IZLASCI U NOVOM SADU

nego mi je smešno kako se kačim ljudima da bih izašla-barem jednom u 3 meseca :)))) )

Ahahahaha...i ja to ovde radim...potpuno te razumem...i zapravo, nije mi smesno....:sad2:

A Krki, sto se pomenutih dama tice, sa Munjkom sam par puta izasla, a moja kuma Mackica ns voli isto to ...ehhh...kad se samo setim nasih izlazaka...ne znam da li da placem zbog godina ili ludila ...:lol:
 
To je taj...:worth:
Znas kako...ja svaki put imam neodoljivu zelju da se tamo zapucam, ali imam/imala sam ljanke oko sebe...:roll:...a tako deluje dobro...ili sam ja samo uvek ubola dobar tajming...:think:
Ahahahaha...i ja to ovde radim...potpuno te razumem...i zapravo, nije mi smesno....:sad2:

A Krki, sto se pomenutih dama tice, sa Munjkom sam par puta izasla, a moja kuma Mackica ns voli isto to ...ehhh...kad se samo setim nasih izlazaka...ne znam da li da placem zbog godina ili ludila ...:lol:
Volim što si sve kristalno razjasnila, u milimetar precizno !!! :lol::lol::lol::lol::lol:
 
a možda vataju piletinu ;)

a jel zna iko ko je izmislio to piletina, pačetina itd...ja sam čuo jednu priču, ali ne verujem da je tačna...mada :think:

uglavnom, meni je najbolja amnesija kada su neke dobre žurke, npr. radio as, skandal, studentske idt....extra je atmosfera!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

i samo ne kontam kako se ribe toliko lože na glupu adrijanu, uvek je puna, strašno!!!! :dontunderstand: jednom mi je jedna devojka rekla da je to zbog konobara, božeeeeee :worth: :lol:
 

Back
Top