Nikako u savez sa "moronima" - Američka PAMET

To ne znaci mnogo. Amerikanaca ima trista miliona, i normalno je da ih je barem dvesta miliona od toga glupo.

Ja mogu u svakoj srpskoj ulici za pola sata da nahvatam barem dvadeset ljudi koji ne znaju da citaju, da pisu, da se potpisu, ne znaju da rese jednacinu sa jednom nepoznatom, ne znaju koliko ima kontinenata, koje godine se rodio Isus, da li se zemlja vrti oko meseca ili mesec oko zemlje, itd.

Jednostavno, vecina naroda je svuda glupa stoka.
 
To ne znaci mnogo. Amerikanaca ima trista miliona, i normalno je da ih je barem dvesta miliona od toga glupo.

Ja mogu u svakoj srpskoj ulici za pola sata da nahvatam barem dvadeset ljudi koji ne znaju da citaju, da pisu, da se potpisu, ne znaju da rese jednacinu sa jednom nepoznatom, ne znaju koliko ima kontinenata, koje godine se rodio Isus, da li se zemlja vrti oko meseca ili mesec oko zemlje, itd.

Jednostavno, vecina naroda je svuda glupa stoka.

Znam ja da toga ima kod nas, ali ovo su AMERIKANCI!!! :eek::eek::eek: :hahaha::hahaha::hahaha: Mislim, prema nekim našim EVROPEJCIMA gde oni prođu, trava niče, a i se.ru zlato i pomadu. Pitaj onog "Čedu"... On zna. :rotf::rotf::rotf:
 
A ovo dokazuje...sta ?
Svaka zemlja se sastoji od intelektualnog i kulturalnog buckurisa, ipak, u svakoj zemlji je procentualno veci broj idiota nego pametnih ljudi.

Logicno je da USA sa 300 miliona ima podosta idiota.

Sam si sebi dao odgovor... Inače, naveo sam već da sam ovo takođe postovao da nasmejem namrgođene forumaše i za još poneke NATO pulene... :hahaha::hahaha::hahaha:
 

Back
Top