Šta prešutjeti?

Zašto bi uopšte pričali o prošlosti? Treba kazati samo ono što je jako bitno, što bi moglo da znači vašoj vezi. Ko ima pravo da zna sve o nama? Izvinjavam se iskrenima, ali mislim da samo žena/muž mogu da imaju nekakvo pravo da znaju sve, mada ne vidim zašto, ali eto. Ostali... Zbog mesec, dva, godinu, dve ili koliko god da traje veza, da pričate sve o sebi osobi koja vam je stranac i koja će otići iz vašeg života? Ludost.
 
Zašto bi uopšte pričali o prošlosti? Treba kazati samo ono što je jako bitno, što bi moglo da znači vašoj vezi. Ko ima pravo da zna sve o nama? Izvinjavam se iskrenima, ali mislim da samo žena/muž mogu da imaju nekakvo pravo da znaju sve, mada ne vidim zašto, ali eto. Ostali... Zbog mesec, dva, godinu, dve ili koliko god da traje veza, da pričate sve o sebi osobi koja vam je stranac i koja će otići iz vašeg života? Ludost.

s ovim se slažem...
...missim...niste valjda očekivali da ja napišem ovako nešto...:per:
 
Zašto bi uopšte pričali o prošlosti? Treba kazati samo ono što je jako bitno, što bi moglo da znači vašoj vezi. Ko ima pravo da zna sve o nama? Izvinjavam se iskrenima, ali mislim da samo žena/muž mogu da imaju nekakvo pravo da znaju sve, mada ne vidim zašto, ali eto. Ostali... Zbog mesec, dva, godinu, dve ili koliko god da traje veza, da pričate sve o sebi osobi koja vam je stranac i koja će otići iz vašeg života? Ludost.

Slazem se u potpunosti.:cool:
 
Šta bi po vašem mišljenju trebalo prešutjeti partneru osim, recimo... da bivši ipak nije bio tako loš u krevetu... :think:

Stvarno ne znam čemu taj pristup novoj vezi kao odlasku kod ispovednika. Nije moj novi dečko ni pop ni psihijatar pa da mu pričam "doživljaje iz prošlosti"....Uz to, moj život nije počeo kada sam njega upoznala.....
Ma sve su to patologije..U rangu onih parova što se zivkaju 100 puta dnevno "je l si piškio/kakio?", "a šta si ruckao?"..."a je l me voliš, bubu...."....povrać.....
Jednom je tip na sedištu iza mog od autobuske stanice u Bg-u do Mladenovca "pričao" sa devojkom i sve u tom stilu "šta sad radiš....aha...a šta ćeš posle da radiš....a je l misliš na mene....kupaš se?..aha..a šta si ručala?".....:dash:
 
ma ionako jednom sve ispliva, čemu prećutkivanje...

tako nekako, da...
JC_thinking.gif
pih, pa i nemam nikakve mračne tajne koje bih skrivala :neutral:
 

Back
Top