Sta je sa njim?

Gost
Slusajte sad pricu ... Imam 25g, on 28. Mnogo mi se dopao i uspela sam da ga smuvam. On je znate nekako stidljiv, tako da iako je pokazivao da mu se dopadam, morala sam da napravim prvi korak. Prva sam ga pozvala da izadjemo, prva ja njega poljubila. Posle toga smo bili zajedno skoro mesec dana, i bilo je stvarno lepo. On je stvarno, fin, lep, kulturan i lepo vaspitan, ali kao sto rekoh i stidljiv. Za tih mesec dana jedva da mi je dodirnuo grudi (da ne kazem nije me ni pipnuo). Ja dugo nisam spavala sa muskarcem (vise od 6 meseci), a on mi se stvarno dopadao i zelela sam to sa njim. Medjutim on nista nije pokusavao. Zadnje nedelje naseg zabavljanja je poceo nekako da me izbegava, pozvala sam ga da razgovaramo i te noci smo raskinuli (tj on je meni rekao da jos !nije spreman! za takvu (citaj normalnu) vezu. Te veceri smo se dohvatili i bio je to prilicno zanimljiv laki peting (u stvari prvi put da se takvo nesto dogodilo za sve vreme naseg zabavljanja).
Medjutim ni posle raskida nismo skroz prekinuli kontakt, culi smo se tel. razmenjivali SMS. Slao mi je jako provokativne poruke (iz kojih se nedvosmisleno moglo zakljuciti da bi spavao sa mnom) i kad sam ja jedno vece resila da ga dohvatim, pa sta bude neka bude ... poceli smo da se ljubimo, a onda je on rekao ovo je pogresno i da mora da ide.
Kad smo se sledeci put sreli jedva da je mogao da me pogleda u oci. Moja sujeta uopste nije bila povredjena, nije ni sda, ali niako ne mogu da ga skapiram , a tako bih zelela. Naime tesko da bi neko bio mesec dana sa devojkom koja mu se ne svidja, ali ako mu se svidjam zasto onda nije pokusao nista? Mislim da ce to za mene ostati velika enigma. Ipak jedno novo iskustvo je tu, uvek postoji prvi put, ranije su mene momci spopadali da spavam sa njima , a ja sam bezala, a sada ne samo da tip nista nije pokusao, vec je i zbrisao. To bas i nije normalno ponasanje za muskarca? Sta vi mislite?
Mi smo i danas ok, popricamo i sl, ali vise ga ne zelim, proslo me je, ipak zapitam se ponekad ... zasto nije ...
Ne govorite mi o tome da njega pitam isto, jer nema sanse da mi odgovori, strasno je zatvoren.
Vi ste sada na redu ...
 
Verovatno se trudio da ne prenagli i da ne upropasti ono sto ste imali....Mislim, i ja sam imao slicne dileme kada su u pitanju bile cure do kojih mi je stvarno stalo, trebalo je vremena da se skapiramo, a sa druge strane nisam zeleo da pomisle da sam sa njima samo zbog seksa....Ako prenaglis, ispadnes shaban, a ako isuvise dugo cekas, ispadnes shonja, jako je tesko naci meru u svemu tome....
 
Stidljiv je te mu treba vise vremena da se opusti i usudi da uradi nesto "konkretno"...
Mislim da nije bio problem u njegovoj zelji, vec u nedostatku hraborosti...
Imala sam slicnu pricu i pogrijesila sto sam "brzala"... Naprosto, uplasila sam ga i pobjegao je, jer nije bio spreman da tom brzinom razvijamo vezu...
Hebi ga, ne suzdrzah se, jer mi se jako, jako svidjao... :roll:
 
Gazdarica:
Stidljiv je te mu treba vise vremena da se opusti i usudi da uradi nesto "konkretno"...
Mislim da nije bio problem u njegovoj zelji, vec u nedostatku hraborosti...
Imala sam slicnu pricu i pogrijesila sto sam "brzala"... Naprosto, uplasila sam ga i pobjegao je, jer nije bio spreman da tom brzinom razvijamo vezu...
Hebi ga, ne suzdrzah se, jer mi se jako, jako svidjao... :roll:
Muškarci se boje naglih žene, žena koje znaju šta hoće. Prepala si ga, trebala si mu dati vremena. Nastranu stid, nema stidnog muškarca, samo vrijeme. Ti si uvjek prva sve radila, bar u tom dijelu trebala si mu dati prednost.
 
