TORTE: recepti, saveti, ideje...

evo i ja malo da osvezim temu,ne znam gde su ostale majstorice....kinder
attachment.php
.kidi malina,rekli su mi samo da decak voli zelenu boju,meni je manjkalo maste za to
attachment.php
.kidi sa malinama po poslatoj slici
attachment.php
.zoja sa kupljenim cvetom,ja jos nisam naucila da pravim tako dobro
attachment.php
.cokoladna
attachment.php
.i moje dve koje su radjene dva dana posle operacije,dovela sam zaovu da mi pomaze malo
attachment.php
i
attachment.php
. e dosta sam vas davila,odo da legnem da me muz ne zatekne van kreveta....

Draga moja , da ne zaboravim i Tebe da pohvalim , trebalo je praviti torte samo dva dana posle operacije . Svaka čast , a gusari su me baš oduševili ...
 
Jedva sam uspela da ubacim slike. Ova je od prethodne nedelje po sistemu copy - paste nečije torte, ne znam čija je ali mi je žena rekla da hoće tačno takvu tortu, samo da promenim ime i broj.

attachment.php


A ovo je od ove nedelje. Za štrumpfa sam se smejala kad je moj momak gledao slike u fotoaparatu, pre nego što sam prebacila u komp, i reakcija je bila, ok, ništa posebno, a tek posle je kroz neki razgovor ukapirao da je to torta, a ne figurica kako je njemu izgledalo. :D

attachment.php


I famozna ruka koju sam spominjala na ćošetu.

attachment.php


Unutra je Gambo ili Gabon torta (kako je ko zove), od torte je deo na tacni i veći deo podlaktice, ostatak podlaktice je od keksa i šaka od pirinčane smese.
 
Ja ovakve torte pravim iskljucivo od plazme ili od dobosice .. Da Ti pravo kazem , nema neke posebne tehnike , bar kod mene . Sve idem sacometrijom , malo dodam malo oduzmem , kad je dobro oblikovana , namazem ruke margarinom i jos dobro zagladim . Posle hladjenja fondan pa dekorisanje . Sta konkretno mislid da ce biti problem ? Ako dosad nisi pravila , najbolje da pravis od plazme , bice Ti puno lakse .

























p
 

Back
Top