Beogradski mali pijac

Da!
Juče sam po prvi put bila na Đermu. Izašla sam iz tranvaja da uslikam nešto pa reko aj' da svratim da vidim i "to čudo" :lol:
Koa što sam pretpostavila, skuplje je nego na zelenjaku. Kupila sam samo breskve.
Čudo zvano Cvetko, još nisam videla iako mi odande kreće autobus i svaki dan sam tamo, ali iz meni nepoznatog razloga, nešto mi se ne ulazi :think:
 
1_52745585_bgd-kalenic1.jpg


mozda sam ja neki baksuz, ali je sve grozno sto kao rekonstruisu da nam bude bolje/pristupacnije...ove tipske radnje su naizgled samo slatke, ali su skroz neprakticne i odvratne.
docekala sam vracanje `mlecnog carstva` na kalenic,u ovo `prkno` ne mogu da stanu vise od 2 kupca...radnice nemaju bukvalno gde da se okrenu, ne znam kako to moze biti higijenski obzirom na namenu...mogu tek misliti kako ce biti kad zagudi zima a vrata se svaki cas otvaraju/zatvaraju.
 
jutros gledam stariju zenu koja prodaje kis.kupus na tezgi...skuplja prstima ribanac koji se prosuo po tezgi i ubacuje ga u kadicu u kojoj je gomila ribanca

ne kupujem ribanu ni bundevu secenu na parce...jednom kupih kod starijeg coveka, i dok je dodavao tegice na vagu iscurela mu pljuvacka i pravo na moje parce

:bljak:
 
jutros gledam stariju zenu koja prodaje kis.kupus na tezgi...skuplja prstima ribanac koji se prosuo po tezgi i ubacuje ga u kadicu u kojoj je gomila ribanca

ne kupujem ribanu ni bundevu secenu na parce...jednom kupih kod starijeg coveka, i dok je dodavao tegice na vagu iscurela mu pljuvacka i pravo na moje parce

:bljak:

jojjj :sad2:

inace pijaca je smrznuta...pa i ne idem :)
 

Back
Top