Sve oko Bajdenovog dolaska ...

Biden vs Marković

  • Biden

  • Pedja


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Па јесте ... Шта фали ... они лете миговима, онда дође лепо Бајден и опере мига :hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:



Fino receno samo ne znam sta tolika frka kad svi dobro znamo da ce reci da podrzava nezavinst i nakon BG ide za Pristinu gdje ce da se ljbe i grle i pijevaju zajedno kako je nezavinso Kosovo mjesto demokratije i suzivota.

I kako SAD polaze velike nade u njih velika su ocekivnaja citavoga svijeta od male i perspektivne naci drzave Kosovo
 
Cik ga oborite ako smijete. :lol:

"Zagrebački nadbiskup Bauer je na primjer 30. avgusta 1914,samo dva dana posle početka napada Austro-Ugarske na Srbiju održao jedan ratnički govor u Črnomercu blizu Zagreba hrvatskim mladićima mobilisanim od strane Austro-Ugarske u vojsku koja polazi u rat protiv Srbije.U tom govoru Bauer,pored ostaloga kaže:
"-Hrvati,junaci,ljubljeni naš kraj zove vas u boj....U najtežim vremenima stajali su djedovi vaši vjerno uz Presto,pa ćete i vi u staroj vjernosti za kralja dati krv i život svoj.Hrvati i bog vas zove u boj.....da budete osvetnici onog nedjela u Sarajevu...podjite junačno i blagoslov božiji bio sa vama..."
"Tako je vrhovni poglavar katoličke crkve u Hrvatskoj,klerikalac i jezuita nadbiskup Bauer,kao vjerni pastir božijeg stada i još vjerniji sluga Austro-Ugarske,slao na ratnu klaonicu hrvatske mladiće i hrvatske oficire da ubijaju,kolju i pale po Srbiji da bi osvetili ubistvo Ferdinanda"
(Prof.dr Novica V. Vojinović-Genocid hrvatskih kleroustaša u Hercegovini)
Koliko je korisno da ga oborimo pitanje je...ali da li smijemo.......šta ti misliš..:per::per:
 
BAJDEN: SRBI SU UBICE I DEGENERICI

Američki senator Džozef Bajden je za vreme bombardovanja Srbije 1999. izjavio da je srpski narod "gomila nepismenih, degenerisanih decoubica, kasapa i seksualnih siledžija", te da bi "sve Srbe trebalo staviti u konc-logore nacističkog tipa". Bajden je 2002. tvrdio da su Koštunica i Đinđić nacionalisti.
Bio je zagovornik unitarne Bosne, ali se zato založio za podelu Iraka na tri dela.

Sta ce on lepo doneti Srbiji i Srbima sada...sta ce reci nasim vlastodrscima i sta ce reci oni njemu...da li ce nam posle njegove posete biti bolje ili gore?Da li bi trebalo da kaze makar jedno malo ,"izvini" Srbijo,da li bi to "izvini",trebalo da bude uslov da on uopste i dodje ovde i zasto on dolazi ovde bas sada...???

http://www.kurir-info.rs/clanak/vesti/kurir-16-05-2009/nepozeljan
 
Poslednja izmena:
BAJDEN: SRBI SU UBICE I DEGENERICI

Američki senator Džozef Bajden je za vreme bombardovanja Srbije 1999. izjavio da je srpski narod "gomila nepismenih, degenerisanih decoubica, kasapa i seksualnih siledžija", te da bi "sve Srbe trebalo staviti u konc-logore nacističkog tipa". Bajden je 2002. tvrdio da su Koštunica i Đinđić nacionalisti.
Bio je zagovornik unitarne Bosne, ali se zato založio za podelu Iraka na tri dela.

Sta ce on lepo doneti Srbiji i Srbima sada...sta ce reci nasim vlastodrscima i sta ce reci oni njemu...da li ce nam posle njegove posete biti bolje ili gore?Da li bi trebalo da kaze makar jedno malo ,"izvini" Srbijo,da li bi to "izvini",trebalo da bude uslov da on uopste i dodje ovde i zasto on dolazi ovde bas sada...???

http://www.kurir-info.rs/clanak/vesti/kurir-16-05-2009/nepozeljan

A znash ko je kriv za to da zapadnjaci sticu pogresan utisak? Radovan Karadzic i Ratko Mladic.
 
