PREVARA

a ako se ne sazna na vreme u mislima i to?

Осети се то, кад тад.
И обично је тада прекид из неких других ствари којима у основи стоји превара.
Или су те друге ствари основ превари.
У сваком случају, не оправдавам превару.
Реци шта је проблем ако желимо и можемо да га решимо а ако не, хајде да се разиђемо као људи.
А дешавало се да накнадно (после раскида) сазнам да ме је преварио.

Е сад ... то "на време" је релативан појам.
За мене и моје године "то време" још увек није прошло, па стога још увек могу то себи да кажем.
 
Осети се то, кад тад.
И обично је тада прекид из неких других ствари којима у основи стоји превара.
Или су те друге ствари основ превари.
У сваком случају, не оправдавам превару.
Реци шта је проблем ако желимо и можемо да га решимо а ако не, хајде да се разиђемо као људи.
А дешавало се да накнадно (после раскида) сазнам да ме је преварио.

Е сад ... то "на време" је релативан појам.
За мене и моје године "то време" још увек није прошло, па стога још увек могу то себи да кажем.

isto mislim.
čim počnu neke sumnje u mislima, to je znak
bez dima nema vatre
 
ali glupost li je to! pa nije žena samo picca! da bi nekome dala tu ima i igre i posvećivanja pažnje i vremena pa svašta nešto što ide uz to, to možda čak i više boli u prevarama nego sama picca i ono što ide u nju

pa ti nisi muško...pravi muškarac ženu gleda prvo preko sisa, guzova i vagine,a za ostalo ga baš i neinteresuje
 
pa ti nisi muško...pravi muškarac ženu gleda prvo preko sisa, guzova i vagine,a za ostalo ga baš i neinteresuje

Brajane, takve kao ti ja znam vrlo dobro. Ti si dete interneta koji agresivnošču želi da pokaže kako je dominantan mužjak u mislima i sve to,a da posle neku damu odavde iznenadikako je u stvari nežan i pažljiv. pa ti si gori od nas matoraca da znaš

ima devojaka koje vole drčne i dominantne ali ti nisi taj, vidi se iz aviona da ti kažem ja to sada. loša ti reklama bre. treba ti pi ar
 
Brajane, takve kao ti ja znam vrlo dobro. Ti si dete interneta koji agresivnošču želi da pokaže kako je dominantan mužjak u mislima i sve to,a da posle neku damu odavde iznenadikako je u stvari nežan i pažljiv. pa ti si gori od nas matoraca da znaš

ima devojaka koje vole drčne i dominantne ali ti nisi taj, vidi se iz aviona da ti kažem ja to sada. loša ti reklama bre. treba ti pi ar

a šta ti vidiš prvo na ženama.....njene nove cipele ili zgodno dupence i sise
 

Back
Top