Bice sve okej, problem ne traje dugo... :)

Pa... isplachem se :)
znam da zvuchi kretenski ali lakshe mi je :) posle obichno budem hepi :D

Nije kretenski uopste.i ja to radim.


Ja se tad iskljucim iz svega,osamim se i cutim i placem dok me ne prodje.:neutral:

Inace jako tesko podnosim pritisak i poslednje 3 nedelje,pre prijemnog i nakon njega, bila sam tako neraspolozena i pod stresom da mi je jedino plakanje pomagalo.
 
Cepam babi drva uz neki teški metal što tuče iz slušalica.Osećaj je nekako...Hmmm...Moćan!Definitivno je to muzika koja"diže".:worth:
:lol:
To trenutno kod mene nije sluchaj, ali za vreme shkolske godine, je strashno... Ponekad, mi zaista treba puno vremena da se dovedem u red i da budem kul...
Kada su takve situacije, odvajam se od hip - hop muzike, i prelazim na techno i samo skachem, skachem.... donekle dobro...
Znao sam da ću ovo jednog trenutka pročitati.:cmok:
 
Interesuje me kako se oslobadjate stresa, kako bezite od depresije... i znachi to :mrgreen:

Redovno sam pod stresom tokom skolske godine :confused: Jednostavno, i kad nemam neki konkretan problem, poput ucenja, nastavnika, skrivanja ocena od roditelja, uhvati me stresno stanje.
Dobro, sad sam malo slagala. Skrivanje ocena od roditelja nikad nije iskljuceno. :rumenko:
Na raspustu sam, zato, poootpuno opustena. :hvala: A i ko ne bi bio?
Medjutim, kada sam pod stresom, pomaze mi ukoliko pokusam da se usredsredim na nesto drugo. Ne idem da trcim ili da boksujem :nonon: Idem u kupovinu. Ljudi ponekad misle da je to glupost, ali ozbiljno, stvarno je relaksirajuce. Ne moram da se opremim za narednu sezonu, ali oraspolozi me i samo probanje krpica u kabini, i cekanje u redu ako su rasprodaje, i otisci rucki teskih kesa na rukama, jer su te kese pune novih novcatih stvarcica :zper: :ujee:.
Ili samo setam. Jednako relaksirajuce.
Ranije sam praktikovala da se zavucem u sobu i slusam tuznu muziku, ali onda sam ukapirala da mi je od toga uglavnom samo teze. :sad2:.
 

Back
Top