NLO? :-)

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Rechke

Veoma poznat
Poruka
11.795
Svašta sam do sad pročitao na ovom forumu, pa me je to inspirisalo da postavim ovu temu i da vidim šta mislite o ovome. Prva slika (druga i treća predstavljaju preradjene delove prve, izmenjen je malo kontrast) je slikana sa planine Jelice kod Čačka jula meseca 2008. godine. Pogledajte malo bolje objekat koji se vidi na desnoj strani neba - prvo sam mislio da je oblak ali - ima oštre ivice, što ne liči na oblak, a toga dana nije bilo ni jednog oblaka na nebu, a i ne verujem da se oblaci javljaju ovako usamljeno; avion takodje nije, jer bi se u tom slučaju nazirali krila ili rep; poslednje 2 fotografije slikane su samo nekoliko sekundi kasnije, a na njoima se ništa ne vidi, slikano je isto mesto, samo zumirano. Ja lično i dalje mislim da je oblak, ali me intetresuje vaše mišljenje :D

1025276p.jpg

65388566.jpg

49338847.jpg

1025248.jpg

1025252.jpg
 
Uopšte ne verujem da je razlika između slikanja bila merena sekundama, niti minutima, ako ćemo pravo. A slika... Mislim, koliko će se još ljudi ložiti na ovakve stvari? Uvek isto, uvek isti "NLO-i" na slikama. Budite originalniji.
 
Razlika je bila najviše 10-ak sekundi. Ja lično ne verujem da je u pitanju "NLO", ali me interesuje šta drugi misle.
A zar to što se uvek pojavljuje isti ne govori nešto:D
 
Meni da oni koji žele da prave senzacije nemaju mašte. Da li vam nije palo na pamet da bi vanzemaljci (za koje verujem da negde postoje, pošto ne vidim razlog zašto ne bi - veliki je svemir) poželeli da prošetaju Zemljom, kada se već toliko približe ili bi stvarno samo tako leteli i ... ništa. Dajte fotografiju vanzemaljca, pa ću da počnem da razmišljam o njihovim posetama.
 
Cacak rocks!
Lepe slicice,nastavi da postujes jos nesto takvo ako naletis na.Full support from mene!
A skeptici stop!
Valjda vi ljudi niste toliko maloumni ko neka deca od 3 god da smatra da samo mi postojimo u svemiru.Ajde bre...
 
Jedna moja poznanica, pricala je za slucaj kako je jednom izasla na dvoriste i videla kako je nesto nisko prosustalo iznad, okruglo sa mnogo svetla unaokolo, zena je ozbiljna i vredna 100% verovanja, nije sklona halucinacijama. Niko ne kaze ovde za vanzemaljce, nego za tehnologiju koja nije zvanicno objavljena. A vanzemaljci sa njihovom tehnologijom, ne bi trebalo da imaju potrebe da silaze skroz dole, osim ako su zeljni malo setnje po prirodi.

:)
 
Pa ja sam iz N.S, i kad obratim paznju na plakate o nestalima, vidim ih dosta,
pretpostavljam da u vecim, poput glavnih gradova, situacija nije drugacija,
ili se mozda varam, neznam.
 
Pa ja sam iz N.S, i kad obratim paznju na plakate o nestalima, vidim ih dosta,
pretpostavljam da u vecim, poput glavnih gradova, situacija nije drugacija,
ili se mozda varam, neznam.

e pa da je toliko nestalih nebi se ljudi guzvali po svetu :) a u novi sad imam rodjaka i pitacu ih nesto o tome nestajanju da mi kazu koliko je to tacno
 
Poslednja izmena:
Svašta sam do sad pročitao na ovom forumu, pa me je to inspirisalo da postavim ovu temu i da vidim šta mislite o ovome. Prva slika (druga i treća predstavljaju preradjene delove prve, izmenjen je malo kontrast) je slikana sa planine Jelice kod Čačka jula meseca 2008. godine. Pogledajte malo bolje objekat koji se vidi na desnoj strani neba - prvo sam mislio da je oblak ali - ima oštre ivice, što ne liči na oblak, a toga dana nije bilo ni jednog oblaka na nebu, a i ne verujem da se oblaci javljaju ovako usamljeno; avion takodje nije, jer bi se u tom slučaju nazirali krila ili rep; poslednje 2 fotografije slikane su samo nekoliko sekundi kasnije, a na njoima se ništa ne vidi, slikano je isto mesto, samo zumirano. Ja lično i dalje mislim da je oblak, ali me intetresuje vaše mišljenje

Da li je ovo oblak ili letelica ili nesto trece ja to ne znam. Ne vidi se mnogo jasno tako da ti nista ne mogu reci. Ono sto znam je da letelice slicnog oblika imaju Rigel i Zete. Ima dosta slucajeva u svetu da recimo ljudi fotografisu neku osobu npr na letovanju isl. I kada vide sliku kasnije, vide iza te osobe da su snimili NLO. Iako nije bio materijalizovan, tj vidljiv ljudskom oku, u tom slucaju je bio vidljiv toliko kratko, ali bas u trenutku kada ga je aparat snimio slucajno. Iskreno, ne verujem da je ovo takav slucaj. Prilicno je nejasna slika tako da mozemo samo da nagadjamo.
 
