Moral na LjiS-u

jes bas niko ne zna :lol:

pa ovde svi sve znaju, jedino sto se ne zna jeste ko koliko naloga ima...pa kad se pojavi godinu dana kasnije i krene da spletkari bude qq lele a ko je bese ovaj i odakle zna sve o meni :zper:

neka fala,nije to za mene :)
 
Ne vidim kakve ima veze moral sa ljis,al ajde,što je još veći bedak postoji ovde hiljadu tema koje nemaju veze,al ipak se postuje,bitno je nametnuti svoje glupo mišljenje,eeee!!!
Poz.!!!
 
nemoralno je sve ono što nije "društveno" prihvatljivo...a plus je ovo ovde Balkan...kao svi su nešto moderni i brzi(opet čast izuzecima)....a ustvari,mućko jaje:lol::lol::lol:

ustvari,možda bi bolje pitanje bilo "licemerstvo na LJ&S":think:?
 
Cesto se na ovom forumu svadje vode oko morala i nemorala.. :lol:
E pa evo svi vi eticni i neticni.. Sta vam je to degutantno? Vrhunac nemorala? Nesto sto mozete da potpisete da ne bi nikad u radili? :mrgreen:
Nad cime se to najvise zgrazavate?:zper::per:

Zgrazavam se na neljudskost. Kad neko hrani svoju sujetu i zbog toga je u stanju da gazi preko zivih.
To je pod broj jedan. Pod broj dva, fascinira me kad neko zivi iskljucivo za forum. Izgubljen rl identitet i iznosenje intime. Pod broj tri, pileci mozak i ljudska glupost, to me smara. Najdegutantniji su mi sexy nazovi flertovi bez trunke stila.
Nemoralno je samo pod jedan. Dva je vec poucno. Tri je dosada. Cetiri je seljanija.
:mrgreen:
 
Poslednja izmena:
pa ono...da ga koristi na taj nacin koji ce tebe povrediti i da bude svestan toga...dno bas...:neutral: i ne nije se meni desilo...al ono,posmatram i osmatram...i tuzno mi je.

Da to je pojava koja postoji i u zivotu,pa je logicno da je i ovde ima.Meni su najtuzniji ljudi koji to rade,jer ustvari oni gube najvise i vecito su u zacaranom krugu...ustvari su oni najvece zrtve iako misle da povredjuju drugog.
 
Ima dosta ljubomore i sujete.
Pojedinci u nekim trenucima ne mogu da se kontrolisu.
Cesto mogu da se vide zluradi komentari kako na sam izgled osobe tako i na ono sto se vidi na slici.
Nije problem da se kaze izgled te i te osobe mi se ne svidja ali se ponekad ide dalje od toga .
Primetio sam da zene prednjace u tome.
Zasigurno ima forumaskih ljubavi i simpatija kako bivsih tako i sadasnjih.
Verovatno se u tome krije odgovor na mnoga prepucavanja i svadje.

Nego ja ne znam ko si ti? :P
 
nešto mi pade na pamet...(čudo neviđeno...:per:)
a što mene boli ****** ko je kakav...moralan ili amoralan...ko sam ja da procenjujem ičiji moral...ko je on(a) da procenjuje moj moral...
...missim...jebbe mi se o nečijem moralu...
 
pa meni je recimo porazavajuca cinjenica da su ljudi spremni da do detalja izloze svoj intimni i ljubavni zivot forumskoj javnosti i da nekada traze neku vrstu afirmacije (bar ja to tako dozivljavam)....jer je meni intima nesto sto se ne deli bas sa bilo kim samo u cilju dokazivanja emancipovanosti, nekonzervativnosti i slicno...a u sferu degutantnog mi spadaju javne svadje bivsih prijatelja,partnera kao i pljuvanje po istim kojih je bilo i previse poslednjih godina...jer hej,vi ste ih birali zar ne...vise to govori o osobi koja pljuje nego o objektu pljuvacine....i da naravno potreba da se to radi pred publikom.ono kontam...ljudi smo a ne zivotinje...mozemo valjda toliko da se iskontrolisemo :neutral:

:mrgreen:
 

Back
Top