Evropa,Azija ili neutrani?

Gde ce mo?

  • U Evropu

  • U Aziju

  • Nigde


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Najbolje resenje je preseliti nas sve na Mars, da planeta odahne od budalastina, a na Balkan naseliti nekog ko ce znati da uziva na toj zemlji.

Niko nebi mogao ovde da zivi drugacije od nas,Srbija je na odlicnom geografskom polozaju,pa svima trebamo pogotovo zbog izlaska na tursku,pa dalje irak,iran......Sad,posto bi ,normalno,vise davali prednost rusima,ameri prave drzavu kosovo(veliku siptariju) i pokusace da siptariju spoje sa bugarskom granicom iznad Vranja i tako totalno odseku jug od Srbije.
 
Evo ovako da objasnim,pitanje glasi: Hocemo li u Evropu(EU) Aziju(Rusija,Kina itd.) ili ce mo kao tito da budemo neutralni? Sta vi forumasi o tome mislite?:think:

Propki, ова дилема имала би смисла када би се Србија протезала од Северног океана до Средоземног мора... Шта ми, шака јада, трипујемо да је битно за кога се одлучити? :lol:

Немамо излаз на море, сваки саобраћајни коридор може да нас обиђе... Тако да ми је ово "стратешко опредељивање" између Европе и Азије смешно...
 
To mozes da kazes Tadicu i njegovim ministrima,ali udjemo li u EU bice olaksica prema zapadu,a zblizimo li e sa azijom bice olaksica na istoku.Odgovor se namece sam po sebi.Ko je najveci proizvodjac skoro svega ?Biti neutralan nije dobro jer onda nema olaksica nigde.Srbija nesme dozvoliti da zapad upravlja njom i treba da gleda svoj interes,koji je vecinom na istoku :)
 
Ma mi smo retardirani, ceo Balkan osim Grčke, treba da kontrolišu druge države, ako se uskoro nešto ne promeni. Mi Balkanci nebeski narod, nema šta, ne zna se ko je gori, margina planete je ovo. Srbiji trebaju promene iz korena, u svesti ljudi. Pa tako i ostatku Balkana.
 
Samo da pitam one koji su glasali za evropu:

1.Znate da je EU u stvari USA?
2.Znate da je EU(USA) bombardovala Srbiju?
3.Znate da EU nista nije uradila da to spreci?
4.Znate da vecina zemalja EU priznaje JEDNOSTRANO PROGLASENU DRZAVU KOSOVO?!
 
Samo da pitam one koji su glasali za evropu:

1.Znate da je EU u stvari USA?
2.Znate da je EU(USA) bombardovala Srbiju?
3.Znate da EU nista nije uradila da to spreci?
4.Znate da vecina zemalja EU priznaje JEDNOSTRANO PROGLASENU DRZAVU KOSOVO?!

Znamo, i? Jel znate da je USA bombardovala Japan, pa su danas ortaci broj 1. Turska je ovde vladala vekovima,pa? Nećemo ih više pogledati ili šta? Kada Srbi nauče da prihvataju realnost koja glasi_Prihvati ono što ti se nudi, jer si siromašna ili odjebi, tad će živeti bolje. Ipak mislim da su USA i Japan malo veća muda od nas, da bismo se mi pravili pametniji od njih.
 

Back
Top