energetski napitci?

jegger i red su keva:P ja evo poslednjih par dana zivim na bullovima, ortak imao neku zurku nesto promociju bla bla i ono ostalo mu gomila red bullova i sad prodaje za 60 dinara da se resi toga:D pa ako je neko zainteresovan:P
 
Pio jedno vreme redovno po dve dnevno dok nisam osetio da me srce ziga i da nemogu da potrcim od bola u istom,potom prestao piti i sve je ok! Ponekad popijem jednu limenku Guarane Black inace sam sve pio! Za svirke i neko lemanje je dobra kombinacija pivo i guarana!:super:
 
Energetski napici?

Neki energetski napici sadrže 90 mg kofeina / 250 ml, što znači da 4 limenke sadrže najmanje 360 mg kofeina. To je dovoljno kako bismo iskusili intenzivnu euforiju u prvoj, a depresiju u drugoj fazi, odnosno nesanicu u trećoj fazi.

Postoje dodaci koji sadrže još veće količine kofeina, primjerice, brazilska biljka pod nazivom pasta guarana (oko 5% kofeina). Takvi dodaci uzrokuju promjene raspoloženja u širokom rasponu, od euforije do depresije.

S obrizom da ja prolazim kroz ovakve faze posle Guarane i sličnih napitaka, ne pijem ih. Takođe, odvratnog su mi mirisa i ukusa. :confused:
 
Poslednja izmena:
Ja ne pijem gazirano, ali guarana je izuzetak jednom u jedno... tri meseca :)

prosto kad osetim želju
al ni za čim drugim nego za ukusom

kad mi se spava, ni cisterna kafe me ne može održati budnom, tako da sam prestala i da se trudim
 
Energetski napici?

Neki energetski napici sadrže 90 mg kofeina / 250 ml, što znači da 4 limenke sadrže najmanje 360 mg kofeina. To je dovoljno kako bismo iskusili intenzivnu euforiju u prvoj, a depresiju u drugoj fazi, odnosno nesanicu u trećoj fazi.

Postoje dodaci koji sadrže još veće količine kofeina, primjerice, brazilska biljka pod nazivom pasta guarana (oko 5% kofeina). Takvi dodaci uzrokuju promjene raspoloženja u širokom rasponu, od euforije do depresije.

S obrizom da ja prolazim kroz ovakve faze posle Guarane i sličnih napitaka, ne pijem ih. Takođe, odvratnog su mi mirisa i ukusa. :confused:

bozhe kako ti smarash :roll:
volim energetske napitke
ne sve
guaranu i red bull najvishe
 

Back
Top