da se zahvalim

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

ranjeni Zoro

Elita
Poruka
21.565
zahvalio bih svima u mislima ovde koji su mi pomogli i saslušali me i trpeli me dosada je to znam.
ipak izvinite i pomogli ste mi da odlučim šta da radim sa mojom ljubavnicom i sa mojim sumnjama o da li mi je verna ili možda i nije.

Odlučio sam da je volim ovakvu kakva je, sa njenim povodima ili sa mojim sumnjama jer na toj vagi, uvek pretegne tas na kojoj je ona, moja radost. Odlučio sam da je mnogo važnije da ti voliš nego tebe da vole.

Hvala svima vama prijatelji moji koji ste se šalili na ovu temu i podsetili me da je život igra i da postoje dva načina da se igra, sa borom na čelu ili sa osmehom.

Vama koji ste iskreno razmišljali, sećali se bolno i vaših u mislima ljubavi, vi ste me podsetili da ne želim da u mislima pamtim neke ožiljke, već da se okrenem onome što sada osetim u stomaku kada pomislim na nju, a to je nedostajanje.

Ja nemam mnogo godina da bih dopuistio sebi luksuz da izgubim nekoga ko mi je toliko radosti dao, pa neke stvari moraš i da progutaš, iako su one možda i tvoja sumnja

Hvala moderatorima koji nisu brisali moje dosadne teme i molim ih da i ovu zadrže samo par sati da svi ovi ljudi znaju da sm im se zahvalio.

I naravno, hvala za sve ove neke bodove i poene koje ste mi slali, ja ne znam čemu to služi ali verujem u mislima da je to nešto kao tapšanje po ramenu ili drugarski nešto i to.

I za privatne poruke podrške i saveta takođe hvala.

A na kraju, i izvinite ako sam nekoga u mislima povredio, naravno da je to nemoguće da je moja namera bila jer ne znam nikoga lično od svih vas, ali ipak reči nekada imaju oštre ivice pa poseku i zabole, znam.

Eto, želim da nastavim Ljubav po svaku cenu, pa i po cenu da sam slep jer ljubav je slepa, tako kažu ali i ko ima strpljenja, taj i dočeka svoju sreću. Tako kažu u Ranjenom Orlu.
Serija je to dosadna do zla boga priznajem to u mislima, ali možda ipak vraća u neka vremena kada su pristojnost i ljubaznosti celom društvu davale jednu lepšu, danas zaboravljenu, ljubavnu igru.

Lepo smo se družili i Voli vas Vaš ranjeni oro (mogu ljudi da se vole i ako se ne vide, važno je da se voli. logika je to)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top