Dve strateske greske kod zavodjenja zena

BLAJBI

Zaslužan član
Poruka
103.720
Ovu temu postavljam zbog mojih mladih kolega koji tek stupaju u zivot....A i nekim starijima da malo otvorim oci....

Koje su dve najvece strateske GRESKE u zavodjenju zene:

PRVA je da mnogi muskarci pokusavaju da KUPE ljubav placajuci zenama skupe izlaske, poklone, usluge....

DRUGA je da pokusavaju da ubede zenu kako su bas oni ti sa kojima ce njoj biti lepo, kako su bas oni nezni, fini, pazljivi... ( a sve u cilju da se piblize zeni i naravno - u krajnjoj liniji - krevetu...)

Ovde su problemi sto te dve strategije kod zena:

1. Ne funkcionisu

2. Trosi se mnogo novca i vremena

3. Zene to bas ne vole mnogo


Na zalost, vecina miskaraca to NIKAD ne ukapira i stalno ponavlja iste greske....
 
Decko , mogao bi ti da izneses svoju teoriju, posto ljudi umiru masovno u zabludi....
I sve im tesko pada to sto su uvek zene trcale za njima, pa ih eto interesuje tvoja teorija kako ZAVESTI zenu , a da zene ne budu posle sa tobom....

A koje to zene ne vole i sta to ne vole....

Ova je tema za kindergarden, iliti zabaviste, sa radnim naslovom , "uh sto vole kad ih vucem za kiku, a one mene za mekiku....."
Naravno bukvalno mekika i bukvalno kika....
 
Poslednja izmena od moderatora:
Ovu temu postavljam zbog mojih mladih kolega koji tek stupaju u zivot....A i nekim starijima da malo otvorim oci....

Koje su dve najvece strateske GRESKE u zavodjenju zene:

PRVA je da mnogi muskarci pokusavaju da KUPE ljubav placajuci zenama skupe izlaske, poklone, usluge....

DRUGA je da pokusavaju da ubede zenu kako su bas oni ti sa kojima ce njoj biti lepo, kako su bas oni nezni, fini, pazljivi... ( a sve u cilju da se piblize zeni i naravno - u krajnjoj liniji - krevetu...)

Ovde su problemi sto te dve strategije kod zena:

1. Ne funkcionisu

2. Trosi se mnogo novca i vremena

3. Zene to bas ne vole mnogo


Na zalost, vecina miskaraca to NIKAD ne ukapira i stalno ponavlja iste greske....
...i...? Šta ti preporučuješ...? :per:
 
Ovu temu postavljam zbog mojih mladih kolega koji tek stupaju u zivot....A i nekim starijima da malo otvorim oci....

Koje su dve najvece strateske GRESKE u zavodjenju zene:

PRVA je da mnogi muskarci pokusavaju da KUPE ljubav placajuci zenama skupe izlaske, poklone, usluge....

DRUGA je da pokusavaju da ubede zenu kako su bas oni ti sa kojima ce njoj biti lepo, kako su bas oni nezni, fini, pazljivi... ( a sve u cilju da se piblize zeni i naravno - u krajnjoj liniji - krevetu...)

Ovde su problemi sto te dve strategije kod zena:

1. Ne funkcionisu

2. Trosi se mnogo novca i vremena

3. Zene to bas ne vole mnogo


Na zalost, vecina miskaraca to NIKAD ne ukapira i stalno ponavlja iste greske....

Ti ko da si sa Marsa...Sa tvojim stavom možeš da smuvaš samo neku čobanicu koja grada i kafića nije videla...Daklem:
1.funkcioniraju
2.kad se mora,mora se inače se sirotan,beda i ostale itikete
3.žene to obožavaju,one lepše još i više pošto misle da su skuplje
 
Shvatili su oni....

Medjutim shvatili su i da zene zele da zive danas......DANAS...
I zato cekaju prvu priliku da pomisle , EMOTIVNO , da im nesto fali, da ne ZIVE punim plucima, ili im ubace tog crvica i onda sve ono sto je JUCE bilo PONUDJENO, kroz finjak, poklon ili potencijal, PREVAGNE i onda ON dobije prolaz....

Ko je koga tu smuvao, nije bas najjasnije, kao sto nije cisto ni ko koga zloupotrebi kad ucini ono sto on zeli, bez ulazenja u to sta je druga strana htela....
Kres sa jedne strane nije lovac-zrtva odnos, jer sve se to placa ili vremenom ili frustracijama ili iluzijama ili gordoscu ili izgubljenom vatrom i snovima (koje posle zovemo iluzijama).....
 
Prva greska je sto misle da oni zavode.

Pitam se kad ce muskarci da shvate da je uvek zena ta koja bira.:think:

Cak i kad misle da su neku zaveli-to je samo privid....Dala mu je "dozvolu" da je "zavede".Ustvari su uvek oni odabrani,zavedeni....;)

Ne znam samo kako to da uvek muskarci moraju sve da urade. Kad god treba nesto konkretno da se uradi, muskarac mora biti taj.
'Hocemo da popijemo nesto?' 'Sta radis veceras?' 'Udaj se za mene?' 'Skini gace!' To su sve muske recenice.
Prema tome ne treba brkati biranje i zavodjenje. Ovo prvo radi pasivna osoba koja veci deo vremena sedi i trepce, a drugo radi aktivna osoba koja mora da inicira sve, drugim recima - muskarac.
 
A za one koji ne veruju u moc snishodjenja pogledajte temu http://forum.krstarica.com/threads/247667

Nije potrebno snishoditi , dovoljno je pitati ono sto zene shvataju neprikosnovenim a godi im....i to je snishodjenje...tj "pricanje" onoga sto one zele da cuju....
Za mnoge muskarce to je vojska...jer su neki tamo osetili sta znaci nista nemati, a biti svoj....kao suprotnost od imati sve i ne biti svoj....ili imati, a osecati opterecenje zbog toga...odgovornost koja je glupa u odnosu na odgovornost u vojsci koja je potrebna i trazena , da bi sacuvao svoj zivot (vazi za one koji su stvarno vojskovali u zaebanim situacijama)
 
Ne znam samo kako to da uvek muskarci moraju sve da urade. Kad god treba nesto konkretno da se uradi, muskarac mora biti taj.
'Hocemo da popijemo nesto?' 'Sta radis veceras?' 'Udaj se za mene?' 'Skini gace!' To su sve muske recenice.
Prema tome ne treba brkati biranje i zavodjenje. Ovo prvo radi pasivna osoba koja veci deo vremena sedi i trepce, a drugo radi aktivna osoba koja mora da inicira sve, drugim recima - muskarac.

Zavoditi se može i bez izgovorenih rečenica.
 

Back
Top