Anonymous:
Gazdarica:
Stidljiv je te mu treba vise vremena da se opusti i usudi da uradi nesto "konkretno"...
Mislim da nije bio problem u njegovoj zelji, vec u nedostatku hraborosti...
Imala sam slicnu pricu i pogrijesila sto sam "brzala"... Naprosto, uplasila sam ga i pobjegao je, jer nije bio spreman da tom brzinom razvijamo vezu...
Hebi ga, ne suzdrzah se, jer mi se jako, jako svidjao... :roll:
Muškarci se boje naglih žene, žena koje znaju šta hoće. Prepala si ga, trebala si mu dati vremena. Nastranu stid, nema stidnog muškarca, samo vrijeme. Ti si uvjek prva sve radila, bar u tom dijelu trebala si mu dati prednost.

NEKI muskarci, opet proste i krajnje pogresne generalizacije....
 
Da mozda mu je trebala dati prednost, ali sta ako nije mogla da ceka. Ne znam i ja ponekad kad mi se neko dopada ne mogu da cekam (ne mislim na sex, vec na to da budem sa njim). Mozda je ubrzala sve i pocetak, a i kraj ... ko zna. I ja sam pravila slicne greske. I uvek iznova kazem da necu vise. Ali prosto kad mi se neko dopada zelim da odmah bude moj (opet ne mislim na sex) i cesto mi se desi da tako sve ugusim dok je jos u povoju , krhko i slabo.
Treba cekati ponekad, iako znam da je to jako tesko, posebno za osobe kao sto smo mi.
 
Pa mozda smo bili samo suprotnosti i nismo se mogli razumeti, on moju hiperaktivnost, ponekad i agresivnu zelju da sve kazem, a on tako tih i cutljiv. Prosto kao da ne moze da bude "normalan" i pricljiv bez alkohola (i tad kad me je ostavio malo je popio), a bezao je nedelju dana, jer nije imao "hrabrosti" da mi prizna istinu.
Da lalo, mozda mu se jednostavno ne dopadam, ali zar bi ti bio mesec dana sa nekim ko ti se ne dopada? Ja ne bih.
 
Anonymous:
Slusajte sad pricu ... Imam 25g, on 28.
U ovoj prici prepoznajem sebe,jer sam i ja bio u istoj situaciji! Tip se verovatno boji da ne napravi neku gresku, da ne zbrza, da ne ispadne magarac u celoj prici!
Meni se desilo da nasrnem na jednu devojku gde sam pretpostavio da imam siguran prolaz pa sam bio grubo odbijen, ispalo je da sam poremecen, manijak i sl(zamalo batine da ne dobijem, a hteo sam samo da je poljubim).
Nakon nje izlazio sam sa drugom kod koje sam verovatno imao prolaz(bilo mi je jako stalo do nje) ali sam se plasio da ne uprskam, nisam je nijednom dodirnuo(poljubio), moze se reci da smo se samo setali i druzili(nazalost). Nakon par izlazaka ona je rekla da mi nismo jedno za drugo i sutnula me je, jer je (verovatno) zelela nesto vise od caskanja i setanja po gradu.
Opet sam se pitao gde gresim...
Mislim da je najbolje popricati otvoreno o svemu (ako ti je stvarno stalo do tog decka) jer je doziveo verovatno istu situaciju kao i ja, verovatno mu je potrebno vremana da se opusti.
Nemaju svi muskarci isti pristup(npr. da te scepaju za nadlakticu i odvedu na stranu da ti saopste nesto...), neki previse razmisljaju o svojim potezima i boje se da ne prenagle.. :oops:
 
