zenska tema.....strast

za pocetak da se obrijes :D
e necu vise da ti spamujem temu sa mojom sprdacinom.

aj izvini ako sam te uznemirio :lol:
pozdrav munze konza forza tvorza...

:hahaha::hahaha: pa u uvodnom postu jos sam skrenula paznju da to sto sam na politici ne znaci po difoltu da sam dlakava :per:..al eto pozelea se malo zenskih tema..spamuj brate nemam nista protiv..a munze konza..sto bre vi poverujete u te lokacije koje ljudi napisu..pa mogla sam da napisem i mars..pa nisam
 
...kuvanje..
a040.gif
 
Volim cokolade i uopste slatkise. Al ne zalim para kad treba probati nesto novo. DOk npr. da voce kosta 1 kg oko 4000 din ko kilo hand made cokoladnih bombona pa nema sanse da bi ga kupila. Al ovome ne mogu da odolim...i gde sam imala prilike da putujem vani uvek sam dosta novoca davala na slatkise...to je moja strast kojoj se radujem i koje ne zelim da se odreknem!
 
Што се страсти тиче, класично сам женско: куповина ципела...није битно што већ имам малтене исте, купујем!!! Мис'им, никад се не зна, можда ми затребају неке са машницом баш са леве стране, а не са десне.:mrgreen:

Политичарење ми није страст, више пишем из беса, али некако сам све ближа уверењу да нама с ових простора напросто никад неће бити добро...тако да, попушта ме све то...није страшно бити неразвијена земља, битно је здравље.:lol:

И волим да кувам. Кување доживљавам као уметност, буквално. Обожавам оне мирисе што испаравају из шерпе, па кад се додају зачини, па пробање на врх варјаче да л' је готово, волим да гарнирам, волим да правим колаче, посебно торте јер оне могу лепо да се украсе...иначе сам куварица која се наједе мириса- срећа моја.:D
 
draga moja sofija dobro je da si dosla..ovde me ignorisu jer sam sa politike...:(...a i mis mo tamo zene skroz na skroz samo sto eto malo pisemo o politici:D..i mi volimo i cipele i da kuvamo ali i da im hebemo kevu tamo;)..uostalom ja mislim kad bi zene vodile politiku da bi sve bilo mnogo mnogo lepse i bolje:heart:
 
draga moja sofija dobro je da si dosla..ovde me ignorisu jer sam sa politike...:(...a i mis mo tamo zene skroz na skroz samo sto eto malo pisemo o politici:D..i mi volimo i cipele i da kuvamo ali i da im hebemo kevu tamo;)..uostalom ja mislim kad bi zene vodile politiku da bi sve bilo mnogo mnogo lepse i bolje:heart:

:lol: Ма не игноришу те.

Него знаш шта, пре него што сам ти одговорила на тему, морала сам добро да размислим шта да напишем, осим оних ципела.

Објективно, мало је ствари у које се улаже страст- тачније, мислим да већина страст улаже само у хобије. :D
 
Ја имам више страсти, али број 1 је МУЗИКА
Значи то је стварно страст! Обожавам да слушам музику поптуно искључена од свега
И љубав је моја страст, и много сам досадна у томе (то је ваљда већ свима јасно)
И дискутовање је једна од мојих страсти
И пливање, обожавам пливање
Волим да пишем.... имам много страсти
 
knjige, muzika, fimovi, pozoriste, umetnost uopste. putovanja, ucenje jezika, matematika, cizme, cipele, sandale, underware, carape, nakit i parfemi, egzoticni restorani...
Na zalost nisam u mogucnosti da obilato ispunjavam sve strasti i uzivam u njima, uspevam vise nego sto je realno! sve manje dobrih knjiga, dobrih fimova, sto se cipela tice, moju strast zadovoljavaju izuzetno skupe, isto vazi i za ostale garments...hahah..covek bi pomislio da sam s dvora sisla kakav sam ukus izgradila...kad ono medjutim...rmbatorka najobicnija...
:)
 
knjige, muzika, fimovi, pozoriste, umetnost uopste. putovanja, ucenje jezika, matematika, cizme, cipele, sandale, underware, carape, nakit i parfemi, egzoticni restorani...
Na zalost nisam u mogucnosti da obilato ispunjavam sve strasti i uzivam u njima, uspevam vise nego sto je realno! sve manje dobrih knjiga, dobrih fimova, sto se cipela tice, moju strast zadovoljavaju izuzetno skupe, isto vazi i za ostale garments...hahah..covek bi pomislio da sam s dvora sisla kakav sam ukus izgradila...kad ono medjutim...rmbatorka najobicnija...
:)

kurs rachunara i vozacka b aktegorije :rumenko:
 

Back
Top