Da li Srbija treba da istupi iz Interpola ?!

Da li Srbija treba da istupi iz Interpola ako i Bugari puste Agima Cekua ?

  • Da, Srbija treba da istupi ako ga i Bugarska (4 po redu) pusti.

  • Ne, Srbija treba da ostane clan Interpola bez obzira na sve.


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

C0NSIGLIERI

Buduća legenda
Poruka
41.972
U slucaju da i Bugarska pusti Agima Cekua za kojim je Srbija raspisala Interpolovu poternicu na osnovu dokaza da je cinio zlocine, da li Srbija treba da istupi iz Interpola ili mislite da treba da ostane i ima ulogu da isporucuje Srbe za kojima je ista raspisana ?

Mnogo si glup , bre ........:hahaha:

Cekua su vec pustili, a interpol nema veze sa isporucivanjem srba........:roll:
 
U slucaju da i Bugarska pusti Agima Cekua za kojim je Srbija raspisala Interpolovu poternicu na osnovu dokaza da je cinio zlocine, da li Srbija treba da istupi iz Interpola ili mislite da treba da ostane i ima ulogu da isporucuje Srbe za kojima je ista raspisana ?

moze istupiti,ali ne mora.
sta hocu da kazem, ako je neko trazen na interpolovoj poternici, vi ga morate izruciti. ali ako vi nekog trazite, a poternica je politicka, onda od toga nista. recimo ovako, da sam ja srbin, mene bi vise brinulo to sto nam bratska ruisja ne izrucuje nase ljude koji su opravdano optuzeni, nego sto bugarska ne izrucuje tamo neke... ali rusima se ne sme reci nista, i onda....
 
Pa idi rokni nekoga u Nemackoj i ako raspisu poternicu za tobom, videt ces ako te Srpska policija izruci :roll:
Ajde sto ti je ortak degen pa pita glupa pitanja, al' zar moras i ti da ga pratis u stopu ?
:think:
Srpska policija moze da isporuci samo stranog drzavljanina drugoj zemlji bez obzira koje je delo u pitanju , a domace moze iskljucivo Haskom sudu koji je jurisdikcija UN-a , al to nema ama bas nikakve veze sa Interpolom ,dakle nista od izrucenja Nemackoj nego bi ti sudili za to delo ovde .
 
Srpska policija moze da isporuci samo stranog drzavljanina drugoj zemlji bez obzira koje je delo u pitanju , a domace moze iskljucivo Haskom sudu koji je jurisdikcija UN-a , al to nema ama bas nikakve veze sa Interpolom ,dakle nista od izrucenja Nemackoj nego bi ti sudili za to delo ovde .

Znam da ne isporucuje domace drzavljane, ali eto recimo neko ko je iz Podgorice (danas druge drzave) da je uradio neki zlocin u Nemackoj i ovi raspisu poternicu za njim, da li bi ga Srbija izrucila ?

p.s. ko je normalan shvatio je poentu ove teme, ko nije boli me racqu za tehnikalnosti, takvi su nalazili i opravdanje za bombardovanje....degen ostaje degen. :roll:
 

Znam da ne isporucuje domace drzavljane, ali eto recimo neko ko je iz Podgorice (danas druge drzave) da je uradio neki zlocin u Nemackoj i ovi raspisu poternicu za njim, da li bi ga Srbija izrucila ?

p.s. ko je normalan shvatio je poentu ove teme, ko nije boli me racqu za tehnikalnosti, takvi su nalazili i opravdanje za bombardovanje....degen ostaje degen. :roll:
naravno , cak je i pozeljno da mafijaski olos iz CG izruce:ok: ,jedino ako bi mu ovde dali vecu kaznu nego u Nemackoj onda ga ne treba izrucivati:super: i ako nema nase drzavljanstvo ,onda nazalost ne bi mogli nikako :confused:
 
Srpska policija moze da isporuci samo stranog drzavljanina drugoj zemlji bez obzira koje je delo u pitanju , a domace moze iskljucivo Haskom sudu koji je jurisdikcija UN-a , al to nema ama bas nikakve veze sa Interpolom ,dakle nista od izrucenja Nemackoj nego bi ti sudili za to delo ovde .

Ovde se radi o izrucenju drzavljanja Srbije .
Znaci po poternici Interpola koju je raspisala Srbija za svojim drzavljaninom.
Ona je obavezujuca za sve clanice Interpola mada je i u proslosti bilo slucajeva izbegavanja obaveza koje proizilaze iz clanstva u Interpolu.
 
