U Beogradu živi i stoka koja slobodno šeta ulicama

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

mario80

Legenda
Banovan
Poruka
59.883
U Beogradu živi i stoka koja slobodno šeta ulicama i vrši nuždu iza svakog ćoška, mokri po haustorima, smrdi i prlja. Vrhunac dozivljaja je bio kada sam osetio strašan smrad i počeo da se okrećem... ugledao sam zasran auto. On se samo naslonio i prosrao. Da li ga treba tući onako usranog ili će povodom toga drzava učiniti nesto i zaštititi svoje građane od ovakvih seronja koji ne biraju mesto i vreme da izliju svoje najdublje emocije? Samo skine pantalone, prosere se i bez brisanja ih samo podigne... Gledao sam svojim očima. Iza moje zgrade u samom centru prestonice, sve je israno. Sta je rešenje?
 
Gde iskopa ovaj video klip sa Cicom :hahaha:. Fenomenalan je :hahaha:. Zena bolje drzi stan i gicu prasicu nego neki svoje domove,porodice, zivote.. :aha:. Cici ce svakako biti bolje van grada, a mislim i zeni. Samo nije uspela voditeljki da uvali kaktus :lol:.

Tema jeste vezana za nedostatak osnovne kulture (i los rad creva :lol:), ali svi, pretpostavljam, obavljamo nuzdu i praznicima :roll:. Ne vidim vezu teme sa nacionalnim opredeljenjem.

To o ceme pises i sto si fotografisao zaista je prevrsilo svaku meru. Jedino mogu da opravdam napustene zivotinje koje nemaju drugi izbor, delom i beskucnike (ali oni svakako poseduju razum, ako nemaju stan i posao), ali ljude i necije "kucne" ljubimce - ne mogu. Neke stvari ako se dese, treba da se pociste.

Fotka koju si prikazao stvarno je sramota za bilo koji grad.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top