Quebec podignut spomenik Charles de Gaulleu

andeli apokalipse

Aktivan član
Poruka
1.926
ViveLeQuebecLibre-Paris24062002.jpg
Quebec podigao spomenik Charles de Gaulleu i izvisio nacionalne zastave po svim institucijama
three-quebec-flags.jpg
Da li je ovo znak skorog proglašenja pune nezavisnosti od Kanade?
 
Ja mislim da je ova tema znak da se ti sto pre prijavis u najblizu mentalnu instituciju :roll:
To je zastava provincije Quebec i ona se vijori od kad postoji ... a to sto su podigli spomenik velikanu francuske istorije nije nista lose - ja znam za debile kojima bi bilo bolje da su podigli spomenik istom umesto Brus Liju, Tarzanu i Rokiju :hahaha:
 
Ja mislim da je ova tema znak da se ti sto pre prijavis u najblizu mentalnu instituciju :roll:
To je zastava provincije Quebec i ona se vijori od kad postoji ... a to sto su podigli spomenik velikanu francuske istorije nije nista lose - ja znam za debile kojima bi bilo bolje da su podigli spomenik istom umesto Brus Liju, Tarzanu i Rokiju :hahaha:

Slušaj ti bolesni amerofilu vrijeme je da se javiš u belu crkvu,drugo Quebec više nije provincija nego ima status nacionalne države unutar Kanade,treće spomenik Charles de Gaulleu nije do sada mogao da bude podignut jer se Kanada tome protivila,ovo je veliki dan za sve gradane i gradanke Quebeca i nemoj ljude vrijedati i usporedivati sa debilima,kako te nije sram usporedivati filmske zvijezde sa Francuskim nacionalnim junakom i nisam te zvao na moju temu i skini se sa nje:rtfm:
 
Poslednja izmena:

Back
Top