Najlepsi kafic u NS

Prethodni post o malograđanštini bio je posledica toga što sam bio iznerviran i u pod priličnim uticajem alkohola. Znam da u gradu postoje mesta su ok. Evo na primer, nedavno sam bio u Oblomovu. Mali zavučen i pristojan kafić blizu pečurke na spensu, u pravcu Isidorine gimnazije.

Što se tiče večernjeg izlaska ja sam s tim prestao jer mi se poprilično gade ,,lutke od krvi bez trunke ideje'' na koje nailazim po ulici Laze Telečkog i sličnim lokacijama. Da li postoji neki kafić koji nije podlegao Tehno revoluciji, MTV-maniji i ostalim nusproizvodima vremena u kome živimo i da se u njemu pušta neki rok ili tvrđi zvuk sa stilom?
 
Prethodni post o malograđanštini bio je posledica toga što sam bio iznerviran i u pod priličnim uticajem alkohola. Znam da u gradu postoje mesta su ok. Evo na primer, nedavno sam bio u Oblomovu. Mali zavučen i pristojan kafić blizu pečurke na spensu, u pravcu Isidorine gimnazije.

Što se tiče večernjeg izlaska ja sam s tim prestao jer mi se poprilično gade ,,lutke od krvi bez trunke ideje'' na koje nailazim po ulici Laze Telečkog i sličnim lokacijama. Da li postoji neki kafić koji nije podlegao Tehno revoluciji, MTV-maniji i ostalim nusproizvodima vremena u kome živimo i da se u njemu pušta neki rok ili tvrđi zvuk sa stilom?

Zaobidji ta "in" mesta u LT ulici, idi u Gusan, Bezec, i takva mesta.... Ako hoces svirku, ona RST, mada nisam dugo bio tamo, ali pre su uvek imali zive svirke itd.
 
Ne dirajte mi CK13 bacicu sektaske kletve na vas.
Kako sam se isplesala onomad kad je bilo surf rock vece i to bez stolova i piva :lol:

Inace bila sam danas opet u Sketch baru i nedeljom im ne radi kuhinja pa nije bilo tortiljica :(
Ali svejedno je bilo bas lepo
 
Poslednja izmena:
Ne dirajte mi CK13 bacicu sektaske kletve na vas.
Kako sam se isplesala onomad kad je bilo surf rock vece i to bez stolova i piva :lol:

Inace bila sam danas opet u Sketch baru i nedeljom im ne radi kuhinja pa nije bilo tortiljica :(
Ali svejedno je bilo bas lepo
Pa sad je onako , mnogo je bila bolja kad se otvorila i kad su domaći pankeri vodili glavnu reč oko repertoara , sad sve sami hipsteri ,al može se ubosti nešto zanimljivo .
A i teta Ljilja ode iz Venca u Lipu što je isto bio udarac na koji se trebalo navići . :(
 
Pa nije bre, sve svirke koje se održavaju su uglavnom ili HC ili punk / rock. Tu i tamo bude jazz a još ređe hip-hop ili metal:)
Da češće imaju neki surf rock ili indie meni bi bilo drago:D
A inače sad su je i okrečili, nije više crna iznutra nego crvena...malo mi fale one stare crne ' tapete' ali izgleda dosta čistije i lepše:)
 
Ebiga to je rock klub...a i više su nego korektni. Za vreme svirki prozori su zatvoreni, upravo zbog smanjenja buke. Radnim danom svirke se završavaju u 11, eveeentualno ako malo okasni ali do 12 fajront..a vikendom do 1.
Ne znam..ja idem tamo prilično često ali nikad se nije desilo da vidim neki incident koji bi izazvali ljudi iz mase..
Al iskustva su različita.

Danas ja idem na pljesku kod Ž stanice i naručim pljesku za OVDE i ona donese dva tanjira, na jednom nepresečeni somun, na drugom komad mesa i oko njega porazmešteni pavlaka, hrpica tucane paprike i tri lista zelene salate..i kao šta?
I još kaže ona, ' pa kad se naruči pljeskavica za ovde jesti to se tako služi'.
Nije baš za temu Kafić ali mnogo me to iznerviralo.Pih.
Manje bi me iznervirali narkosi nego kad mi spojebu hranu
 