Ma Srbija treba da istupi iz svih medjunarodnih organizacija jer je vecina njih pod kontrolom nasih najvecih neprijatelja Amerike i Engleske !

Mogu da razumem da je jedna drzava (Srbija ili bilo koja druga) clan neke organizacije ako ima koristi od toga, ali ako to nije slucaj, vec naprotiv se pokazuje da je po 4ti put ta ista organizacija ponizava, nije mi jasno zasto bi bilo koja drzava to trpela.
 
Ovde se radi o izrucenju drzavljanja Srbije .
Znaci po poternici Interpola koju je raspisala Srbija za svojim drzavljaninom.
Ona je obavezujuca za sve clanice Interpola mada je i u proslosti bilo slucajeva izbegavanja obaveza koje proizilaze iz clanstva u Interpolu.
Drzavljnastvo zavisi iskljucivo od volje , a sumnjam da Ceku ima drzavljanstvo Srbije , , vec ima hrvatsko i verovatno kosovsko , tako da nije nas drzavljanin.
 
Mogu da razumem da je jedna drzava (Srbija ili bilo koja druga) clan neke organizacije ako ima koristi od toga, ali ako to nije slucaj, vec naprotiv se pokazuje da je po 4ti put ta ista organizacija ponizava, nije mi jasno zasto bi bilo koja drzava to trpela.
Можда нам некад неког изруче...оно-ово и те форе...неког који је украо јогурт у продавници.:confused:
 
Mogu da razumem da je jedna drzava (Srbija ili bilo koja druga) clan neke organizacije ako ima koristi od toga, ali ako to nije slucaj, vec naprotiv se pokazuje da je po 4ti put ta ista organizacija ponizava, nije mi jasno zasto bi bilo koja drzava to trpela.

Pa eto,trpi drzava ciji je predsednik Boris Tadic a premijer Mirko Cvetkovic zato sto su ih ti isti doveli na vlast pa sad moraju da ih slusaju pognute glave!
 
Drzavljnastvo zavisi iskljucivo od volje , a sumnjam da Ceku ima drzavljanstvo Srbije , , vec ima hrvatsko i verovatno kosovsko , tako da nije nas drzavljanin.
Косово није међународно призната држава, већ је призната од појединачних земаља.Није примљена ни у једну институцију, према томе то је и даље територија Србије. Самим тим, тај пасош му се не рачуна.
 
Srbija treba da istupi iz Interpola u slucaju da Bugarska ne izruci Cekua Srbiji

ne vidim smisao clanstva u bilo kojoj organizaciji u kojem za tebe vaze jedna pravila a za njih druga...

A i ako Srbija izidje iz Interpola moci ce da se voze ko u Albaniji mercedesi i BMW-ovi za 3-4.000 evra z:D

Evo vidite da vam Evropa i Amerika pokazuju da se ne isplati biti od reci

U Albaniji taj Interpol ne funkcionise , pola Albanije vozi ganc nove mecke i bembare ukradene na zapadu za po par hiljada evra, i niko ih ne dira, cak ih EU i USA brane i intervenisu za njih da n e dopadnu robije.

A vi glupi Srbi postujte njihova pravila, budite ljudi bez muda i stava, i pitajte sto vas keca svaki ker kom se digne ona stvar....
 
Косово није међународно призната држава, већ је призната од појединачних земаља.Није примљена ни у једну институцију, према томе то је и даље територија Србије. Самим тим, тај пасош му се не рачуна.
u Bugarskoj se racuna kao i u brojnim drugim zemljama koje su priznale Kosovo , a ima i nekih koje nisu ,al im priznaju pasose ,a o oslobadjanju je odlucivao bugarski sud i i vlasti,a ne Interpol .
 
Drzavljnastvo zavisi iskljucivo od volje , a sumnjam da Ceku ima drzavljanstvo Srbije , , vec ima hrvatsko i verovatno kosovsko , tako da nije nas drzavljanin.

drzavljanstvo zavisi od mesta gde si rodjen tj od drzavljanstva tvojih roditelja

sto se tice Cekua on uopste ne mora da bude nas drzavljanin, ono sto je bitno u celoj prici jeste da je on izazvao smrt nekih 700 i kusur nasih drzavljana i samim tim nasa drzava ima svako pravo da ga trazi i uhapsi.

Sta je Amerika uradila talibanima? Jel Osama Bin Laden americki drzavljanin?

kakve ti stvari trabunjas....

moras da budes opozicija sopstvenom narodu pa makar bio na strani i sa jednim Cekuom :thumbdown:
 

Back
Top