Pomoc oko local card

rass

Početnik
Poruka
1
Drage kolege, polako sam i ja usao u svet CS. Naucio sam neke osnovne stvari. Planiram kupiti jednu local karticu, podignuti mali server da bi se polako ukljucio u CS, da kada dodjem kuci sa posla gledam sta hocu. E sad, koji je vas predlog za kupovinu kartice, najisplativiji predlog kao i koje bi to kartice bile trazene? Drugi problem mi je sto koliko sam se raspitao, u Srbiji je tesko kupiti te kartice. Da li neko zna gde bih ih mogao naci u Srbiji ili nekog preporuciti gde da uzmem.
Hvala vam svima unapred.
 
Drage kolege, polako sam i ja usao u svet CS. Naucio sam neke osnovne stvari. Planiram kupiti jednu local karticu, podignuti mali server da bi se polako ukljucio u CS, da kada dodjem kuci sa posla gledam sta hocu. E sad, koji je vas predlog za kupovinu kartice, najisplativiji predlog kao i koje bi to kartice bile trazene? Drugi problem mi je sto koliko sam se raspitao, u Srbiji je tesko kupiti te kartice. Da li neko zna gde bih ih mogao naci u Srbiji ili nekog preporuciti gde da uzmem.
Hvala vam svima unapred.
Eto vidis i mene to isto interesuje.
 
Drage kolege, polako sam i ja usao u svet CS. Naucio sam neke osnovne stvari. Planiram kupiti jednu local karticu, podignuti mali server da bi se polako ukljucio u CS, da kada dodjem kuci sa posla gledam sta hocu. E sad, koji je vas predlog za kupovinu kartice, najisplativiji predlog kao i koje bi to kartice bile trazene? Drugi problem mi je sto koliko sam se raspitao, u Srbiji je tesko kupiti te kartice. Da li neko zna gde bih ih mogao naci u Srbiji ili nekog preporuciti gde da uzmem.
Hvala vam svima unapred.

Najtrazenije kartice su : digi tv, sky uk, sky it, d+ i premiere ali su ove kartice jako skupe. ja sam podigao odlican server sa freex i orf hd karticoama tako da tu nema pravila... kod nas mozes da kupis bilo koju xxx karticu, sky uk i total tv a digi tv zaboravi jer neces moci da iscitas sve podatke potrebne za cs. Preporucio bih ti total tv da uzmes mada ces imati i tu malo muke da podesis jer se nove kartice tope u slotu ( ako dizes server na dreambox a ako je na PC onda nema tih problema) tako da ces morati da ga otvaras i prelemis nesto. dakle, ili total tv ili xxx karticu. Ako se odlucis za xxx javi mi se na pm nacicu ti jeftinije nego sto se prodaje po radnjama u Beogradu. pozz
 

Back
Top