Ebiga to je rock klub...a i više su nego korektni. Za vreme svirki prozori su zatvoreni, upravo zbog smanjenja buke. Radnim danom svirke se završavaju u 11, eveeentualno ako malo okasni ali do 12 fajront..a vikendom do 1.
Ne znam..ja idem tamo prilično često ali nikad se nije desilo da vidim neki incident koji bi izazvali ljudi iz mase..
Al iskustva su različita.
E,a to sam mi mislio nema više starih srećnih dana kada se blejalo u onoj avlicjici do svanuća i mentalno terorisala nesrećna forumašica sa Krste što je imala stan u blizini . :(
Danas ja idem na pljesku kod Ž stanice i naručim pljesku za OVDE i ona donese dva tanjira, na jednom nepresečeni somun, na drugom komad mesa i oko njega porazmešteni pavlaka, hrpica tucane paprike i tri lista zelene salate..i kao šta?
I još kaže ona, ' pa kad se naruči pljeskavica za ovde jesti to se tako služi'.
Nije baš za temu Kafić ali mnogo me to iznerviralo.Pih.
Manje bi me iznervirali narkosi nego kad mi spojebu hranu
Gde na štajgi da jedeš pljesku crna ti . :sad2: ili ima neko novo kul mesto samo sa nedovoljno obučenim osobljem .:D
 
Da li postoji neki kafić koji nije podlegao Tehno revoluciji...

Buahahaaaaaaaaaaaaaaa...Morah se ulogovati da pitam Velebitdrema da li on zna sta je to techno muzika?

@Velebitdrema
Ja znam za jedno mesto u kojem se moze naleteti na neki techno, a posto si ti ocigledno bolje obavesten od mene, bila bih ti zahvalna da mi otkrijes tu tajnu vezanu za ostala mesta gde se pomenuta muzika pusta.
Fala!

:mrgreen:
 
Buahahaaaaaaaaaaaaaaa...Morah se ulogovati da pitam Velebitdrema da li on zna sta je to techno muzika?

@Velebitdrema
Ja znam za jedno mesto u kojem se moze naleteti na neki techno, a posto si ti ocigledno bolje obavesten od mene, bila bih ti zahvalna da mi otkrijes tu tajnu vezanu za ostala mesta gde se pomenuta muzika pusta.
Fala!

:mrgreen:
Ma ja pod tim terminom podrazumevam sve ono što ne razumem:lol:
 
manite te mojdedapartizanprice da su svi narkomani.tesko proseraavanje da su u toj crnoj kuci svi narkomani.ja sam bio par puta i nisam naso milion spriceva i ostalog pribora.tamo je sraanje iz potpuno drugog razloga.gomila nekih satro ugrozenih koji se bore za svoja prava.ajde da sami sebe marginalizujemo,pa cemo se kasnije boriti za nasa prava.slusacemo r.e.m. i nekog alternativnog umetnika iz nove kaledonije i bicemo kul.i bezobrazni su sa cenama.napravili mi neki mali spricer i naplatili 150 kinti.svidja mi se taj sketch sto ste pominjali.danas-sutra cu da odem d vidim sta ima.korektan pab je iriski.standard,tu je kilo godina i ok je.
kakve su cene u sketch-u?
 
Ne znam kad su ti u CK13 napravili mali špricer za 150 dinara, verovatno ranije. Pre par godina su im cene bile skuplje nego sada..:lol:
Tipa koka kola- limenka je pre dve godine bila oko 120/130 a sad je 100..Sve limenke su 100.
0/3 Špricer je 100 dinara, 0/2 oko 70 čini mi se ( uevk uzmem ovaj 0/3).

Jedino što im izbor pića nije neki al ***, to je iovako manje više pivo-publika tako da.

Ja sam u Sketchu pila samo kafu ..pa ako ti to išta znači - Nes kafa je oko 90 dinara:)
Nisu mnogo skupi.

Mislim da sam već ovde spominjala ranije i Kosmosapiens art kafe u centru..koji je bio baš kul i jeftin ali pokvario se dosta...
I cene su porasle ( što i razumem jer ne verujem da su mogli s onim cenama pokriti lokal u strogom centru) ali i atmosfera mi je sada nekako žnj.
 
Poslednja izmena:
ne znam kako,ali mi lik naplatio 150 dindzi.jos je to bilo pre godinu i nesto.ja sam mislio na nesto konkretnije,tipa pivo,spricer :) ako deru za pivo,onda mogu otici i do izbe,slican je ambijent,a cene su sasvim ok.dobra je kafana neka na detosu,blizu sajma.2 jeza kod zlatne kornjace,tako neki cudan naziv.ok je za cirkanje.
u tom kosmosapiensu je muzika da se covek upuca.
 

Back
Top