Popaj u Vechernjim Novostima

AntunTun

Veoma poznat
Poruka
10.793
Ljudi, drugovi, bratjo, ono je skandal!

Da li ste imali priliku da vidite taj strip? Izlazi svakodnevno i uzhasan je, zaista ja razumem da je Popaj klasika i sve to ali aman, strip je toliko losh i odvratan da je naprosto sramota za sve ljubitelje stripa. Pored toliko sjajnih domatjih crtacha koji su prinudjeni da svoja izdanja daju francuzima ili italijanima novosti objavljuju Popaja. Zanima me vashe mishljenje o tome, mozhda sam jedini da ovako misli. Ako delite moje gnushanje, dajte ideju kako da to promenimo? Znam, znam teshko da mozhe bilo shta da se promeni ali onaj strip zaista vredja inteligenciju i ukus, ja sam uzhasnut.
 
On izlazi vec nekoliko meseci...
Pre je izlazio nedeljno,ali su ga sada izgleda prebacili na dnevno izlazenje.
Aj da su dali Mandraka,Fantoma,Flesha ili sto kazes Lobaceva,Janjetova ili vec koga,oni nam daju ovaj uzas od stripa.Mislim nije Popaj toliko los,vec je uzasan ovaj njihov izbor epizoda
 
Ma strip je generalno losh, ko shto rekoh razumem ja to kao klasika levo desno, al je ruku na srce krsh. E sad ja sam bash strip entuzijasta kao i vetjina nas na forumu, i meni je gadan, mozhesh misliti ljudima koji nemaju veze sa stripom. Radi se o popularizaciji stripa.
 

Back
Top