Poklanjam Bernskog hitno ili ce biti ubijen do kraja dana!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

marijana021

Početnik
Poruka
33
Poklanja se prelep Bernski planinski pas od milja zvani Meda, sa pedigreom. Malo manji rastom ali prelepih simetricnih sara, i lepe, guste, dugacke dlake.
Naime Meda je sinoc u pratnji svoje zene ( mesanka staforda) pobegao iz dvorista i udavio komsijske kokoske i prasice.
To nikada pre nije uradio, niti je to takva rasa.
Mesanka staforda sa kojom zivi je udomljena sa ulice i sumnjaju da ga je ona tome i naucila, jer je vec pokazala agresiju na zivinu.
Ona je bila u boksu ali je nekako uspela da preskoci i da zajedno sa Medom napravi problem.
Na zalost vlasnik ga mora danas negde odseliti ili ce pas biti ubijen, to je bio uslov da ne dobije tuzbu od komsija.
Pas je inace odlicnog karaktera, nimalo agresivan, jedino sto je malo plasljiv odnosno ne voli da se mazi, i ne zna komande, jer vlasnik nikada sa njim nije radio.
Ako nekom treba ovaj prelepi pas koji ce odlicno cuvati dvoriste, ili slicno,a uz puno truda postati i mazan, molim vas pomozite mi da ga udomimo pre nego sto bude ubijen.
Meda inace ima 4,5 godine, i nalazi se u Novom Sadu.
A ja imam preterano kratak rok do danas po podne. Mozete me dobiti na 064/143-4125, Marijana.
 
Prica o Medi jos uvek nije gotova.
Naime vlasnik je odlucio da ga ipak vise ne zeli ( sigurna sam da je tako i bolje).
Ako ima zainteresovanih neka mi se ponovo jave, molim vas.
Meda je inace pas divnog karaktera, sa kojim vlasnik nije bas nista radio.
On ne zna da dodje, niti da se mazi.
Jedini nacin je da se satera u cosak, i onda ko god ga pomazi on jadnicak pocne da drhti, obzirom da nikad nije bio mazen.
Nekad sam dodje i pomazi se,ali onako tek ovlas njuskom i odmah se udalji.
Uglavnom je bio prepusten sam sebi, pa nije ni cudo da je naucio lose stvari.
Onaj ko bi imao dvoriste, boks i strpljenje da mu se posveti,verujem da bi zauzvrat dobio jedno divno bice, koje tek treba da otkrije kako izgleda dobar zivot sa ljudima.
Za pocetak samo da ga hrani i daje mu vode u isto vreme. A posle, kad se Meda navikne na njega, da ga uci mazenju.
Napominjem da je odlican cuvar, i veoma miran, i stabilan karakterom.
Taj pas nikad nije hranjen iz ruke i pazen. Odnosno ne zna za gazdu.
Stanovao je na 2500m2 i uvek je propustao sve koji treba da udju, a kad gazda nije tu, on laje i ne pusta unutra, pravi cuvar.
Ja sam uspela jednom da ga pomazim i znam da u njemu lezi divan pas.

Evo i njegove slike, imajte u vidu da nikada nije ocesljan.

Meda-1-2.jpg


Pas se inace nalazi blizu Novog Sada.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top