Nada

Poruka
15.196
Gajite li lazne nade? Moze li se nekako 'ubiti' i prekiniti jer nam cesto stvara iluzije posle kojih samo jos vise patimo? :think:Da li je za vas ona vodic i neka pozitivna tacka ili vas samo ometa da vidite realnost u pravom svetlu? Koje su vas se nade ispunile, koje nikad? Nadate li se trenutno necemu i cemu? :hvala:
 
Gajite li lazne nade? Moze li se nekako 'ubiti' i prekiniti jer nam cesto stvara iluzije posle kojih samo jos vise patimo? :think:Da li je za vas ona vodic i neka pozitivna tacka ili vas samo ometa da vidite realnost u pravom svetlu? Koje su vas se nade ispunile, koje nikad? Nadate li se trenutno necemu i cemu? :hvala:

još kako...ne može...jeste, vodič je...mrzi me da prepričavam...nadam se...
 
Gajite li lazne nade? Moze li se nekako 'ubiti' i prekiniti jer nam cesto stvara iluzije posle kojih samo jos vise patimo? :think:Da li je za vas ona vodic i neka pozitivna tacka ili vas samo ometa da vidite realnost u pravom svetlu? Koje su vas se nade ispunile, koje nikad? Nadate li se trenutno necemu i cemu? :hvala:

stvarnost j eiluzija izazvna nedostatkom alkohola :think:
 
:lol: Pa , i za jedne i druge. Kasnije pitam koje su se ispunile tako da automatski nisu lazne i da li se trenutno neko necemu nadate. A i mozda je svaka nada lazna, za neke ne saznamo nikad.
 
Zao mi je sto mi je mladost bila otrovana pesimizmom. Sa godinama je moje poverenje u zivot i ljude sve vece. To je taj isti zivot i to su ti isti ljudi, ali sam ja drugacija i mnogo mi je drago zbog toga :)
 
gajimo :rumenko:
nada_obric-najveci_hitovi-cd-velika.jpg
 
kako da znamo da je nada lazna :think:
trenutno,za sledeci zivotni period se nadam
-da ce ovi novi biti ok
-da ce mm da se vrati na staro
-da ce h da donese pametnu odluku
-da ce trcanje da mi se isplati
-da cu prestati definitivno da jedem kasno uvece
-da cu da nosim ovog leta one dve hot haljinice
-da cemo da posaljemo dete kod babe za raspust
-da niko nece da oboli od svinjskog gripa
 
Moja Nada mene gaji, a i goji, upravo sprema gulaš (ja sam iseckao luk pošto ona plače od luka), a ne da joj je gulaš... ma Gulaš sa velikim G! :super:
 
Nade su cesto vodilje u zivotu, pa kako ima pravih tako i naravno laznih.
Dobro je nadati se...zneci da volja za necim jos uvek postoji.
Lazne nas mogu razocarati, sto bi se reklo pomeriti s mesta...ali, prezivi se pa se ide dalje...i nada se opet i opet...
 

Back
Top