HRANITE DECU ZA NEKI BUDUCI RAT...DOMACINI

DA LI BI POSLALI DETE U RAT ZA KOSOVO?


  • Ukupno glasova
    70
  • Anketa je zatvorena .
za tudje, prihvatam bilo koju sumu. o's mozda rusiju za sto eura...ali bez kusura
ps. nemoj molim te spominajti dinare... tako je demode...ja ne znam da li iko vise upotrebljava to

ma cini ti se ...dinar je bas pravi red velicine za to sto ti imas da ponudis...
ako naravno i imas sta da ponudis..

za Rusiju bi morao da se obratis Rusima...
a ti si ipak Albanac, Arbanas...sta li??
 
ma cini ti se ...dinar je bas pravi red velicine za to sto ti imas da ponudis...
ako naravno i imas sta da ponudis..

za Rusiju bi morao da se obratis Rusima...
a ti si ipak Albanac, Arbanas...sta li??

albanac, ali sa kosova. imam toliko veze sa albanijom kao ti sa srbima iz BiH ili hrvatske, ili cak i manje. mozda si ti izbeglica iz hrvatske ili...
 
Tema je toliko prljavo postavljena da gledajui sasvim realno i bez ikakvih predrasuda postavljac zasluzuje minimum uklanjanje sa foruma.

Anketa je tako postavljena da predstavi,da ako neko pusti dete da se odazove vojnom pozivu u cilju odbrane suvereniteta Srbije i svih nas znaci da mrzi svoje dete i da mu zeli smrt.

Ovakvu boleshtinu dugo vremena nisam video.

ni ja...i nemam sta da dodam na ovo sto si vec napisao !
 
daleko bilo..sa HR nemam nikakve veze...
kao ni sa Republikom Srpskom ni BiH ...


dakle dosli smo do toga da nije moguce biti Albanac a nemati veze sa Albanijom...to ti je matica...zar ne???

ima albanaca po turskoj koji su tamo od pre prvog svetskog rata. i dalje se izjasnjavaju albanci. svaka cast za to, ali albanija im nije matica.
ps. mozda bi ti shvatila kada bih rekao da mi jesmo jedan narod, ali da su nekadasnje sile odlucile da se igraju granica i...ali da ne idemo u istoriju
 
e vidis to je problem koji si ti utuvila u svojoj glavi. ja ne trgujem sa srpskom zemljom, ali ne dozvoljavam bilo kome da trguje sa mojom zemljom.

a ko je zeleo da trguje sa tvojom zemljom??? ti to imas neke hektare obradive povrsine?? ili rudnike zlata u posedstvu??
o cemu mi pricamo??
u kom je to istorijskom periodu ( ali stvarno) Kosovo bilo drzava??...da ne kazem tvoja zemlja...
 
Poslednja izmena:
ima albanaca po turskoj koji su tamo od pre prvog svetskog rata. i dalje se izjasnjavaju albanci. svaka cast za to, ali albanija im nije matica.
ps. mozda bi ti shvatila kada bih rekao da mi jesmo jedan narod, ali da su nekadasnje sile odlucile da se igraju granica i...ali da ne idemo u istoriju

bilo kako bilo..."kocka je bacena" a sale o Nisu i Beogradu su u ovom kontekstu neslane...
 
a ko je zeleo da trguje sa tvojom zemljom??? ti to imas neke hektare obradive povrsine?? ili rudnike zlata u posedstvu??
o cemu mi pricamo??
u kom je to istorijskom periodi ( ali stvarno) Kosovo bilo drzava??...da ne kazem tvoja zemlja...

koliko hektara imam nije bitno, i da li imam rudnike zlata. bitno je da je moje, da sam ja rodjen na kosovu, i moji preci. i sto je najvaznije, ne bih menjao kosovo ni za ameriku... mada kad bolje razmislim, mozda ako plate dobro
 
Бранићемо само Београд
остало није битно
a010.gif

@ tema............
 

Back
Top