Licno za Bajdena ne verujem da je to stvarno mislio kad je govorio.
Ipak je to klasican primer lobiste i coveka koji radi za pare.
Mada ima i onih koji su onako volonterski socno pljuvali Srbe.

E pa sad ti to mislis...da on to nije stvarno mislio...a ja mislim da da jeste jer mogao je on da lobira protiv nas a da pri tome nevredja ceo narod i jos gore sad je podpredsednik Amerike!
 
BETA

Finale Kupa pomereno za 21. maj iz bezbednosnih razloga
Fudbalski savez Srbije odlučio je na današnjem sastanku da, iz bezbednosnih razloga, pomeri finale Kupa Srbije između Partizana i Sevojna na četvrtak, 21. maj u 20.15

Finale je prvobitno trebalo da bude odigrano u sredu 20. maja na stadionu Partizana, ali istog dana u posetu Srbiji dolazi potpredsednik SAD DŽozef Bajden.
"Na osnovu preporuke ministarstva unutrašnjih poslova, a usled izmene režima saobraćaja u Beogradu i povećanih mera bezbednosti, članovi takmičarske komisije, uz saglasnost čelnika FSS i predstavnika klubova, doneli su odluku o promeni dana odigravanja finalnog susreta Lav kupa Srbije", navodi se u saopštenju objavljenom na sajtu FSS-a.
Takmičarska komisija donela je odluku da se promeni i termin odigravanja zaostale utakmice 31. kola Super lige između OFK Beograda i Javora.
Umesto u sredu, i ova utakmica će se odigrati u četvrtak, 21. maja u 17 sati.
Vlada Srbije podigla je mere obezbeđenja na najviši nivo zbog posete Bajdena, a ministar unutrašnjih poslova Ivica Dačić zamolio je građane za razumevanje.
Pored Beograda, Bajden će posetiti Prištinu i Sarajevo.
 
Ma daj bre, čovek se zaebavao... Posle je reko da je ted bio janpi i da je tih dana uhvatio ženu u prevari, pa je bio ludo nervozan... Posle se izvinio...

mislim da je ova posjeta dobar i pozitivan znak Srbiji da poboljsa svoje odnose sa USA i da je interes uzajaman (kad je netko bitan zadnji put posjetio Srbiju ) i da se ukljuci u europske tokove..u izvjesnoj mjeri je to i priznanje Srbiji i njenim demokratskim procesima.
i mislim da je to velika sansa za Srbiju popraviti (srediti) svoje odnose sa USA (u svim podrucjima osim Kosova) ako se propusti i ta prilika, onda ste doista krivi sami sebi
p.s. i dobro je da ste sklonili onog imbecila jeremica koji laje bez veze
( legalnost priznanja Kosova je pred MZ sudom, budala se hvali uspjehom da je do toga uopce doslo, ubjeden u nelegitimnost priznanja, a dan kasnije pred internacionalnim medijama govori i daje izjave, "ako MZ sud u Haagu odluci drugacije, mi takvu presudu necemo priznati, Kosovo je Srbija")...smijurija, ako MZ sud presudi u nasu korist mi ga priznajemo, ako kojim slucajem presudi drugacije mi ne priznajemo..:dash:
jos jedan od autogolova
mislim da Srbija treba prihvatiti ispruzenu ruku USA
 
A znash ko je kriv za to da zapadnjaci sticu pogresan utisak? Radovan Karadzic i Ratko Mladic.

Oni sticu utisak.........znaju oni veoma dobro ko su Radovan i Ratko,tako da nema razloga da sticu bilo kakav pogresan utisak.;)

A kako nisu taj utisak stekli o necima posle xywxy puta goreg Hitlera,ili o shiptarima,ili pak o sebi :think:

Bajden je obican americki smrad.
 

Back
Top