Nažalost nejasno, ali zato me je i zainteresovalo šta bi moglo da bude, jer liči na svašta i može da bude svašta

Da moze da bude svasta, oblak, letelica ili nesto trece, peto ko zna. Iskreno nemam pojma sta je. Ali ono sto je meni odvuko paznju je sledece, tj. koliko su iluminatski ustaljeni obrazci ucestali kod ljudi. Pogledaj sta si napisao:
prvo sam mislio da je oblak ali - ima oštre ivice, što ne liči na oblak, a toga dana nije bilo ni jednog oblaka na nebu, a i ne verujem da se oblaci javljaju ovako usamljeno; avion takodje nije
i onda na kraju recenice si napisao:
Ja lično i dalje mislim da je oblak, ali me intetresuje vaše mišljenje
Samo da kazem da ja tebi nista ne zameram, vecina ljudi bi tako rekla kao ti, nemoj pogresno da me shvatis. Samo hocu da kazem da je ova recenica tipican primer misljenja koje su Iluminati zeleli da postignu kod populacije kroz kontrolisano obrazovanje i naucnu dogmu i mainstream medije. Dakle iako si i sam dosao do zakljucka da nije oblak, ti i dalje mislis da je oblak jer je takva DRUSTVENA NAVIKA na planeti Zemlji da smo nauceni da verujemo da je sve sto postoji, samo ono sto su nam nametnuli kroz medije i naucnu dogmu.

pozdrav
 
Poslednja izmena:
A ono jedan posto su me ovi ovde izludili skroz... :):):)

pa ne brate nego eto ajde o duhovima price progutacu i vanzemaljcima ali wampiri i ovi drugi likowi pa sad reptilijanci pa *** kad bi neko u sve to verovao nebi smeo iz kuce izaci majku mu pogotovo one nocne paralize mnogo seru o tome to se desava malo udarenim osobama i do njihovog je mozga a ovde pricaju o drevnim demonima ne pitaj :hahaha:
 
Zato sam ovaj pdf i nazvao cirkus colorado...svakakvih zivuljka ces tu sresti.. :):)
Ne bi me iznenadilo da na kraju nude deci jahanje reptilijanca, tri kruga 5 evra.. :)

Najdrazi su mi Iluminati, oni sto skacu po trapezu...a tek klovnovi, oni su neprevazidjeni...mislim da se ona Drako rasa sminka i izvodi budalastine po areni, nisam siguran.

Sve u svemu, volim cirkuse pa zato visim ovde.. :)
 
Da moze da bude svasta, oblak, letelica ili nesto trece, peto ko zna. Iskreno nemam pojma sta je. Ali ono sto je meni odvuko paznju je sledece, tj. koliko su iluminatski ustaljeni obrazci ucestali kod ljudi. Pogledaj sta si napisao:

i onda na kraju recenice si napisao:

Samo da kazem da ja tebi nista ne zameram, vecina ljudi bi tako rekla kao ti, nemoj pogresno da me shvatis. Samo hocu da kazem da je ova recenica tipican primer misljenja koje su Iluminati zeleli da postignu kod populacije kroz kontrolisano obrazovanje i naucnu dogmu i mainstream medije. Dakle iako si i sam dosao do zakljucka da nije oblak, ti i dalje mislis da je oblak jer je takva DRUSTVENA NAVIKA na planeti Zemlji da smo nauceni da verujemo da je sve sto postoji, samo ono sto su nam nametnuli kroz medije i naucnu dogmu.

pozdrav

Nije bilo oblaka, zbog toga sam se i zapitao šta je, ali pošto nisam našao nikakvo razumno objašnjenje pomislio sam da je oblak...
 
Zato sam ovaj pdf i nazvao cirkus colorado...svakakvih zivuljka ces tu sresti.. :):)
Ne bi me iznenadilo da na kraju nude deci jahanje reptilijanca, tri kruga 5 evra.. :)

Najdrazi su mi Iluminati, oni sto skacu po trapezu...a tek klovnovi, oni su neprevazidjeni...mislim da se ona Drako rasa sminka i izvodi budalastine po areni, nisam siguran.

Sve u svemu, volim cirkuse pa zato visim ovde.. :)

pa naravno ovaj zanr tema bi nazvao cirkus parodije a ne misterije :hahaha:
 
Хм, не знам шта да кажем, мени искрено не личи на облак, а нај интересантније ми је како уопште ти ванземаљци дозвољавају да их сликамо, ако су то они, можда хоће да их ми приметимо.
Што се тиче шетања по природи, не верујем да, ако су они, уопште хоће да шетају, вероватно имају другачију психу и чула од нас, па могу да осете како је доле. Само да додам да погледате (ако нисте) моју слику на сличној оваквој теми. Ја не верујем да је НЛО, али још увек ми није јасно...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top