Sigyran sam da se ti njemu nisi dopala dovoljno.
Ne bi on tebe ostavio da je zelio nesto ozbiljnije sa tomom u zivotu.
Naravno da mu je trebalo neko vrijeme da vidi kakva si osoba i ocigledno da mu se nesto nije dipalo kod tebe pa te nije zelio na duze staze i za ozbiljno.
Dokaz tome su i te njegove poruke,nakon vaseg raskida,u kojima ti na ovaj ili onaj nacin kaze da bi te povalio,...a sex nije ozbiljna stvar i naravno,...sada moze da te povali,onako bez emocija,...ali siguran sam da te ne zeli u svom zivotu na drugi nacin ili u drugoj ulozi,..nego samo kako kombinaciju,...a to sto je povucen nikako ne znaci da je mutav ili nevin.
 
ma koje ste vi cure nakad fufice, izvinte na izrazu ;), a jel ti palo na pamet da mozda momak zeli sa tobom nesto posebno da ima, da nastavite da se vidjate, da mu nije samo sex sa tobom bio cilj, da je zeleo brak sa tobom, da je mozda zeleo prvi sex sa tobom u braku ili nesto slicno....?????????
Lepo rekli stari, sex sa zenskom ko prutom po vodi, ne poznaje se pa ne poznaje, nije dovoljno pa nije ;)
al dobro je ko ima dobar prut, ma sta prut, b a t i n u :)
 
Slusajte sad pricu ... Imam 25g, on 28. Mnogo mi se dopao i uspela sam da ga smuvam. On je znate nekako stidljiv, tako da iako je pokazivao da mu se dopadam, morala sam da napravim prvi korak. Prva sam ga pozvala da izadjemo, prva ja njega poljubila. Posle toga smo bili zajedno skoro mesec dana, i bilo je stvarno lepo. On je stvarno, fin, lep, kulturan i lepo vaspitan, ali kao sto rekoh i stidljiv. Za tih mesec dana jedva da mi je dodirnuo grudi (da ne kazem nije me ni pipnuo). Ja dugo nisam spavala sa muskarcem (vise od 6 meseci), a on mi se stvarno dopadao i zelela sam to sa njim. Medjutim on nista nije pokusavao. Zadnje nedelje naseg zabavljanja je poceo nekako da me izbegava, pozvala sam ga da razgovaramo i te noci smo raskinuli (tj on je meni rekao da jos !nije spreman! za takvu (citaj normalnu) vezu. Te veceri smo se dohvatili i bio je to prilicno zanimljiv laki peting (u stvari prvi put da se takvo nesto dogodilo za sve vreme naseg zabavljanja).
Medjutim ni posle raskida nismo skroz prekinuli kontakt, culi smo se tel. razmenjivali SMS. Slao mi je jako provokativne poruke (iz kojih se nedvosmisleno moglo zakljuciti da bi spavao sa mnom) i kad sam ja jedno vece resila da ga dohvatim, pa sta bude neka bude ... poceli smo da se ljubimo, a onda je on rekao ovo je pogresno i da mora da ide.
Kad smo se sledeci put sreli jedva da je mogao da me pogleda u oci. Moja sujeta uopste nije bila povredjena, nije ni sda, ali niako ne mogu da ga skapiram , a tako bih zelela. Naime tesko da bi neko bio mesec dana sa devojkom koja mu se ne svidja, ali ako mu se svidjam zasto onda nije pokusao nista? Mislim da ce to za mene ostati velika enigma. Ipak jedno novo iskustvo je tu, uvek postoji prvi put, ranije su mene momci spopadali da spavam sa njima , a ja sam bezala, a sada ne samo da tip nista nije pokusao, vec je i zbrisao. To bas i nije normalno ponasanje za muskarca? Sta vi mislite?
Mi smo i danas ok, popricamo i sl, ali vise ga ne zelim, proslo me je, ipak zapitam se ponekad ... zasto nije ...
Ne govorite mi o tome da njega pitam isto, jer nema sanse da mi odgovori, strasno je zatvoren.
Vi ste sada na redu ...

Ako nije bolestan, nije derpe i nema drugu devojku - vredi se pomuciti. Mozda mu je ostala teska trauma od neke bivse.
 

Back
Top