s tobom! mrze samo oni zaostali pravi balkanci, nacionalisti i budale koji ne prihvacaju svoj neuspjeh i za sve krive druge... upravo zbog ovakvog ponasanja pojedinaca nece ni nas ni vas nikad smatrat evropljanima...
    Malo je off, ali zasto vi Hrvati patite da vas smatraju evropljanima?
    To mi nikad nece biti jasno.

A od Balkana bezite k'o djavo od krsta

Učlanjen
    04.07.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    31

hm... pa zato sto se pod balkanom podrazumijeva zaostalost, neobrazovanost, neznam... a hrvati zele pobjeci od toga, a po mom osobnom misljenju, od toga ne mozes pobjeci.. balkanac je balkanac i jos uvijek svojim ponasanjem to dokazujemo

Buduća legenda C0NSIGLIERI (avatar)
    Učlanjen
    26.07.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1308

Ova tema se moze okarakterisati kao govor mrznje.
    Ja apelujem da se korisnik banuje, jer on ovim iznad pokazuje da su mu obe grupe mrske, samo je neodlucan koja mu je "mrskija".

Strasno....sav sam se potresao.

BAN !
    A Mari usque ad Mare

Učlanjen
    09.01.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1358

Citat Original postavio C0NSIGLIERI Pogledaj poruku

Ova tema se moze okarakterisati kao govor mrznje.
    Ja apelujem da se korisnik banuje, jer on ovim iznad pokazuje da su mu obe grupe mrske, samo je neodlucan koja mu je "mrskija".

Strasno....sav sam se potresao.

BAN !

nemoj brate samo sa tog simsa da skaces evo necu vise
    The Show Must Go On...

Veoma poznat Rechke (avatar)
    Učlanjen
    15.05.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    290

Mržnja i netrpeljivost prema ovim grupama na mora biti posledica dokazivanja bilo čega, pa ni ovoga što si naveo! Jednostavno može biti rezultat netrpeljivosti prema drugačijem, devijantnom i bolesnom, nečemu čemu nije mesto u našem društvu

Elita Waterfall (avatar)
    Učlanjen
    20.08.2005.
    Pol
    ženski
    20.830
    Reputaciona moć
    818

hm... pa zato sto se pod balkanom podrazumijeva zaostalost, neobrazovanost, neznam... a hrvati zele pobjeci od toga, a po mom osobnom misljenju, od toga ne mozes pobjeci.. balkanac je balkanac i jos uvijek svojim ponasanjem to dokazujemo
    To pezorativno shvatanje Balkana dolazi sa Zapada, na zalost
    i mislim da ga ti ne bi trebala tako koristiti.

Ako mislis da su zapadnjaci jako kulturni ili kulturniji od nas sa Balkana - varas se.
    Ne zelim da generalizujem ali ni zapad nije imun na primitivizam.

Slične teme

1. Bosanci ako metruseksualci
    Autor Marin55 u forumu Politika
    Odgovora: 36
    Poslednja poruka: 12.01.2009., 23:51
  2. Bosanci se ne zezaju
    Autor sahara11 u forumu Politika
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 10.05.2006., 23:49
  3. sta su ovo bosanci pronasli
    Autor sahara11 u forumu Politika
    Odgovora: 95