madjarska crkva

mm.milojevic

Primećen član
Poruka
746
madjarska crkva u pancevu(vojlovici)
je u noci 21.3.2009 i 22.3.2009 kamenovana
posle je provaljena mesna zajedni ove crkve de su nadjene gomila limenki
policija trazi osumnjicene

naravno dok policija neutvrdi ko je to polomijo krivica je pala na srbe
-pored madjarske crkve se nalazi i slovacka crkva tako da ja mislim da su je kamenovli slovaci a vojlovici zive po 1/3 madjara slovaka i srba
da su srbi kamenovlai ib i slovacku ili im je mozda ponestlao kamenja:lol:

ali ja i dalje ne razumem kome smetju madjarske bogomolje u srbiji meni ne
 
Ne razumem kakva je to mađarska crkva. Koliko znam, a znam, jer mi je žena Mađarica, Mađari su skoro svi rimokatolici. To znači da nemaju svoju nacionalnu crkvu.
Pojasni nam to malo, molim te!
 
pa nisu svi ima ih dosta i protestantskih reformata pogotovo u Erdelju a i u Vojvodini isto , a sto se tice ovoga ko zna koje su budale to napravile , nisam bas siguran da su Slovaci posto su oni obicno mirni , jedino ako im nije udario kulen u glavu :lol:
 
Ја мислим да су то "омладинци" оног крмка Чанка... ко би други нормалан тако нешто урадио... ма да чим су пронађене лименке значи да су били ликови који су пијани а можда и дрогирани...
 
madjarska crkva u pancevu(vojlovici)
je u noci 21.3.2009 i 22.3.2009 kamenovana
posle je provaljena mesna zajedni ove crkve de su nadjene gomila limenki
policija trazi osumnjicene

naravno dok policija neutvrdi ko je to polomijo krivica je pala na srbe
-pored madjarske crkve se nalazi i slovacka crkva tako da ja mislim da su je kamenovli slovaci a vojlovici zive po 1/3 madjara slovaka i srba
da su srbi kamenovlai ib i slovacku ili im je mozda ponestlao kamenja:lol:

ali ja i dalje ne razumem kome smetju madjarske bogomolje u srbiji meni ne

Treba utvrditi poreklo limenki :rotf::rotf::rotf::hahaha::hahaha::hahaha:
 
..ima i protestanata...znaci..Mađarico....:ok::ok:

Znam da ih ima i protestanata. Zato nisam napisao svi, nego skoro svi. A, evo, u konkretnom slučaju se pokazalo da je u pitanju rimokatolička crkva. Inače, kojoj god crkvi pripadali, Mađari nemaju nacionalnu crkvu.

A, Mađarica...hehe...šta da ti kažem? I sam znaš kakve su. :super:
 
Ја мислим да су то "омладинци" оног крмка Чанка... ко би други нормалан тако нешто урадио... ма да чим су пронађене лименке значи да су били ликови који су пијани а можда и дрогирани...

Pre bih rekao da je to omladina PUPSa...

antena-v.jpg
 
Pre bih rekao da je to omladina PUPSa...

antena-v.jpg

Само ми оног маторог вешца Кркобабића не помињи, к'о Бога те молим, и онако сам на ивици нерава слушајући и читајући вести...

Јеси ли чуо да је син Кркобабе један од главних у Скупштини града - наместио га татица а Шормаз је јавно изјавио на твПалма да је Ђилас забранио точење алкохола у Скупштини града јер је Кркобаба-син само у току једног дана попио 2 флаше вискија(који је тамо веома јевтин) и наручио 70 палачинки у шатоу - ***... како би га тукао, и тукао и тукао све док не исповраћа све палачинке........:evil:
 
Само ми оног маторог вешца Кркобабића не помињи, к'о Бога те молим, и онако сам на ивици нерава слушајући и читајући вести...

Јеси ли чуо да је син Кркобабе један од главних у Скупштини града - наместио га татица а Шормаз је јавно изјавио на твПалма да је Ђилас забранио точење алкохола у Скупштини града јер је Кркобаба-син само у току једног дана попио 2 флаше вискија(који је тамо веома јевтин) и наручио 70 палачинки у шатоу - ***... како би га тукао, и тукао и тукао све док не исповраћа све палачинке........:evil:

Poznavajući đubre (po priči), cenim da je on to iznosio u akt'n tašni i nosio kući....:lol:
 

Back
Top